PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیدا کردن ای پی اصلی vps

_t.e.r.r.o.r.i.s.t.66_
October 14th, 2011, 19:15
با سلام
سوالی داشتم که ایا راهی هست ما با داشتن ای پی static ای پی اصلی dc را پیدا کنیم؟

trueenzo
October 14th, 2011, 19:35
چی رو شما می خوای دقیق؟
آی پی وی پی اس؟ اون که مشخص هست
آی پی دیتاسنتر رو میخواِی؟ یعنی آی پی کجاشو دقیق؟

_t.e.r.r.o.r.i.s.t.66_
October 14th, 2011, 20:00
من می خوام از طریق یه ای پی static در vps ای پی اصلی سرور که از ان درستشده رو در بیارم

RezaFH
October 14th, 2011, 21:03
این کار رو میشه با مشخصات آی پی که روی کارت شبکه ی وی پی اس شما ست میشه، انجام داد.
آی پی بعد از Gateway معمولا به عنوان آی پی سرور اصلی استفاده میشه که مثلا اگر مجازی ساز سرور شما vmware باشه و حالت وب اش غیر فعال نباشه، با باز کردن اون آی پی توی مرورگر، صفحه مربوط vmware لود خواهد شد.

البته باید درنظر داشته باشید که ممکنه سرور اصلی روی یک رینج آی پی دیگه باشه و به این سادگی نتونید پیداش کنید

ServerDL.com
October 14th, 2011, 21:17
شما منظورتون gatway هست ؟
برای کدام دیتاسنتر ؟
معمولا دیتاسنتر های اروپا که من باهاشون کار کردم به آخر رنج آی پی 1 می گذارند و gatway تعریف می شود
ولی در آمریکا و کانادا چنین ندیدم
هر آی پی بر روی آی پی range خودش روت می شود .

_t.e.r.r.o.r.i.s.t.66_
October 14th, 2011, 21:26
به درسته
مثال من یه دیتا سنتر دارم و زیرش 20 تاای پی استاتیک هست
حالا من می تونم از طریق یکی از ای پی های استاتیک ای پی اصلی رو در بارم ای کار امکان پزیره؟

ServerDL.com
October 14th, 2011, 21:38
منظورتون خیلی واضع نیست !
دیتاسنتر دارید !!!!!!؟
1- از کدام دیتانستر سرور خریداری کردید ؟ لیزوب ؟ سنگل هاپ ؟ هیوج سرور ؟ ...
اطلاعات دیتاسنتر رو بدید تا کمک بیشتری کنیم

_t.e.r.r.o.r.i.s.t.66_
October 14th, 2011, 22:22
شما اصلاً فکر کن از یکی از این ها
من می گم شما می تونید با ای پی استاتیک ای پی اصلی رو در بیاری

ServerDL.com
October 14th, 2011, 22:31
دوست عزيز تا جايي كه من مي دونم و تو اين چند سال متوجه شدم هر ديتانستر آي پي استاتيك خود رو به يك روش خاص تعريف مي كنه ! پس تا من ندونم كه كدوم دي سي هست نمي تونم كمك كنمموفق باشيد

_t.e.r.r.o.r.i.s.t.66_
October 15th, 2011, 12:43
versaweb , singlhost

nanotech
October 15th, 2011, 15:03
سیستم هاشون متفاوت هست باید ببینید روتینگ روی وی لن کردند یا روی لایه سه آیپی رو روت کرند

تیکت بزنید آیپی رو بگیرید به خودتون هم دردسر ندید

sei_pm
October 15th, 2011, 17:22
tracert کنید یک سایت رو فکر کنم بعد از ip شما ip اون سروری باشه که روش vps ساختند . فقط به چه کار شما میاد ؟