PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خريد اپل

asrar44
October 13th, 2011, 22:28
با سلام خدمت تماميه دوستان عزيز
ميخاستم بدونم ايفون 4 چه مشكلاتي داره.كه نبايد اون رو خريد.قصد خريد دارم.لطفا راهنمايي كنيد.
خواهشا به اين چند سوال هم پاسخ دهيد:
ايا اس ام اس فارسي بياد نمايش ميده چون در بعضي از گوشيها بصورت مربع نمايان ميشه؟
بعضي از دوستان ميگفتند يك سمت گوشي دقيقا نپرسيدم . اگر دست بر روش قرار بگيره انتن دهي قطع ميشه؟
بنده با سيستم عامل سيمبيان كار كردم ايا كار با سيستم اين گوشي مشكله؟
تاچ گوشي چطور هست ايا دقيق و بدون مشكل عمل ميكنه؟
ايا با خط همراه اول مشكلي نداره؟ از نظر انتن دهي و ...
و در پايان بايد از ميكرو سيمكارت استفاده كرد؟
و اگر چيزي هست كه ميدانيد بايد مطرح بشه بيان كنيد.
با تشكر فراوان.

ServerDL.com
October 13th, 2011, 23:19
با سلام خدمت تماميه دوستان عزيز
ميخاستم بدونم ايفون 4 چه مشكلاتي داره.كه نبايد اون رو خريد.قصد خريد دارم.لطفا راهنمايي كنيد.
خواهشا به اين چند سوال هم پاسخ دهيد:
ايا اس ام اس فارسي بياد نمايش ميده چون در بعضي از گوشيها بصورت مربع نمايان ميشه؟
بعضي از دوستان ميگفتند يك سمت گوشي دقيقا نپرسيدم . اگر دست بر روش قرار بگيره انتن دهي قطع ميشه؟
بنده با سيستم عامل سيمبيان كار كردم ايا كار با سيستم اين گوشي مشكله؟
تاچ گوشي چطور هست ايا دقيق و بدون مشكل عمل ميكنه؟
ايا با خط همراه اول مشكلي نداره؟ از نظر انتن دهي و ...
و در پايان بايد از ميكرو سيمكارت استفاده كرد؟
و اگر چيزي هست كه ميدانيد بايد مطرح بشه بيان كنيد.
با تشكر فراوان.

سلام
دوست عزیز اینجا بعث های مربو به کامپیوتر و اینترنت و شبکه هست نه موبایل !!!
ولی من جواب می دم به شما !

ايا اس ام اس فارسي بياد نمايش ميده چون در بعضي از گوشيها بصورت مربع نمايان ميشه؟ بله زمان فارسی را بصورت عربی کاملا ساپورت می کند بدون نصب نرم افزار جانبی + داشتن گ ژ پ چ .
بعضي از دوستان ميگفتند يك سمت گوشي دقيقا نپرسيدم . اگر دست بر روش قرار بگيره انتن دهي قطع ميشه؟ این مشکل تو یک سالی که من دارم دیده نشده ! و داداشمم داره دیده نشده !! و گفته می شوذ این مشکل فقط برای نسل سوم خط ها هست ! که ایران نسل دوم یا 2g هستش ! با خیال راحت بخر !
بنده با سيستم عامل سيمبيان كار كردم ايا كار با سيستم اين گوشي مشكله؟ کار با این سیستم اولش خیلی سخت به نظر می یاد ولی بعدش خیلی راحت و دوست داشتنی هستش ! راحتتر از سیمبیان !
تاچ گوشي چطور هست ايا دقيق و بدون مشكل عمل ميكنه؟ اگه بگم بهترین تاچ دنیاست باید باور کنی ! من بیشتر برند ها رو داشتم ! این بدون عیب هست ! راحتم خط و خش بر نمی دارد !
ايا با خط همراه اول مشكلي نداره؟ از نظر انتن دهي و ... ! خیر با خطوط مخابراتی ایران و تمام دنیا سازگار هست .
و در پايان بايد از ميكرو سيمكارت استفاده كرد؟ شما همون سیم کارتی که دارید رو هر جا ببرید به رایگان به میکروسیم تبدیل می کنند !
و اگر چيزي هست كه ميدانيد بايد مطرح بشه بيان كنيد. حتما آیفون آنلاک فکتوری خریداری کن و هر کی هم گفت هزینه اضافه باور نکن ! آیفون بدون آنلاک فکتوری بدون کلی مشکل داره ! در حال حاضر آبفون با ورژن 4.3.3 بهترین گزینه و گرون ترین گزینه هستش ! تا حدی که با ورژن جدید آیفون 4.3.5 اختلاف قیمت 100 تومانی دارد !! فعلا فقط 4.3.3

موفق باشد من که دارم راضی هستم ! هرکی هم داره راضی !

asrar44
October 14th, 2011, 02:45
سلام
دوست عزیز اینجا بعث های مربو به کامپیوتر و اینترنت و شبکه هست نه موبایل !!!
ولی من جواب می دم به شما !

ايا اس ام اس فارسي بياد نمايش ميده چون در بعضي از گوشيها بصورت مربع نمايان ميشه؟ بله زمان فارسی را بصورت عربی کاملا ساپورت می کند بدون نصب نرم افزار جانبی + داشتن گ ژ پ چ .
بعضي از دوستان ميگفتند يك سمت گوشي دقيقا نپرسيدم . اگر دست بر روش قرار بگيره انتن دهي قطع ميشه؟ این مشکل تو یک سالی که من دارم دیده نشده ! و داداشمم داره دیده نشده !! و گفته می شوذ این مشکل فقط برای نسل سوم خط ها هست ! که ایران نسل دوم یا 2g هستش ! با خیال راحت بخر !
بنده با سيستم عامل سيمبيان كار كردم ايا كار با سيستم اين گوشي مشكله؟ کار با این سیستم اولش خیلی سخت به نظر می یاد ولی بعدش خیلی راحت و دوست داشتنی هستش ! راحتتر از سیمبیان !
تاچ گوشي چطور هست ايا دقيق و بدون مشكل عمل ميكنه؟ اگه بگم بهترین تاچ دنیاست باید باور کنی ! من بیشتر برند ها رو داشتم ! این بدون عیب هست ! راحتم خط و خش بر نمی دارد !
ايا با خط همراه اول مشكلي نداره؟ از نظر انتن دهي و ... ! خیر با خطوط مخابراتی ایران و تمام دنیا سازگار هست .
و در پايان بايد از ميكرو سيمكارت استفاده كرد؟ شما همون سیم کارتی که دارید رو هر جا ببرید به رایگان به میکروسیم تبدیل می کنند !
و اگر چيزي هست كه ميدانيد بايد مطرح بشه بيان كنيد. حتما آیفون آنلاک فکتوری خریداری کن و هر کی هم گفت هزینه اضافه باور نکن ! آیفون بدون آنلاک فکتوری بدون کلی مشکل داره ! در حال حاضر آبفون با ورژن 4.3.3 بهترین گزینه و گرون ترین گزینه هستش ! تا حدی که با ورژن جدید آیفون 4.3.5 اختلاف قیمت 100 تومانی دارد !! فعلا فقط 4.3.3

موفق باشد من که دارم راضی هستم ! هرکی هم داره راضی !

يك دنيا ممنون از پاسختون.

Amir.Mansoury
October 14th, 2011, 16:50
در iOS5 مشکلات فارسی حل شده.

ServerDL.com
October 14th, 2011, 21:25
در ios5 مشکلات فارسی حل شده.
os5 فعلا باگ های زیادی دارد که اصلا پیشنهاد نمی کنم کسی نصب کنه !
فعلا بهترین گزینه 4.3.3 هستش !

ramtin140
April 5th, 2012, 13:58
مشکلش فقط نداشتن بلوتوث بود که اونم با 12000 تومان حل شد هیچ مشکل دیگه ای نداره و مطمئنم این گوشی رو دستت بگیری هیچ سیستم عامل دیگه ای رو نمیپسندی

loginvps.com
April 5th, 2012, 15:15
os5 فعلا باگ های زیادی دارد که اصلا پیشنهاد نمی کنم کسی نصب کنه !
فعلا بهترین گزینه 4.3.3 هستش !

من خودم از os5 استفاده میکنم البته 5.0.1 که جیلبریک آنتتر کردم خیلی هم راضی هستم
الان airblue کرک شدش هست که دیگه مشکل بلتوث حل شده و از سورس insanelyi می تونی دریافت کنی
ولی خودم Celeste رو پیشنهاد میدم که میتونی از cydiastore.ir خریداری کنی (برای کاربران ایرانی)
در حال حاضر هم iOS5.1 هم اوومده که مشکل باتری رو حل کرده(برای 4اس) که در 4 چنین مشکلی نداره و اینکه جیلبرک تتر هست (اگه توضیح لازم بود بشتر توضیح میدم)
و کلا توپه بهترین گوشی با توانایی بالا که کار کردن باهاش خیلی اسونتر از سیمبیان و اندروید هست
هنگام خرید هم به شرط آنلاک فکتوری خریداری کنین
سیمکارتو قیچی می کنین یا با دستگاه برش میزنن میزارین روش و راحت کار میکنین
تازگیا اپل ایرانو از تحریم هم در آورده و براحتی می تونی از store دانلود داشته باشی

ramtin140
April 5th, 2012, 15:33
منم رو 5.0.1 هستم تا الان مشکلی ندیدم اما 5 باگش زیاد بود مخصوصا مصرف باتریش

---
April 5th, 2012, 15:39
مشکلش فقط نداشتن بلوتوث بود که اونم با 12000 تومان حل شد هیچ مشکل دیگه ای نداره و مطمئنم این گوشی رو دستت بگیری هیچ سیستم عامل دیگه ای رو نمیپسندی
بلوتوث رایگان هست عزیز

taksami4
April 5th, 2012, 15:51
حالا که بحث شد یه قیمتی هم بدید از هر دو نوعش...هم 4 و هم 4 اس:d

ramtin140
April 5th, 2012, 15:54
میدونم جاش نیست اما کدوم نرم افزار؟ celestle یا blue sharing ؟

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:51 PM ----------

حالا که بحث شد یه قیمتی هم بدید از هر دو نوعش...هم 4 و هم 4 اس:d

امروز 17 فروردین:
با گارانتي مه تل:
4s 16 GB >>> 1.415.000
4s 32 GB >>> 1.600.000
4s 64 GB >>> 2.000.000

فاقد گارانتي:
4s 16 GB >>> 1.320.000
4s 32 GB >>> 1.560.000
4s 64 GB >>> 1.760.000

loginvps.com
April 5th, 2012, 16:15
بلوتوث رایگان هست عزیز

بلوتوث برای ارسال فایل فعلا دو تا برنامه موجود هست
یکی Celeste و دیگری airblue که اولی 15000 تومان و ایربلو 12000 تومان هست
نسخه های کرک شده قابل آپدیت نیستند و هر دفعه که فریمور های جدید میاد یا نرم افزار بلوتوث آپدیت میشه یه مدت دوباره طول میکشه تا دوباره کرکر ها این چنین نرم افزار ها رو کرک کننن
برای همین مثلا 15000 تومان میدی و برای همیشه این نرم افزار رو داری.

---------- Post added at 04:15 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

میدونم جاش نیست اما کدوم نرم افزار؟ celestle یا blue sharing ؟

امروز 17 فروردین:
با گارانتي مه تل:
4s 16 GB >>> 1.415.000
4s 32 GB >>> 1.600.000
4s 64 GB >>> 2.000.000

فاقد گارانتي:
4s 16 GB >>> 1.320.000
4s 32 GB >>> 1.560.000
4s 64 GB >>> 1.760.000

بابت قیمت ها ممنون ، تو بندر عباس هم قیمتها همینه ، اینی که شما گذاشتین قیمت بازار کجاست ؟

به شخصه از Celeste استفاده میکنم و راضی ام
مزیت ها نسبت به blue sharing:
1 - Celeste تجربه بیشتری دراین کار داره
2 - گزینه ی بلوتوث رو به برنامه های فایل منیجر نظیر ifile اضاف میکنه که میتونی هر فایلی رو ارسل کنی ( در مورد ایربلو نمی دونم)
3 - و مهمتر اینکه مثلا یه فایل عکس رو بفرستی میره تو گالری یا مثلا موزیک رو بفرستی میرو تو قسمت موزیک که در Blue Sharing اینگونه نیست

ramtin140
April 5th, 2012, 16:22
قیمت علائدین بود فکر کنم همین حدود باشه قیمت

در مورد برنامه هم باید بگم که من ایر بلو دارم واقعا راضی کننده است. منم گفتم 15 تومان میدیم و از بلوتوث استفاده میکنیم

loginvps.com
April 5th, 2012, 18:45
قیمت علائدین بود فکر کنم همین حدود باشه قیمت

در مورد برنامه هم باید بگم که من ایر بلو دارم واقعا راضی کننده است. منم گفتم 15 تومان میدیم و از بلوتوث استفاده میکنیم

ایر بلو که ارزونتره
شما اینو تایید می کنید ؟ (- و مهمتر اینکه مثلا یه فایل عکس رو بفرستی میره تو گالری یا مثلا موزیک رو بفرستی میرو تو قسمت موزیک که در Blue Sharing اینگونه نیست)

Arashdn
April 5th, 2012, 19:14
من طرفدار آندروید هستم
من هم آیفون دارم و هم Galaxuy S II
i-os محدودیت هاش خیلی مسخره است آدمو عذاب میده
همین که بدون جیلبریک فایل منیجر نداره بعد جیل بریک هم آی فایل به درد نمیخوره چون ذات سیستم عامل بدون فایل منینیجره و عملا فایل منیجر بی استفاده است
همین که سافاری پیشفرض خودش فایل دی ال نمیکنه خیلی عذابه
آیفون بره هر کاری کامیپوتر و برنامه آیتونز میخواد مثلا بره ریختم موزیک ، نصب برنامه ، آپدیت فریمور و ... اگه جیل بریک کنید حتی بره hard reset هم باید آیتونز داشته باشید ...

خلاصه
در مجموع من خیلی اندروید رو به آی او اس ترجیح میدم .......

loginvps.com
April 5th, 2012, 20:14
من طرفدار آندروید هستم
من هم آیفون دارم و هم Galaxuy S II
i-os محدودیت هاش خیلی مسخره است آدمو عذاب میده
همین که بدون جیلبریک فایل منیجر نداره بعد جیل بریک هم آی فایل به درد نمیخوره چون ذات سیستم عامل بدون فایل منینیجره و عملا فایل منیجر بی استفاده است
همین که سافاری پیشفرض خودش فایل دی ال نمیکنه خیلی عذابه
آیفون بره هر کاری کامیپوتر و برنامه آیتونز میخواد مثلا بره ریختم موزیک ، نصب برنامه ، آپدیت فریمور و ... اگه جیل بریک کنید حتی بره hard reset هم باید آیتونز داشته باشید ...

خلاصه
در مجموع من خیلی اندروید رو به آی او اس ترجیح میدم .......

اندروید هم خوبه ولی اگه یه گوشی حرفه ای نیاز داشتین از iOS استفاده کنید
برای کپی فایل هم از نرم افزار iFunbox میشه استفاده کرد
در مورد Galexy هم بگم که HTC رو بیشتر ترجیح میدم حد اقل Sence داره

ramtin140
April 5th, 2012, 21:39
بله به صورت جداگانه هرکدوم رو جای خودش میریزه
بله برنامه هیچ باگی نداره

talebi1372
April 5th, 2012, 22:37
اندروید هم خوبه ولی اگه یه گوشی حرفه ای نیاز داشتین از iOS استفاده کنید
برای کپی فایل هم از نرم افزار iFunbox میشه استفاده کرد
در مورد Galexy هم بگم که HTC رو بیشتر ترجیح میدم حد اقل Sence داره

مشکل تاچ دارن . صفحه تاچشون بعد یک مدت خراب میشه . اچ تی سی رو میگم . شخصا 4 تا اچ تی سی دیدم که تاچشون کار نمیکنه . 1 سنسیشن 1 سنسشیشن ایکس ال 1 وایلدفایر اس و یک چاچا . بیچاره دوستام . با بیل میزنن رو صفحه تا مثلا بتونن جواب تلفن بدن !

loginvps.com
April 5th, 2012, 23:43
مشکل تاچ دارن . صفحه تاچشون بعد یک مدت خراب میشه . اچ تی سی رو میگم . شخصا 4 تا اچ تی سی دیدم که تاچشون کار نمیکنه . 1 سنسیشن 1 سنسشیشن ایکس ال 1 وایلدفایر اس و یک چاچا . بیچاره دوستام . با بیل میزنن رو صفحه تا مثلا بتونن جواب تلفن بدن !

من اپ تی سی از هیرو شروع کردم و رسیدم به دیزایر که اپل خریدم به مشکلی بر نخوردم !
هر کی و شانسش پس
من که کلا با آیفون موافقم

shivahost
April 5th, 2012, 23:46
شنیدم با پخش فایل های فلش در اینترنت مشکل داره !؟

loginvps.com
April 6th, 2012, 02:24
شنیدم با پخش فایل های فلش در اینترنت مشکل داره !؟

آره این صحت داره به دلیل داشتن باگ آیفون اینو درون خودش جای نداد (خدا بیامورزه استیو جابز رو)
یک مدت خود اندروید استفاده می کرد که اونم به این نتیجه رسید که دیگه استفاده نکنه و خود شرکت ادوب هم از این پروژه انصراف داد و ادامه نداد.

shivahost
April 6th, 2012, 02:31
آره این صحت داره به دلیل داشتن باگ آیفون اینو درون خودش جای نداد (خدا بیامورزه استیو جابز رو)
یک مدت خود اندروید استفاده می کرد که اونم به این نتیجه رسید که دیگه استفاده نکنه و خود شرکت ادوب هم از این پروژه انصراف داد و ادامه نداد.

ادوب از چی انصراف داد؟

ServerDL.com
April 6th, 2012, 02:39
کلا اگر یک نظر سنجی باشه آیفون یک سر و گردن بالاتر است از همه گوشی ها !
در فریمور 5 آیفون امکان جدیدی آماده به نام Face Time که شما با یک اکانت اپل آی دی که به رایگان می تونید تو 2 دقیقه بسازید می تونید به هر کی از دوستانتون که آیفون داره مکالمه 100% تصوری بدون delay برقرار کنید . بدون هزینه
من خودم داداشم سرباز هست ! گوشی همراهشو برده با خودش هر شب راحت با هم صحبت می کنیم تصویری !!!!!!!

برای مشکل بلوتوث هم با 12000 تومان برای همیشه مشکلتون حل خواهد شد

فروش
بلوتوث Celeste
و
AirBlue Sharing
و کلیه نرم افزارهای Cydia بدون نیاز به مراجعه حضوری. برای اطلاعات بیشتر به اینجا (http://www.i-phone.ir/forums/thread48707.html)
و اینجا (http://www.i-phone.ir/forums/thread60075.html)
مراجعه کنید.

loginvps.com
April 6th, 2012, 03:24
ادوب از چی انصراف داد؟

http://www.narenji.ir/sites/default/files/articleimage/62/11/6228275-425-282.jpg?1320829116

نزدیک به دو سال پیش استیو جابز در نامه ای سرگشاده با عنوان «تفکراتی در مورد فلش» (http://www.apple.com/hotnews/thoughts-on-flash/) شمشیر را برای یکی از مشهور ترین محصولات شرکت ادوبی از رو بست و با ذکر دلایل مختلفی، مخالفت خودش را برای استفاده از این فناوری روی موبایل ها و تبلت ها بیان کرد.

آیفون و آی پد هم هیچ گاه به صورت رسمی از فلش پشتیبانی نکرده و اپل هیچ وقت حاضر نشد که از فلش استفاده کند. در طرف دیگر اندروید از فلش پشتیبانی می کرد هر چند کاربران در عمل از بازدهی فلش روی تلفن هایشان راضی نبودند.

بعد از نامه استیو جابز شرکت ادوبی واکنش سختی نشان داد و اینگونه به نظر رسید که ادوبی می خواهد با قدرت به توسعه فلش برای دستگاه های موبایل و تبلت ها ادامه دهد.

اما هر چه زمان می گذشت به نظر میرسید که اوضاع برای فلش خوب پیش نمیرود. مرداد ماه امسال بود که شرکت ادوبی با معرفی Edge (http://www.narenji.ir/3080) نشان داد که خودش هم به روش های جایگزین فلش فکر می کند.

کمی بعد در شهریور ماه با آمدن اخبار جدید در مورد ویندوز ۸ مشخص شد که مایکروسافت هم در مورد فلش با اپل هم عقیده است. چرا که ویندوز 8 هم در رابط کاربری مترو اش از فلش پشتیبانی نمی کند و حتی در اینترنت اکسپلورر 10 هم از فلش در حالت مترو پشتیبانی نمی شود. و خوانندهای نارنجی حتما مطلب آینده تاریک فلش در سیستم عامل های آینده (http://www.narenji.ir/3275) را به یاد دارند.

بعد از این اعلانات بود که شرکت ادوبی همچنان به وضعیت دفاعی اش ادامه داد و در بیانه ای اعلام کرد: " ما انتظار داریم که سیستم عامل دسکتاپ ویندوز تا سال ها مشهور باقی بماند و به خوبی از فلش شامل بازی های تحت وب و ویدیوها پشتیبانی کند. "

اما امروز به نظر میرسد سرانجام ادوبی شمشیر اش را بر زمین گذاشته است. شاید اگر استیو جابز زنده بود از همه خوشحال تر بود چرا که دوسال قبل چیزی را پیش بینی کرد که در آن زمان برای خیلی ها عجیب بود با آن مخالفت کردند اما حالا خود ادوبی هم به این نتیجه رسیده است. سایت ZDnet (http://www.zdnet.com/blog/perlow/exclusive-adobe-ceases-development-on-mobile-browser-flash-refocuses-efforts-on-html5/19226) امروز به بیانه ای رسمی از ادوبی دست یافته که قرار است تا ساعاتی دیگر منتشر شود. در این بیانه شرکت ادوبی اعلام می کند که توسعه فلش را برای دستگاه های موبایل متوقف خواهد کرد و به جای آن روی توسعه HTML5 تمرکز خواهد کرد.

در بیانیه ادوبی آمده که برای اندروید هم فقط اپدیت های امنیتی فلش ارایه خواهد شد و دیگر امکانات جدید و توسعه صورت نخواهد گرفت.

هر چند این بیانیه هنوز به صورت رسمی منتشر نشده اما در صورت انتشار نهایی اش خبر مهمی برای توسعه دهندگان دنیای موبایل و وب است. واقعیت این است که اگر فلش برای موبایل ها حذف بشود، این کار تقریبا به معنی حذف آن از روی کامپیوتر ها هم خواهد بود چرا که توسعه دهندگان، دوست ندارند سایت یا اپلیکیشنی بسازند که توسط موبایل و تبلت ها قابل مشاهده نباشد. با این تصمیم کاربرد فلش بسیار محدود تر خواهد شد. و کم کم زمان خداحافظی با آن فرا رسیده است.

منبع : نارنجی

ramtin140
April 7th, 2012, 00:14
کلا اگر یک نظر سنجی باشه آیفون یک سر و گردن بالاتر است از همه گوشی ها !
در فریمور 5 آیفون امکان جدیدی آماده به نام Face Time که شما با یک اکانت اپل آی دی که به رایگان می تونید تو 2 دقیقه بسازید می تونید به هر کی از دوستانتون که آیفون داره مکالمه 100% تصوری بدون delay برقرار کنید . بدون هزینه
من خودم داداشم سرباز هست ! گوشی همراهشو برده با خودش هر شب راحت با هم صحبت می کنیم تصویری !!!!!!!

برای مشکل بلوتوث هم با 12000 تومان برای همیشه مشکلتون حل خواهد شد

فروش

بلوتوث Celeste

و

AirBlue Sharing

و کلیه نرم افزارهای Cydia بدون نیاز به مراجعه حضوری. برای اطلاعات بیشتر به
اینجا (http://www.i-phone.ir/forums/thread48707.html)
و
اینجا (http://www.i-phone.ir/forums/thread60075.html)
مراجعه کنید.

مگه فیس تایم نیاز به gprs نداره؟

Amir.Mansoury
April 7th, 2012, 01:12
کلا محصولات اپل بسیار خوب است و کمتر کسی است که خرید دومش اپل نباشه. اما باید ذکر کرد اپل جامعه کوچکتری نسبت به دیگر جوامع داره.

OmidX
April 7th, 2012, 01:15
آیفون ، . . . کسی که با آیفون کار کنه ، دیگه نمیتونه با هیچ گوشی ای کار کنه . . .

من ادمین مکس دات آی آر ام ، سؤالی داشتی در خدمتتون هستم . . .

با تشکر ،

loginvps.com
April 7th, 2012, 03:59
مگه فیس تایم نیاز به gprs نداره؟

فیس تام و برنامه هایی که مثل فیس تایم عمل می کنند نیاز به اینترنت دارند چه wifi چه gprs
imessage هم برنامه ی پیش فرض تعیین شده برای ارسال فایل و پیامک هست (البته اکانت اپل باید داشته باشی ) که اینم نیاز به gprs داره

ramtin140
April 7th, 2012, 13:04
فیس تام و برنامه هایی که مثل فیس تایم عمل می کنند نیاز به اینترنت دارند چه wifi چه gprs
imessage هم برنامه ی پیش فرض تعیین شده برای ارسال فایل و پیامک هست (البته اکانت اپل باید داشته باشی ) که اینم نیاز به gprs داره

با توجه به سرعت gprs اگه اطلاع دارید میشه بگین که با همراه اول و ایرانسل کیفیت چگونه است؟ و اینکه چقدر ترافیک در هر دقیقه کم میکنه

loginvps.com
April 7th, 2012, 15:30
با توجه به سرعت gprs اگه اطلاع دارید میشه بگین که با همراه اول و ایرانسل کیفیت چگونه است؟ و اینکه چقدر ترافیک در هر دقیقه کم میکنه

همراه اول رو تست نکردم ولی من خودم بسته ماهانه gprs ایرانسل رو که استفاده می کنم که تا حالا حجم کم نیاوردم .
مطمئنن ایرانسل سرعت بالا تری نسبت به همراه اول داره
در حال حاضر من از چت تصویری nimbuzz استفاده می کنم که بسیار راضی کننده هست. (فقط آیفون به آیفون رو استفاده می کنم )