PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : می خوام ibsng رو به webmin متصل کنم ! راهی برای این کار وجود داره یا نه /؟

citykala
October 13th, 2011, 20:15
بک سوال از دوستان

البته امیدی ندارم به جواب درست ولی امیدوارم یکی پیدا بشه و یه راهنمایی کوچولود بکنه ممنون میشم

می خوام ibsng رو به webmin متصل کنم ! راهی برای این کار وجود داره یا نه /؟ ممنون

TukaNet
October 13th, 2011, 22:43
عزیز من چیشون رو میخوای به هم وصل کنی ؟

چند روز پیش یک بار همین تاپیک زده بود که پاسخ لازم داده شد !

ServerDL.com
October 13th, 2011, 23:39
عزیز من چیشون رو میخوای به هم وصل کنی ؟

چند روز پیش یک بار همین تاپیک زده بود که پاسخ لازم داده شد !

سلام
فکر می کنم همه برای سیستم بک آپگیری همچین کاری رو می خوان انجام دهند اگر یک نفر همت کنه و بصورت کامل یاد بده این رو خیلی خوب می شود .

citykala
October 13th, 2011, 23:59
نه فدات شم

بک اپ گیری با وب مین برای ای بی اس ان جی کار یه عده اماتور هست ! البته دور از جناب

من برای این می خوام که بتونم یوزری که تعریف می کنم در webmin جواب بده همین !

REXNET
October 14th, 2011, 21:11
بدیهی است که راه مستقیم و از پیش تعریف شده ای وجود نداره، مگه اینکه براتون برنامه نویسی بشه و تغییرات در سیستم اعمال بشه.

citykala
October 15th, 2011, 01:31
برنامه نویسی و تغییرات ! روی چه سیستمی توسط کی و کجا ؟ شما کسی رو می شناسین ؟

REXNET
October 15th, 2011, 13:13
بیشتر کار روی سیستم IBSng باید انجام بشه، ساده ترین کار ایجاد یک کپی هنگام ساخت اکانت روی IBSng روی دیتابیس WebMin هستش. بنده میتونم انجام بدم، ولی نه در این بازه زمانی چون به شدت درگیر هستم. کار سختی نیست و هر "برنامه نویسی" (نه بچه دمدرسه ای که یکی دو تا کتاب خونده) میتونه از پسش بر بیاد.

citykala
October 15th, 2011, 20:45
بیشتر کار روی سیستم IBSng باید انجام بشه، ساده ترین کار ایجاد یک کپی هنگام ساخت اکانت روی IBSng روی دیتابیس WebMin هستش. بنده میتونم انجام بدم، ولی نه در این بازه زمانی چون به شدت درگیر هستم. کار سختی نیست و هر "برنامه نویسی" (نه بچه دمدرسه ای که یکی دو تا کتاب خونده) میتونه از پسش بر بیاد.

ممنون ولی قرار نیست ما کپی رو روی دیتا بیس webmin بسازیم ! اصلا هدف ما اینکه که چیزی روی webmin ساخته نشه چون اگه بشه که اصلا این کار به درد نمی خوره که

بخوایم براش برنامه نویسی هم بکنیم ! برعکس شما من فکر می کنم کل کار باید روی webmin انجام بشه !

ممنون از توضیحاتتون ولی بیشتر یک جمله که به عملی ختم بشه و به نتیجه ای برسه می تونه مفید باشه و توضیحات شما شامل یه کد یا حرفی که بار فنی داشته باشه نیست

از دوستان دیگه کسی چیزی به ذهنش می رسه ؟

ممنون

reza115
October 15th, 2011, 21:34
ممنون ولی قرار نیست ما کپی رو روی دیتا بیس webmin بسازیم ! اصلا هدف ما اینکه که چیزی روی webmin ساخته نشه چون اگه بشه که اصلا این کار به درد نمی خوره که

بخوایم براش برنامه نویسی هم بکنیم ! برعکس شما من فکر می کنم کل کار باید روی webmin انجام بشه !

ممنون از توضیحاتتون ولی بیشتر یک جمله که به عملی ختم بشه و به نتیجه ای برسه می تونه مفید باشه و توضیحات شما شامل یه کد یا حرفی که بار فنی داشته باشه نیست

از دوستان دیگه کسی چیزی به ذهنش می رسه ؟

ممنون
برای اینکار باید هزینه بشه !

باید اسکریپتی نوشته بشه که با استفاده از دیتابیس ibsng عملیات authentication رو برای اتصال به سرویس مورد نظر انجام بده !

این ربطی به وب مین نداره و قرار نیست حتما با وب مین اینکار رو انجام بدیم

به نظر من با یه برنامه نویسی ساده اینکار شدنی هست و برنامه نویس هم که اینکار رو انجام بده زیاده (البته با دریافت هزینه)

REXNET
October 15th, 2011, 23:43
عزیز من بنده فی البداهه یک ایده دادم و ایده و کار اصلی روی پروژه باید تعریف بشه. دوستان هم میدونن من تقریبا هیچ وقت تو چنین انجمن هایی توضیح عملیاتی نمیدم و نهایتا بصورت تیتر وار توضیح میدم. اگر فرصت کریدم که در خدمتتون باشیم خودمون به کارمون وارد هستیم و میدونیم چه کار باید انجام بشه. اینم در نظر داشته باشید که قبلا چنین پروژه ای تعریف نشده که من بخوام از روی نسخه آماده باهاتون حرف بزنم. نکته دیگری که باید بدونید، نقش خود سیستم WebMin هست:

A web-based interface for system administration for Unix. Setup user accounts, DNS, file sharing and the program is freeware.

خیلی خلاصه WebMin یک سیستم مدیریت لینوکس مبتی بر وب هستش. و Setup هایی که براتون انجام میده روی لینوکس هست نه بصورت یک اپلیکیشن کاملا مستقل.

هر کاری که شما می خواید انجام بدهید باید از سوی کننده کار بررسی بشه و راهکار بهتر ارایه بشه نه اینکه هر چیزی که تمایل دارید دقیقا به همان صورت به اجرا در بیاد. منظور من این نیست که کار انجام شدنی نیست، بحث سر راه درست و صحیح هست. به هر صورت شما یک شرکت برنامه نویسی خوب و مناسب پیدا کنید و پروژه رو براشون تعریف کنید و نظرات خودتون هم به اون ها ارایه کنید، را حل رو شرکت مشخص می کنه نه شما. طبق روال، شرکت ها راه حل های آسان (بلکه با کمی تفاوت با ایده های شما) رو به شما تذکر می دهند، و اگر شما اصرار به راه حل سخت تر داشته باشید، بدیهی است که قیمت بیشتری رو در نظر می گیرند. این نکات در مورد ما هم صادق است.

ارادتمند