PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخذ نمایندگی رسمی whmcs در ایران

AlmaHost
October 13th, 2011, 01:50
باسلام خدمت همه شما دوستان گرامی.
نمایندگی رسمی WHMCS در ایران توسط شرکت آلماهاست اخذ گردید و به زودی فروش آن شروع میشود.
http://www.whmcs.com/distributors/almahost/
موفق باشید
شرکت آلما هاست

WHPersia.Com
October 13th, 2011, 01:57
براتون آرزوی موفقیت دارم.

NovinServer
October 13th, 2011, 02:07
به سلامتی ... :53:
حالا قیمتی ها باید ببینیم چطوره ! اگر پایین تر شرکت فراسو باشه که مشتری زیادی کسب خواهید کرد اما در یک سطح یا بالاتر باشه حس رقابت نداره ! :55:
به هر حال موفق باشی

AlmaHost
October 13th, 2011, 02:22
براتون آرزوی موفقیت دارم.

باسلام
ممنون از شما

به سلامتی ... :53:
حالا قیمتی ها باید ببینیم چطوره ! اگر پایین تر شرکت فراسو باشه که مشتری زیادی کسب خواهید کرد اما در یک سطح یا بالاتر باشه حس رقابت نداره ! :55:
به هر حال موفق باشی

سلامت باشید.
بله همون شکلی هم که در زمینه لایسنس سی پنل جایگاه خوبی در ایران داریم قطعا طبق برنامه ریزی تیم اینکار را انجام خواهیم داد! ;)
موفق باشید

teamnet
October 13th, 2011, 09:31
آقای آرایش تبریک می گم موفق باشید شما در ارائه سرویس و پشتیبانی کارتون درسته تو این چند ماهی که در با شما کار می کنم از سرویس و ساپورت راضی هستم

reza115
October 13th, 2011, 09:32
موفق باشید

AlmaHost
October 13th, 2011, 13:23
آقای آرایش تبریک می گم موفق باشید شما در ارائه سرویس و پشتیبانی کارتون درسته تو این چند ماهی که در با شما کار می کنم از سرویس و ساپورت راضی هستم

باسلام
ممنون.

موفق باشید

سلامت باشید

taghikhani
October 13th, 2011, 14:27
تبریک میگم. بنده که مشتری پر و پا قرص لایسنسهای شمام

ServerDL.com
October 13th, 2011, 14:31
تبریک می گم
تا حالا از شما سرویس نداشتم
ولی امیدوارم در آینده همکاری نزدیکی با شما داشته باشم
قیمت شروع لیسانس یکماه چند هستش ؟

AlmaHost
October 13th, 2011, 16:32
تبریک میگم. بنده که مشتری پر و پا قرص لایسنسهای شمام

ممنون جناب تقی خانی.

تبریک می گم
تا حالا از شما سرویس نداشتم
ولی امیدوارم در آینده همکاری نزدیکی با شما داشته باشم
قیمت شروع لیسانس یکماه چند هستش ؟
ممنون از شما.
انشاا... در آینده همکاری داشته باشیم
فعلا فروش نداریم تا یک هفته آینده تا در جلساتی که داریم رویه کار مشخص بشه که کدوم راه و روش به نفع یوزر میباشد
موفق باشید

AlmaHost
January 20th, 2012, 16:20
باسلام

فروش آغاز شد - پل ارتباطی - ارسال تیکت به بخش Accounting

هرگونه سوال در مورد قیمت هم از دو طریق بالا فقط جواب داده خواهد شد
موفق باشید

Nik0TiN
January 21st, 2012, 04:31
اخراج شدید فکر کنم ...
Whmcs هیچ نماینده ایرانی نمیتونه بگیره .. چون تحریم هستیم ... مگر از راه دیگه ای اقدام به این کار بکنید که حتما به ضرر مشتری هاتون میشه ...

razavihost
January 21st, 2012, 12:22
اخراج شدید فکر کنم ...
Whmcs هیچ نماینده ایرانی نمیتونه بگیره .. چون تحریم هستیم ... مگر از راه دیگه ای اقدام به این کار بکنید که حتما به ضرر مشتری هاتون میشه ...

یعنی فراسو هم اخراج شده؟

mamali5
January 21st, 2012, 12:59
اخراج شدید فکر کنم ...

تا جایی که بنده میدونم ایشون با هویت ایرانی کار نمیکنن
almahost.co.uk
Contact Me : UK - 00448432897224

AlmaHost
January 21st, 2012, 14:48
سلام
لطفا از عنوان شایعات خوداری کنید .
همین جا صحبت دوستمان را تکذیب میکنیم و نمیدانیم چرا و به چه منظوری اینچنین بی مقدمه و سند این حرف را زدند.
لذا از مدیران خواهشمندیم به این پاسخ رسیدگی کنند.
موفق و پیروز

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

اخراج شدید فکر کنم ...

باسلام
مگر مدرسه هست که اخراج بشیم؟! ;)
ما هیچ وقت راه راست رو رها نمیکنیم راه های متفرقه رو بریم! تا به حال هم مشتریهای ما ضرری ندیدن :)

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

تا جایی که بنده میدونم ایشون با هویت ایرانی کار نمیکنن
almahost.co.uk
Contact Me : UK - 00448432897224

با سایت WHMCS با هویت ایرانی کار میکنیم.

دوستانی که هرگونه شک و یا ... دارند میتوانند از خود سایت مرجع یعنی WHMCS نام شرکت ما یعنی AlmaHost Ltd رو استعلام کنند تا از نگرانی کاذب دربیایند.

موفق باشید

30tGame
January 21st, 2012, 15:25
تا جایی که من میدونم شرکت whmcs یک شرکت انگلیسی است و هیچ ربطی به تحریم ندارد !!!! و به راحتی میتوانید با مشخصات ایرانی ازشون به صورت مستقیم خرید کنید یا نمایندگی بگیرید !
موفق باشید

AlmaHost
January 21st, 2012, 15:33
تا جایی که من میدونم شرکت whmcs یک شرکت انگلیسی است و هیچ ربطی به تحریم ندارد !!!! و به راحتی میتوانید با مشخصات ایرانی ازشون به صورت مستقیم خرید کنید یا نمایندگی بگیرید !
موفق باشید

باسلام
نقل از گفته خودشون

under the restriction of the US sanctions of countries we can do business with and Iran is not one of them.
برای پرداخت باید مشخصاتی که میدید مشخصات شخصی خارج از ایران باشد

در مورد نمایندگی هم فکر نمیکنم به ایران دیگه نماینده بدن چون در حال حاضر دو نماینده دارند.

بازهم به نقل از قول از خودشون

we don't like to have too many distributors for each locality as it reduces the profitability for our distributors.

موفق باشید

Mehdi_Enter
January 21st, 2012, 15:37
قیمت ها را نمیشه اینجا اعلام کنید :)

AlmaHost
January 21st, 2012, 15:45
قیمت ها را نمیشه اینجا اعلام کنید :)

باسلام
قیمت در این نواسانات بازار :
با کپی رایت ماهانه : 24100 تومان
بدون کپی رایت ماهانه : 27800 تومان

قیمت معمول :
با کپی رایت ماهانه : 20000تومان
بدون کپی رایت ماهانه : 24000تومان

موفق باشید

kamkar
January 21st, 2012, 15:46
من چندین روزه به جای خرید از فراسو قصد خرید از شما رو داشتم، اما تعداد موجود رو زده: 0
و نمیشه خرید!

AlmaHost
January 21st, 2012, 15:49
من چندین روزه به جای خرید از فراسو قصد خرید از شما رو داشتم، اما تعداد موجود رو زده: 0
و نمیشه خرید!

باتشکر
مشکل حل شد
موفق باشید

P30Tools
January 21st, 2012, 15:54
اسمتون از سایت whmcs حذف شده
http://www.whmcs.com/distributor-almahost.php

AlmaHost
January 21st, 2012, 15:57
اسمتون از سایت whmcs حذف شده
http://www.whmcs.com/distributor-almahost.php

در حال Re-Design کردن هستند. قبلتر هم عرض کردم اگر مشکلی هست میتوانید از خود WHMCS نام ما یعنی AlmaHost Ltd را استعلام بگیرید.

موفق باشید

Nik0TiN
January 21st, 2012, 16:18
بیکار نیستم الکی حرف بزنم من همین مدت پیش یک لایس مادام خریدم ابتدا سعی کردم با مشخصات شخصی خودم خرید رو انجام بدم که پیام خطا داد و نگذاشت که خرید رو انجام بدم
که مجبور شدم از یکی از دوستام کمک بگیرم و با اطلاعات اون که مقیم خارج است و کارت اعتباری اون خرید رو انجام بدم
اول هم ساب اکانت بهم داد که انها متوجه شدند من از ایران هستم و اکانت دوستم رو هم مصدود کردند ... و دوستم مجدد تو یک پنل جدید برام خرید رو انجام داد ....

kamkar
January 21st, 2012, 16:22
بیکار نیستم الکی حرف بزنم من همین مدت پیش یک لایس مادام خریدم ابتدا سعی کردم با مشخصات شخصی خودم خرید رو انجام بدم که پیام خطا داد و نگذاشت که خرید رو انجام بدم
که مجبور شدم از یکی از دوستام کمک بگیرم و با اطلاعات اون که مقیم خارج است و کارت اعتباری اون خرید رو انجام بدم
اول هم ساب اکانت بهم داد که انها متوجه شدند من از ایران هستم و اکانت دوستم رو هم مصدود کردند ... و دوستم مجدد تو یک پنل جدید برام خرید رو انجام داد ....

ایشون ایرانی هستند، اما در ایران زندگی نمیکنند!! انگلیس مشغول به فعالیت هستند.
ایران تحریمه نه ایرانی

AlmaHost
January 21st, 2012, 16:25

باسلام
ما هم چنین صحبتی نکردیم.
راهی رو هم که ما انجام دادیم خدمت شما گفتیم! :) در پست قبل هم گفتم اگر مشکلی چیزی دارید خیلی راحت با ارسال یک تیکت به whmcs میتونید از این نگرانی کاذب دربیایید.

موفق و سربلند باشید!

---------- Post added at 04:25 PM ---------- Previous post was at 04:23 PM ----------

ایشون ایرانی هستند، اما در ایران زندگی نمیکنند!! انگلیس مشغول به فعالیت هستند.
ایران تحریمه نه ایرانی

باسلام
دوست عزیز ما هم در ایران مشغول هستیم هم در انگلیس.
موفق باشید

پ.ن : دوستانی که دَرک این قضیه خیلی براشون سخت هست لطفا کاری که بالا گفتیم رو انجام بدن تا دَرکش خیلی راحتتر بشه.

lkmew
January 22nd, 2012, 12:05
آقا قیمتها رو یا اینجا بذارید یا تو سایت خودتون. بهتر از اینه که برا هر استعلام قیمت تیکت بزنیم.

Mehdi_Enter
January 22nd, 2012, 12:15
باسلام
قیمت در این نواسانات بازار :
با کپی رایت ماهانه : 24100 تومان
بدون کپی رایت ماهانه : 27800 تومان

قیمت معمول :
با کپی رایت ماهانه : 20000تومان
بدون کپی رایت ماهانه : 24000تومان

موفق باشید

فکر کنم یک بار اعلام شده
فقط قیمت دایمی را عرض نکرده:)

irmpmn
January 29th, 2012, 11:52
قیمت دائمی رو اعلام کنید لطفا
در حال استعلام از سایت رسمی...

irmpmn
January 30th, 2012, 02:22
4575
اصلا نمیشناسن آلماهاست رو در حال حاضر !

AlmaHost
January 30th, 2012, 03:04
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f176/4575-%D8%A7%D8%AE%D8%B0-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-whmcs-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-whmcs-jpg
اصلا نمیشناسن آلماهاست رو در حال حاضر !

ما Reseller نیستم! ما distributors هستیم و فقط در حال حاضر دو distributors در ایران هستند. فراسو سامانه پاسارگاد و آلماهاست

دلیلی هم نداره ما بخواییم سابقه خودمون رو با دروغ خراب کنیم! :)
و دلیلی هم نداره این عکس رو به شما نشون بدیم! ولی میدیم! امیدوارم دوستان عزیز این بحث رو که ما هستیم یا نیستیم رو تموم کنند! و به قولی به فکر business خودشون باشند! ;)

4576

irmpmn
January 30th, 2012, 13:12
نمایندگی به انگلیسی resseler نمیشه مگه !؟ شما گفتی نمایندگی دیگه ! دعوا نداریم که برادر
"اخذ نمایندگی رسمی whmcs در ایران "

distributors توزیع کننده هستید

AlmaHost
January 30th, 2012, 15:11
نمایندگی به انگلیسی resseler نمیشه مگه !؟ شما گفتی نمایندگی دیگه ! دعوا نداریم که برادر
"اخذ نمایندگی رسمی whmcs در ایران "

distributors توزیع کننده هستید

باسلام
از شما + مترجم گوگل ممنونم که کلمه distributor رو برای ما معنی کردید! :)
در زبان شیرین انگلیسی کلمه ها به تنهایی یک معنی دارند و وقتی در جایی با یک جمله به کار برده میشوند ممکنه که اون معنی اول رو ندهند!

ما دعوا نداریم ولی ظاهرا شما دارید! :)
قیمتی هم که خواسته بودید اگر توانایی پرداخت با دلار رو دارید از طریق پ.خ اطلاع بدید اگر خیر به تومان میخواهید
Owned Licnese : 430T
در مورد لینک هم در سایت WHMCS هم مشخص میکنه ما distributor شرکت مذکور هستیم ایمیل زدیم که هرچه زودتر لینک رو درست کنند تا مثل این دوستمون به مشکل نخورند بقیه دوستان.

موفق باشید

irmpmn
January 30th, 2012, 19:04
John || Staff Hi,
We do have one reseller who may meet your needs: WHMCS[CompleteSolution] - نسخه فارسی (http://www.persianwhmcs.com/)

Regards,
John

AlmaHost
January 30th, 2012, 19:20
باسلام
به قول معروف ما هی میگیم نَره شما میگی بدوش!
ما reseller نیستیم، distributor هستیم. دلیلی هم نداره دیگه بخواییم راجع به این موضوع با شما بحثی کنیم چون مدارک رو گذاشتیم به زودی لینک WHMCS رو هم خواهیم گذاشت که کلا خیال همه راحت بشه.
موفق و پایدار باشید! ;)

kamkar
January 30th, 2012, 19:25
من جدود 1 ساعت پیش یک لایسنس ماهانه با کپی رایت خریداری کردم. متاسفانه به صورت آنی فعال نشد :d دو سه دقیقه طول کشید تا ایمیل از whmcs.com بیاد!! :d

AlmaHost
January 30th, 2012, 19:30
من جدود 1 ساعت پیش یک لایسنس ماهانه با کپی رایت خریداری کردم. متاسفانه به صورت آنی فعال نشد :d دو سه دقیقه طول کشید تا ایمیل از whmcs.com بیاد!! :d

سیستم فعال سازی به صورت آنی فعلا برای لایسنس ها چی cPanel و چه WHMCS غیرفعال شده. چون درحال حاضر در مرحله نهایی پروژه ایی هستیم در این رابطه که حتی سایت WHMCS هم از این پروژه استقبال کرده اند و احتمالا برای نسخه WHMCS حتی این پروژه را نیز در اختیار سایت WHMCS هم قرار میدهیم.

موفق باشید

kamkar
January 30th, 2012, 19:40
ولی فعال شد برای من!
ایمیل تایید پرداخت ساعت 5:03 دقیقه امروز اومده، یک ایمیل هم از noreply@whmcs.com ساعت 5:07 اومده که مشخصات اکانت داده، دوباره ایمیل بعدی 5:11 دقیقه از noreply@almahost.co.uk اومده و کد لایسنس رو داده...!
شد 9 دقیقه تا به طور کامل تحویل بگیرم!!!

AlmaHost
January 30th, 2012, 20:13
ولی فعال شد برای من!
ایمیل تایید پرداخت ساعت 5:03 دقیقه امروز اومده، یک ایمیل هم از noreply@whmcs.com ساعت 5:07 اومده که مشخصات اکانت داده، دوباره ایمیل بعدی 5:11 دقیقه از noreply@almahost.co.uk اومده و کد لایسنس رو داده...!
شد 9 دقیقه تا به طور کامل تحویل بگیرم!!!

بله ما به صورت دستی فعال میکنیم. به صورت اتوماتیک فعال نمیشه تا تموم شدن پروژه ایی که مرحله آخرش هستیم. تست و bug گیری پروژه

موفق باشید

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 07:44 PM ----------

John || Staff Hi,
We do have one reseller who may meet your needs: WHMCS[CompleteSolution] - نسخه فارسی (http://www.persianwhmcs.com/)

Regards,
John

Hi,

It is our policy never to give out or recommend third party distributors, we encourage all users to buy directly from us so I'm not sure why that reply was given but it is very unusual. The distributor page for yourselves is still being worked on.

Regards,

Matt

irmpmn
January 30th, 2012, 20:50
باسلام
به قول معروف ما هی میگیم نَره شما میگی بدوش!
ما reseller نیستیم، distributor هستیم. دلیلی هم نداره دیگه بخواییم راجع به این موضوع با شما بحثی کنیم چون مدارک رو گذاشتیم به زودی لینک WHMCS رو هم خواهیم گذاشت که کلا خیال همه راحت بشه.
موفق و پایدار باشید! ;)

4586

AlmaHost
January 30th, 2012, 21:05
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f176/4586-%D8%A7%D8%AE%D8%B0-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-whmcs-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-alma-jpg

انشاا... خداوند دو چشم بینا به شما میده! به پستهای قبلی مراجعه کنید. جواب این پست رو دادیم!
اگه باز هم تیکت میزنید از Matt بخوایید جواب بده! از مترجم گوگل هم استفاده کنید این متن رو ترجمه کنید برای خودتون!
The distributor page for yourselves is still being worked on.

این دفعه که تیکت میزنید این عکس رو بهشون نشون بدید و نظرشون رو بپرسید! :) (البته این عکس رو هم نباید نشون میدادیم ولی دادیم که بعضیها که برای تخریب اومدن یا میان دهنشون بسته بشه :) (4587

irmpmn
January 30th, 2012, 21:25
اولا که سعی کن تو ادبیاتی که یاد گرفتی تجدید نظر کنی "دهنشون بسته شه" درست نیست. شما گفتی استعلام بگیرید ... ما هم گرفتیم !!! تخریب چیه دیگه !
من امروز میخواستم لیسانس بخرم که خریدم طبق راهنمایی سایت رسمی whmcs از فراسو ...

AlmaHost
January 30th, 2012, 21:28
در مورد ادبیات چیز خاصی به کار برده نشده!
طبق Policy سایت WHMCS که گفتند
Hi,

It is our policy never to give out or recommend third party distributors, we encourage all users to buy directly from us so I'm not sure why that reply was given but it is very unusual. The distributor page for yourselves is still being worked on.

Regards,

Matt
استعلام گرفتید درسته مشکلی با گرفتن استعلام نداریم! مشکل با پافشاری بر روی حرف غلط داریم با وجود توضیحات کامل ما!
موفق باشید

mohsen1
January 30th, 2012, 21:29
احتمال میدم علت سوء تفاهمی که بین شما بوجود اومده این باشه.
آلما هاست تحت یه برند دیگه از whmcs امتیاز distributor گرفته. (دلیلش ...)
در هر حال این قضیه اونقدر مهم نیست که بخواهید دهن به دهن بشید!
صلوات بفرست ... :d

hostarya
January 30th, 2012, 21:43
دوستان درسته من خودم هاست ميفروشم ولي اين الما هاست كاملا مورد اعتماد هستش اين همه اسپم دادن ودهن به دهن نشين اگه ميخواين خريد كنين پست بزنين يا سوالي داشتين
-----
قست جسارت به هيج كس نداشتم:111:

aph
January 30th, 2012, 21:47
دوستان کلا میشه بگید چطور میشه نمایندگی whmcs رو گرفت؟ شرایطش چی هست؟

hostarya
January 30th, 2012, 21:58
فكر ميكنم به اين پاسخ داده بودن ولي بازم ميگيم كه كلا نميدن به احتمال زياد چون دو نماينده هستش

aph
January 30th, 2012, 22:03
فكر ميكنم به اين پاسخ داده بودن ولي بازم ميگيم كه كلا نميدن به احتمال زياد چون دو نماينده هستش

یعنی انحصاری هستش ؟تنها 2 شرکت می تونن داشته باشن؟

hostarya
January 30th, 2012, 22:36
من كه تا اين حد اطلاعات داشتم ولي فكر نكنم بدن شما بهتره تو سايتش يه تيكت بزننين البته انگليسي و بگين كه نمايندگي ميخواين

AlmaHost
January 30th, 2012, 23:19
احتمال میدم علت سوء تفاهمی که بین شما بوجود اومده این باشه.
آلما هاست تحت یه برند دیگه از whmcs امتیاز distributor گرفته. (دلیلش ...)
در هر حال این قضیه اونقدر مهم نیست که بخواهید دهن به دهن بشید!
صلوات بفرست ... :d

ممنون محسن جان
ما طبق برند AlmaHost Ltd از سایت WHMCS امیتاز distributor رو گرفتیم.
چرا برای مهم هستش که چرا staff های whmcs بعضی هاشون به کاربر اطلاعات درست نمیدن.
البته به بخش مدیریتشون ایمیل زدیم در باره این رفتار منتظر پاسخ هستیم.

دوستان کلا میشه بگید چطور میشه نمایندگی whmcs رو گرفت؟ شرایطش چی هست؟
طبق گفته خودشون دیگه به ایران نمیدن. درحال حاضر دو نماینده دارند.
موفق باشید

aph
January 30th, 2012, 23:28
پس چطوری شما گرفتین؟ یا می خوان انحصاری باشه.؟

hostarya
January 30th, 2012, 23:31
خب اونا اولا اين الما هاست كه تو انگلستان و ايران فعاليت ميكنن پس مشكلي ندارن
و اون يكي رو اطلاعي ندارم

irmpmn
January 31st, 2012, 01:33
فکر کنم بشه گرفت. مذاکره کنید ...

AlmaHost
January 31st, 2012, 02:03
پس چطوری شما گرفتین؟ یا می خوان انحصاری باشه.؟

we don't like to have too many resellers for each locality as it reduces the profitability for our resellers.

انشاا... که بتونید بگیرید و شما هم نفر سوم باشید :)
موفق باشید

irmpmn
January 31st, 2012, 19:17
4 5تا بخرید شما هم میشید رزلر

masoudcha
February 5th, 2012, 00:13
موفق باشید

ولی کشور ایران توی لیست کشور هاش نیست و من مجبور شدم افغانستان را برای کشورم انتخاب کنند. اگر با ایران مشکلی ندارند و نمایندگی هم دارند چرا باید افغانستان و زیمباوه در لیستشان باشد اما ایران نیست؟

AlmaHost
February 5th, 2012, 00:17
4 5تا بخرید شما هم میشید رزلر

بله راه خوبی هستش امتحان کنید شاید فرجی شد :))

masoudcha
February 5th, 2012, 00:20
در مورد ادبیات چیز خاصی به کار برده نشده!
طبق policy سایت whmcs که گفتند
hi,

it is our policy never to give out or recommend third party distributors, we encourage all users to buy directly from us so i'm not sure why that reply was given but it is very unusual. The distributor page for yourselves is still being worked on.

Regards,

matt
استعلام گرفتید درسته مشکلی با گرفتن استعلام نداریم! مشکل با پافشاری بر روی حرف غلط داریم با وجود توضیحات کامل ما!
موفق باشید

آقای آلماهاست شما که ادعای نمایندگی رسمی whmcs را در ایران دارید چرا از آنها نمیخواهید با این همه مشتری و طرفداری که این برنامه در ایران دارد نام ایران را در لیست کشورهاشان قرار بدهند (چون برای پشتیبانی بسیار ضروری میباشد) و در نسخه آینده که چند زبانه قرار است ارائه شود زبان فارسی را هم اضافه کنند

با تشکر

AlmaHost
February 5th, 2012, 00:39
آقای آلماهاست شما که ادعای نمایندگی رسمی whmcs را در ایران دارید چرا از آنها نمیخواهید با این همه مشتری و طرفداری که این برنامه در ایران دارد نام ایران را در لیست کشورهاشان قرار بدهند (چون برای پشتیبانی بسیار ضروری میباشد) و در نسخه آینده که چند زبانه قرار است ارائه شود زبان فارسی را هم اضافه کنند

با تشکر
دوست محترم! ما ادعایی نداریم.(به قول معروف چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است!)
خودشون فعلا به ما چنین اعلامی کردند

we are under the restriction of the US sanctions of countries we can do business with and Iran is not one of them.

موفق باشید

AlmaHost
February 5th, 2012, 15:00
باسلام خدمت دوستان مخصوصا irmpmn !
خدمت شما
4656

از این به بعد دوستانی که میخواهند از شرکت WHMCS قانونی بودن ما را استعلام کنند تا آمده شدن صفحه ما در خود سایت WHMCS لطفا آدرس AHLM - AlmaHost License Manager | Under Construction (http://www.ahlm.co.uk) به عنوان آدرس وب سایت ما معرفی کنند تا جواب درستی دریافت نمایند.

موفق و سربلند باشید

AlmaHost
February 7th, 2012, 15:01
این همه صفحه رسمی ما در سایت WHMCS.
AlmaHost - WHMCS (http://www.whmcs.com/distributors/almahost/)

اگر هم دقت کنید Reseller Certification Date: 12th October 2011 میباشد. یعنی از زمان ایجاد این تایپیک!
امیدوار هستم دیگه با وجود مدارک موجود بر حرف غلط خود پایبند نباشید! ;)

موفق باشید

a1000a
February 7th, 2012, 15:57
سلام
از کجا میشه قیمت های شمارو دید و سفارش داد؟
AlmaHost
February 7th, 2012, 17:25
سلام
از کجا میشه قیمت های شمارو دید و سفارش داد؟
https://secure.almahost.co.uk/cart.php?gid=37

AlmaHost
April 7th, 2012, 14:59
باسلام
به دلیل تغییر قیمت ارز، قیمتها تغییر پیدا کرد - ولی بازهم از سعی بر این شده از دیگر شرکتها ارزانتر داده شود! :)
لینک سفارش
پیروز باشید

AlmaHost
August 24th, 2012, 04:32
باسلام
به دلیل تغییر قیمت ارز، قیمتها تغییر پیدا کرد - ولی بازهم از سعی بر این شده از دیگر شرکتها ارزانتر داده شود! :)
لینک سفارش
پیروز باشید

masoudgolchin
September 28th, 2012, 23:22
سلام،
توی سایت نوشته بودید : فعال شدن آنی لایسنس بعد از پرداخت آنلاین
ولی خب چنین چیزی نبود.
چند ساعتی میشه سفارش دادم ولی هنوز ...

par30webhost
September 28th, 2012, 23:34
انشاالله موفق باشید.

AlmaHost
September 29th, 2012, 00:05
سلام،
توی سایت نوشته بودید : فعال شدن آنی لایسنس بعد از پرداخت آنلاین
ولی خب چنین چیزی نبود.
چند ساعتی میشه سفارش دادم ولی هنوز ...

باسلام
چون قیمت ارز به صورت ساعتی تغییر میکند فعال شدن اتوماتیک را برداشته ایم. سفارش های بعد از تایید فعال میشوند. اگر برای شما فاکتور جدید ارسال شده است پرداخت کنید و اطلاع دهید تا سفارش شما تایید شود

mohashemi
September 29th, 2012, 00:36
آقا قیمت هاتون خیلی خوبه من هر جوری حساب کردم با این قیمت سودش صفر هست ،

ServerDL.com
September 29th, 2012, 01:51
من هم نزدیک 6 ماه هست که با آلما دارم کار می کنم !
قیمتها 100% بدون سود هست !!!
و فکر نکنم تو ایران کسی بتونه با این قیمت ارائه بده !
انشالله موفق باشند .

korosh-eghbali
November 21st, 2012, 18:12
باسلام
چون قیمت ارز به صورت ساعتی تغییر میکند فعال شدن اتوماتیک را برداشته ایم. سفارش های بعد از تایید فعال میشوند. اگر برای شما فاکتور جدید ارسال شده است پرداخت کنید و اطلاع دهید تا سفارش شما تایید شود

درود
دوست عزیز در حال حاضر با این وضعیت قیمت دلار امروز 2800 خواهد بود قیمت لایسنس لایف تایم همراه با پنل اختصاصی چقدر خواهد بود ؟
ممنون

fox_young
November 26th, 2012, 16:42
با سلام
میخواستم سفارش بدم ولی موجودی زده صفر
با تشکر