PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست PayPal مجازی یا فیزیکی

kingserver
October 12th, 2011, 01:31
با سلام من Peybal میخواستم برای خرید های اینترنتی سرور اختصاصی واکانت های آپلود سنتر و اکانت های سایت های پرمیوم خارجی و.......

میخواستم بدونم تعرفه PayPal مجای چند هست؟
میخواستم بدونم تعرفهPayPal فیزیکی چند است؟
میخواستم بدونم این PayPal صادر شده زا چه کشوری هست؟

هزینه دلار برای شارژ 200دلار پایه و بالا تر چقدر است ؟
تعرفه شارژ دلار رو هم کامل لطف کنید بگین

من کارت پایان خدمت دارم گذر نامه هم دارم میخواستم برای دریافت PayPal فیزیکی چه مدارکی لازم هست و چه مدت زمان طوی میکشه تا به دستم برسه

s.w.a.t
October 12th, 2011, 01:33
باسلام
دوست عزیز اولا اون Peybal نیست و PayPal هست! دوما مگر کارت هست که فیزیکی یا مجازی داشته باشه؟!
از نام کاربری شما بعید هست که ندونید این چیزها رو ...!!!
موفق باشید

kingserver
October 12th, 2011, 01:36
خوب من سرم شلوغ بود یه اشتباه تایپی صورت گرفت و تصحیح شد

خوب من اشنایی ندارم با این نوع کارت ها ولی فک کنم باید فیزیکی اون هم باشه حالا دقیق نمیدونم که پیبال فیزیکی بودی ا مستر کارت ولی میخواستم تعرفه ها و شرایط رو بدونم کامل

TukaNet
October 12th, 2011, 01:59
پیپال اصلا حساب بانکی و کارت نیست که مجازی یا فیزیکی باشه یا کشور صادر کننده داشته باشه

پیپال یک سیستم هست که توسط یک شرکت آمریکایی اداره میشه

شما میتونید کارت بانکی رو به پیپال متصل کنید یا اینکه اکانت پیپالتون رو شارژ کنید

بعد از این که به یکی از دو روش بالا حساب شما دارای شارژ شده میتونید خرید کنید

البته وارد جزئیات و موارد تحریم .... نشدم چون واقعا زیاد و گیج کننده هستند :دی

kingserver
October 12th, 2011, 02:00
خیلی قیمتت عالیه چرا اینقدر ازون میدی ?
شماره تماست رو بده زنگ بزنم الان

TukaNet
October 12th, 2011, 02:00
آقا من peybal فیزیکی دارم ۱۰۰۰ دلارش رو میدم ۳۰۰ هزار تومان خاستین در خدمتیم :-* peybal فیزیکی هارو حراج کردیم که قیمت رو پایین آووردیما قبلا این قیمت ها نبود :65:

درست که داخل بخش متفرقه هستیم ولی به سخره گرفتن دیگران کار درستی نیست ! /:)

kingserver
October 12th, 2011, 02:02
توکانت جان شما چه پیشنهاد میدی؟ من میخوام خرید های اینترنتیم رو خودم انجام بدم و دلار یا یورو شارژ کنم

پیبال بگیرم مستر کارت بگیرم؟ کدومش رو تهیه کنم

مشکل ایرانی بودن و تحریم بودن چه موقعی صد راهم میشه؟

TukaNet
October 12th, 2011, 02:22
پیپال اصلا توصیه نمیشه چون خیلی مشکلات داره

اگر مقدار خریداتون بالاست باست بهتر هست بدید کسانی که واقعا کارشون این هست انجام بدند ( داخل این انجمن چنین کسی نیست ! )

اگر هم مقدار خریدتون پایین هست و برای موارد شخصی قصد استفاده دارید بهترین راه گرفتن یک کارت مجازی یا گیفت کارت هست

cartman10mpi
October 12th, 2011, 02:24
درست است که پی پال یک سایت تراکنش اینترنتی هستش ولی به دلیل حجم بالای تراکنش مالی، یکی از بزرگترین شرکت های مالی و بانکی محسوب میشود .باتوجه به اینکه پی پال برای ایرانیان ممنوع می‌باشد پس در اینجا بحث تهیه از خارج ازکشور هستش .بایدعرض بکنم که در کشور‌های اروپایی شرکت پی پال برای راحتی کاربرانش دارای مسترکارد‌های اعتباری و یا از پیش شارژ شده(prepaid) هست که میتوانید از موسسه‌های مالی آن کشور تهیه کنید .فقط کافیش ۱۸ سال را پر کرده باشید و به قیمت۶ یورو این کارت فیزیکی در اختیار شما قرار می‌گیرد.برای دوستانی که گفتند که پی پال حساب بانکی‌نیست هم باید عرض کنم که حساب بانکی پی پال هم موجود هست(برای کارت های اعتباری)

https://www.paypal-marketing.co.uk/mastercard/index.htm

TukaNet
October 12th, 2011, 02:43
درست است که پی پال یک سایت تراکنش اینترنتی هستش ولی به دلیل حجم بالای تراکنش مالی، یکی از بزرگترین شرکت های مالی و بانکی محسوب میشود .باتوجه به اینکه پی پال برای ایرانیان ممنوع می‌باشد پس در اینجا بحث تهیه از خارج ازکشور هستش .بایدعرض بکنم که در کشور‌های اروپایی شرکت پی پال برای راحتی کاربرانش دارای مسترکارد‌های اعتباری و یا از پیش شارژ شده(prepaid) هست که میتوانید از موسسه‌های مالی آن کشور تهیه کنید .فقط کافیش ۱۸ سال را پر کرده باشید و به قیمت۶ یورو این کارت فیزیکی در اختیار شما قرار می‌گیرد.برای دوستانی که گفتند که پی پال حساب بانکی‌نیست هم باید عرض کنم که حساب بانکی پی پال هم موجود هست(برای کارت های اعتباری)

https://www.paypal-marketing.co.uk/mastercard/index.htm

ممنون از اطلاعاتی که دادید

ولی توجه کنید پیپال برای ایرانیان ممنوع نیست ، استفاده پیپال در داخل کشور ایران ممنوع هست

شما حتی اگر یک شخص آمریکایی هم باشید و از داخل ایران حسابتون رو باز کنید حسابتون بلاک خواهد شد !

در مورد حساب هم باید یگم این حساب که فرمودید حساب پیپال نیست و فقط یک همکاری بین سیستم های پیپال و مستر هست

که توسط بانک های عاملِ سیستم مستر اجرا میشه ، در واقع حساب شما نزد بانکی که مراجعه کنید باز میشه

nasa_de
October 12th, 2011, 02:56
ما با هویت کاملا ایرانی ولی با ارائه مدارک اقامت بلغارستان داریم محدودیت های PayPal رو برای حسابمون بر میداریم.
به نظر بنده PayPal برای آن دسته از مقیمان ایرانی که آشنایی با PayPal هست بسیار تجربه تلخی خواهد یود. تاپیکی در P.T بود که همه را به دقت مطالعه کردم و سپس غیر مستقیم کارها رو از بلغارستان پیش گرفتیم.
امنیت به معنای واقعی احساس میشه. اون دسته از دوستانی که با ویزا کارت مستقیم کار کردن میدونند بنده چی عرض میکنم. شده تا 5000 تا به صورت یکجا پرداخت بوده اما قید سود رو برای امنیت زدیم. اما پی پل این کارها رو راحت تر و امن تر کرده.
حال دوست عزیز یک پیشنهاد دارم، اگر در خارج از کشور آشنا دارید اقدام کنید و با خیال راحت کار کنید وگرنه خودتون رو تو دردسر نندازید.

cartman10mpi
October 12th, 2011, 03:12
ممنون از اطلاعاتی که دادید

ولی توجه کنید پیپال برای ایرانیان ممنوع نیست ، استفاده پیپال در داخل کشور ایران ممنوع هست

شما حتی اگر یک شخص آمریکایی هم باشید و از داخل ایران حسابتون رو باز کنید حسابتون بلاک خواهد شد !

در مورد حساب هم باید یگم این حساب که فرمودید حساب پیپال نیست و فقط یک همکاری بین سیستم های پیپال و مستر هست

که توسط بانک های عاملِ سیستم مستر اجرا میشه ، در واقع حساب شما نزد بانکی که مراجعه کنید باز میشه

دررابطه با فرد آمریکایی‌ در ایران کاملادرست عرض کردید .منظورمن هم قفل شدن آی پی ایران هستش نه خود فردایرانی‌ ...همانطورکه بنده خودم از پی پال استفاده می‌کنم
دررابطه با حساب بانکی‌ هم باید عرض بکنم که در اون مورد هم حق با شما است ، البته در اینجا بنده نخواستم در رابطه با قرارداد‌های بین خود شرکت‌ها و بانک‌ها بحث بکنم ، درست است که پ یپال برای حساب بانکی‌با بانک مورد قرار داد همکاری می‌کندولی‌ نباید فراموش بشود که دلیل این همکاری به وجود آوردن حساب بانکی پی پال هست و مشتری در صورت داشتن کارت اعتباری از پی پال برای حساب بانکی‌ به بانک مراجعهِ نمیکند ، بلکه پی پال پاسخگویی مشتری هست
همانطورکه خودروی رنو تندر در ایران اصلا ساخت شرکت رنو نیست ، بلکه ساخت شرکت Dacia می‌باشد (Dacia Logan) ولی‌ برای بازاریابی در ایران طبق قراردادی که با رنو بسته شده به اسم رنو به فروش میرود ، در اینجا مشتری هیچ رابطه‌ای با شرکت اصل تولید کننده ندارد و مخاطبش شرکت رنو هست

---------- Post added at 02:12 AM ---------- Previous post was at 02:00 AM ----------

در رابطه با سوال تاپیک باید بگم که شما برای خرید اینترنتی نیاز به کارت اعتباری دارید . حال اگر می‌خواهید از آن به صورت مستقیم استفاده کنید و یا با واسطه از روی پیپال (برای امنیت بیشتر و اعتماد بیشتر توسط شرکتها) پیشنهاد میشود که برای هر ۲ حالت همانطور که دوستان گفتند از واسطه‌ خارج از کشور(دوست ، آشنا ، فامیل) استفاده کنید تا دچار مشکل نشوید

hostiran
October 12th, 2011, 13:12
الان payment24.ir داره میده توی دبی با داکیومنت به اسم خودتون باز می کنه . فکر می کنم اوکی باشه . من خودم گرفتم برای مبادا تا الان که بسته نشده

sardarn
October 12th, 2011, 14:04
سایت Payment24.ir پرداخت هاتون رو براتون انجام میده. اگه خودتون هم حساب خواستید می تونید اونجا در خواست بدید از دوکشور براتون می سازن و قیمت شون هم خوب هست