PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت رایگان >> ماژول ثبت فیش بانکی whmcs

amirlord
October 11th, 2011, 17:15
انشاالله بازار حرام افرادی که ماژول را نال میکنند و کد میکنند و مجددا با کلی مشکلات و نقص مازول ، آن را قالب مشتری ساده مینماییند کساد شود .به زوی تمام ماژول های WHMCS در نالرز ! باشد تا داستان بازار سیاه ماژول های این اسکریپت پایان یابد.

http://files.nullers.ir/pic/sabte-fishe-banki-nullers.ir.jpg
نام : مازول ثبت فیش بانکی | حجم : 112 کیلوبایت | نال/ریپ : EM4D | انتشار : برای اولین بار در نالــرز

این ماژول با ماژولی که قبلا دوستان گذاشتن سر تا پا فرق میکنه و امکانات بیشتری داره .

دریافت : ماژول ثبت فیش بانکی WHMCS | NulLers.ir » Free PHP Scripts | NulL.Clone.Free.ASP.PHP.Ajax.GFX. ... (http://nullers.ir/nullers.topix/1681-sabte-fishe-banki-whmcs-nullers.html)
نال و ریپ در گروه نالرز

(http://nullers.ir/nullers.topix/1681-sabte-fishe-banki-whmcs-nullers.html)

parsreseller
October 11th, 2011, 17:24
دوست عزیز این ماژول از روز اول کاملاً رایگان منتشر شد. و شما نفر سوم یا چهارمی هستید که این ماژول رو توی این انجمن به اشتراک میگذارید.

انشاالله بازار حرام افرادی که ماژول را نال میکنند و کد میکنند و مجددا با کلی مشکلات و نقص مازول ، آن را قالب مشتری ساده مینماییند کساد شود .به زوی تمام ماژول های WHMCS در نالرز ! باشد تا داستان بازار سیاه ماژول های این اسکریپت پایان یابد.
فکر میکنم هر کسی حق داره برای زحمتی که کشیده هزینه دریافت کنه.

فرض کنید شما برای یک قالب زحمت میکشید و طراحی میکنید بعد آقای x میاد قالب شما رو ریپ میزنه و منتشر میکنه! در این صورت کل زحمات شما به باد رفته و بنظر من این کار آقای x د-زدی هست.
(البته این نظر شخصی من هست)

amirlord
October 11th, 2011, 17:27
دوست عزیز این ماژول از روز اول کاملاً رایگان منتشر شد. و شما نفر سوم یا چهارمی هستید که این ماژول رو توی این انجمن به اشتراک میگذارید.

فکر میکنم هر کسی حق داره برای زحمتی که کشیده هزینه دریافت کنه.

فرض کنید شما برای یک قالب زحمت میکشید و طراحی میکنید بعد آقای x میاد قالب شما رو ریپ میزنه و منتشر میکنه! در این صورت کل زحمات شما به باد رفته و بنظر من این کار آقای x د-زدی هست.
(البته این نظر شخصی من هست)
خوبه که گفتم این فرق میکنه ! :) بحث بی فایده ست . چون شما منطقتون با نالر و برنامه نویس جور در نمیاد !

irmpmn
October 11th, 2011, 18:05
باز هم تشکر که این آقا گذاشتند که البته نیازی نداشتیم . چون آقای لیزاردتینی که گذاشته بودند پاک شده بود از روی سرور آپلود...

mohsen1
October 11th, 2011, 19:06
از بس هول بودن یادشون رفته پسورد رو بزارن! :)
استارتر هم حتی نیومده یه بار دانلود کنه بعد باز کنه ببینه توش چی هست بعد بیاد پست بزنه :d

amirlord
October 11th, 2011, 19:10
از بس هول بودن یادشون رفته پسورد رو بزارن! :)
استارتر هم حتی نیومده یه بار دانلود کنه بعد باز کنه ببینه توش چی هست بعد بیاد پست بزنه :d
ای بابا .... دیگه قدیمی شده باو . باید خودت تشخیص بدی محسن جان :d
رمز :

www.nullers.ir
انقدر به نالرش اعتماد دارم که اگر خودش هم بگه مشکل داره ، من میگن نه ! :d

EXXXIR
October 11th, 2011, 19:50
خوب این که همون قدیمی هست که همه دارن و فقط فرم ارسال میشه به ایمیل. کجاش جدید شده حالا ؟ :-|

با احترام برای دوستان ولی اکثر این سایتای به قول خودشون نالر به جز بزرگ نمایی کار خاصی نمی کنند یا اسکریپتای نالی منتشر می کنند که خودشون نال نکردن یا چیزی نیست که نیازی به نال داشته باشه مثلا چند روز پیش تو یکی از همین سایتا زده موتور جستجوی گوگل برای سایت، نال شده توسط ... حالا یکی نیست بگه دیگه گوگل کاستم سرچم نال مگه می خواد بشه!!!

parsreseller
October 11th, 2011, 19:55
خوب این که همون قدیمی هست که همه دارن و فقط فرم ارسال میشه به ایمیل. کجاش جدید شده حالا ؟ :-|

با احترام برای دوستان ولی اکثر این سایتای به قول خودشون نالر به جز بزرگ نمایی کار خاصی نمی کنند یا اسکریپتای نالی منتشر می کنند که خودشون نال نکردن یا چیزی نیست که نیازی به نال داشته باشه مثلا چند روز پیش تو یکی از همین سایتا زده موتور جستجوی گوگل برای سایت، نال شده توسط ... حالا یکی نیست بگه دیگه گوگل کاستم سرچم نال مگه می خواد بشه!!!
با نظر شما موافق هستم (من هم همین موضوع رو عنوان کردم اما مدیران محترم حذف کردن!)
و این نکته رو هم اضافه میکنم که این چیزی که به عنوان ماژول ثبت فیش خیلی ها روش مانور میدن یا بقول خودشون نال کردند اصلاً ماژول نیست, بلکه فقط یک آی فریم هست که توی قالب ایجاد میشه و یک صفحه ارسال ایمیل (همون صفحه ارتباط با ما هست که چندتا کادر جدید بهش اضاف ده) رو نمایش میده!

amirlord
October 11th, 2011, 20:05
با نظر شما موافق هستم (من هم همین موضوع رو عنوان کردم اما مدیران محترم حذف کردن!)
و این نکته رو هم اضافه میکنم که این چیزی که به عنوان ماژول ثبت فیش خیلی ها روش مانور میدن یا بقول خودشون نال کردند اصلاً ماژول نیست, بلکه فقط یک آی فریم هست که توی قالب ایجاد میشه و یک صفحه ارسال ایمیل (همون صفحه ارتباط با ما هست که چندتا کادر جدید بهش اضاف ده) رو نمایش میده!
دوست عزیز!!! من الان ماژول رو دانلود کردم و دیدم که همون قبلیه . چون اشتباه به عرضم رسونده بودن ! در کل ، دوستان گفته بودن لینکش پاک شده بود . میتونید از این استفاده کنید خوب :)

mohsen1
October 11th, 2011, 20:58
ای بابا .... دیگه قدیمی شده باو . باید خودت تشخیص بدی محسن جان :d
رمز :

www.nullers.ir

بله پسورد اینه ولی نسخه ای که الان رو سایته با نسخه 2 ساعت پیش فرق داره چون اون با این رمز باز نمیشه!

منظورم از اینکه توش چی هست این بود که خودت باز کنی و بیبینی که فایل هاش چی هست ، پسورد می خواد یا نه و ... .

در هر حال موفق باشید / باشند ...

reza115
October 11th, 2011, 21:15
بله پسورد اینه ولی نسخه ای که الان رو سایته با نسخه 2 ساعت پیش فرق داره چون اون با این رمز باز نمیشه!

منظورم از اینکه توش چی هست این بود که خودت باز کنی و بیبینی که فایل هاش چی هست ، پسورد می خواد یا نه و ... .

در هر حال موفق باشید / باشند ...
احتمالا پشیمان شدن و نسخه جدید رو حذف کردن :دی

sibs
October 11th, 2011, 21:28
اينا تو نت زياده . خودتو خسته نكن . اگه راست ميگي ماژولهاي بانكي رو بيار بذار .

maryam1
January 8th, 2012, 11:38
سلام تاحالا دلتون خواسته يا احتياج داشتين يه سايت بدون دغ دغه داشته باشين بدون اينکه برين دنبال هاست برين دنبال ثبت دامنه بهد از اين همه مشکلات تازه برين دنبال کسي که واستون مديريت محتوا نصب کنه بعد بريد دنبال قالب يا کسي که واستون يه قالب اختصاصي طراحي کنه سروهاست همه اين کارارو واستون انجام ميده گروه تخصصي سرو هاست در اجراي سياستهاي خدمت دهي به مشتريان اين برنامه رو راه اندازي کرده شما کافيه فضا دامنه خود رو به ما بگيد بعد يه هفته سايتتونو تحويل بگيريد مثل اينکه شما فقط يه زمين ميخريد وميديد مهندس همه کاراي ساختو سازو واستون انجام بده وشما فقط به راحتي کليد ساختمان رو ميگيريد و... طراحي قالب ميزباني دامنه نصب مديريت محتوا همه وهمه رو به عهده ما بسپاريدبا بودن سرو هاست ديگه راحت يه سايت تحويل بگيريد
قيمتها بسته به فضا دامنه قالب شما بستگي دارد براي مثال:
1gفضا
دامنه .com
نصب مديريت حتوا
هزينش ميشه 45000اول ودر سال فقط هزينه تمديد دامنه وهاست
براي طراحي قالب حرفه اي هم 65000ت اوليه ودر سال فقط هزينه دامنه وهاست
sarwhost@yahoo.com
سرو هاست /سرور امریکا/سرورکانادا (http://www.sarwhost.ir/)
tl:09354140160

بگو به خدا
بعد این الان ماژول ثبت فیش بانکیه؟
شما هنوز به قوانین احترام نمیذاری بعد.......

lkmew
February 24th, 2012, 02:27
بعد از نصب چطور میشه لینک این ماژول یا همون فرم ارسال فیش رو تو فاکتور مشتری قرار داد؟

ho2o2oo
February 24th, 2012, 15:52
من هم 2 تا سوال داشتم . اول اینکه چطور میشه لینک به فاکتور بدیم یعنی در فاکتور هم دکمه ثبت بزاریم ؟

دومین سوالم هم اینه که ورژن قبلی چه فرقی داره ؟ با این یکی ؟

parsvia
February 24th, 2012, 16:20
دمت گرم . دنبالش بودم

pkaugust
January 27th, 2013, 20:57
سلام بنده ماژول ثبت فیش بانکی را نصب کرده اما کارکترها را به شکل ؟ نشان می دهد ، خواهشمند است راهنمایی فرمائید.
وب سایت php 5.2.17
همچنین چگونه دکمه ثبت را در فاکتور اضافه کنیم

dj-mehdi
January 29th, 2013, 01:31
سلام
مرسی اقا . عالیه
فقط چجوی باید نصبش کنیم ؟

Dr.Fox
January 29th, 2013, 15:41
من فایل ها را در فولدر ماژول کپی کردم اما در قسمت پنل مدیربت چیزی برای فعال شدن نمایش داده نمیشود. نسخه whmcs 5.1.2 نصب هست.

ebrahimsh
December 9th, 2016, 20:40
اين دان نميشه

ashadata
December 19th, 2016, 03:59
:57:

http://files.nullers.ir/pic/sabte-fishe-banki-nullers.ir.jpg
نام : مازول ثبت فیش بانکی | حجم : 112 کیلوبایت | نال/ریپ : EM4D | انتشار : برای اولین بار در نالــرز

این ماژول با ماژولی که قبلا دوستان گذاشتن سر تا پا فرق میکنه و امکانات بیشتری داره .

دریافت : ماژول ثبت فیش بانکی WHMCS | NulLers.ir » Free PHP Scripts | NulL.Clone.Free.ASP.PHP.Ajax.GFX. ... (http://nullers.ir/nullers.topix/1681-sabte-fishe-banki-whmcs-nullers.html)
نال و ریپ در گروه نالرز

(http://nullers.ir/nullers.topix/1681-sabte-fishe-banki-whmcs-nullers.html)

لینک اشتباهه

404 میده

omid1991
December 19th, 2016, 06:10
:57:

لینک اشتباهه

404 میده

سلام وقت بخیر

عزیز این تاپیک مال 5 سال پیشه ؟!
و اون سایت دیگه فعالیت سابق خودشو نداره