PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی شبکه با adsl

mohandes_fs
October 11th, 2011, 17:12
سلام

چند روزیه که به سرم زده یه شبکه ی محلی که با همون تکنولوژی adsl درست کنم
منظورم اینه که کاربرا که مودم adsl راحت با زدن یوزرنیم و پسورد دیگه به این شبکه وصل بشن که به اینترنت وصل نیست بشن و از فایل هایی که روی سرور هست بتونن استفاده کنن یا حتی خیلی کار های دیگه که با اینترنت میشه انجام داد انجام بدن در یک محدوده ی کوچیک تر
کسی می تونه راهنمایی کنه که چه تجیزاتی لازمه یا حتی هزینه اش برای آنلاین نگه داشتن 500 نفر با سرعت 20 مگابیت برای هر نفر چقدره؟

smartieuser
October 11th, 2011, 17:29
سلام

منظورم اینه که کاربرا که مودم adsl راحت با زدن یوزرنیم و پسورد دیگه به این شبکه وصل بشن که به اینترنت وصل نیست بشن و از فایل هایی که روی سرور هست بتونن استفاده کنن یا حتی خیلی کار های دیگه که با اینترنت میشه انجام داد انجام بدن در یک محدوده ی کوچیک تر
کسی می تونه راهنمایی کنه که چه تجیزاتی لازمه یا حتی هزینه اش برای آنلاین نگه داشتن 500 نفر با سرعت 20 مگابیت برای هر نفر چقدره؟

مجوز pap برای نصب تجهیزات در مراکز که فکر نکنم از پسش بر بیاین + خود تجهیزات adsl و ....

بیخیال شین خیلی بهتره

amirlord
October 11th, 2011, 17:30
باید سرور اکانتینگ بذاری تو اتاق pap مخابرات . برای شیر کردن پهنای باند باید dslam بخری و .... ! اینا فقط حرفه . تا واقعیت فاصله زیاده !

smartieuser
October 11th, 2011, 17:34
سلام

این مورد رو چک کنید فکر کنم بهتر باشه
Products | NetPoint Pro (http://www.netronics-networks.com/netpoint_pro.html)