PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهر هاست چطوره؟

mihankid
October 11th, 2011, 15:12
دوستان کسی با مهر هاست کار کرده؟
سرعت و پشتیبانی چطوره؟
سیستم موبیل تایپ روش جواب میده؟

AR3N4
October 11th, 2011, 15:19
هاست وارز - WAREZ HOST - هاست دانلود و بدون کپی رایت - هاست وارز cPanel (http://mehrhost.com/warez.html)

طبق این مشخصات قاعدتا باید نصب شه چون هم پرل، هم cgi، هم php روش فعال هست !
از توابع GD2 هم پشتیبانی میکنه !

mihankid
October 11th, 2011, 15:34
هاست وارز - WAREZ HOST - هاست دانلود و بدون کپی رایت - هاست وارز cPanel (http://mehrhost.com/warez.html)

طبق این مشخصات قاعدتا باید نصب شه چون هم پرل، هم cgi، هم php روش فعال هست !
از توابع GD2 هم پشتیبانی میکنه !

از نظر پشتیبانی و اعتبار چی؟
ماهان هاست معتبر تر هست یا مهر هاست یا در یک سطح هستند
لیست مشتریانش را نزده که از اونها تحقیق کنم

AR3N4
October 11th, 2011, 15:38
تا حالا ازشون سرویس نگرفتم ! اما از لحاظ اعتبار و ... خیلی سر تر از خیلی هاستینگ های گمنام دیگه هستن حداقل !
توجه داشته باشید که اینا هاستینگ هستند، دیتاسنترش هم اعتباری بهش نیست ! چند وقت پیش دیتاسنتر کارو آمریکا اعلام ورشکستگی کرد و حتی فایلها رو هم به صاحب سرور ها نداد !

mihankid
October 11th, 2011, 15:49
تا حالا ازشون سرویس نگرفتم ! اما از لحاظ اعتبار و ... خیلی سر تر از خیلی هاستینگ های گمنام دیگه هستن حداقل !
توجه داشته باشید که اینا هاستینگ هستند، دیتاسنترش هم اعتباری بهش نیست ! چند وقت پیش دیتاسنتر کارو آمریکا اعلام ورشکستگی کرد و حتی فایلها رو هم به صاحب سرور ها نداد !

خوب البته بله حرف شما درست هستش من معمولا بصورت دوره ای روی یک سرور دیگه فول بک آپ میگیرم چون تاحالا به این مشکلات برخوردم
الانم روی یک سرور هستک که دو سال هست باهاشون کار میکنم یکم پشتیبانی ضعیف دارند و الان مثلا نزدیک یک هفته هست که میخوان انتقال سرور بدن همه چیز اوکی شده اما هنون نتونستن آی پی ها را عوض کنند
درضمن خیلی هم گرون میده پارسال با من 320 حساب کرد همون آپشن ها را مهر هاست داره نصف قیمت میده

pardishosting
October 11th, 2011, 15:53

منبع ؟؟

mihankid
October 11th, 2011, 15:59
منبع ؟؟

دوست عزیز امیدوارم بحث منحرف نشه
شما اگر جواب سوال اول را میدونی لطف کن بگو

AR3N4
October 11th, 2011, 16:09
http://www.webhostingtalk.ir/f34/32511/

pardishosting
October 11th, 2011, 22:04
دوست عزیز امیدوارم بحث منحرف نشه
شما اگر جواب سوال اول را میدونی لطف کن بگو
من درباره شرکت های همکار به دلایل مختلف نمی تونم نظر بدم.

salar74_a
October 11th, 2011, 22:34
سرعت پشتیبانی کیفیت خوب
ولی اگه سایتتون منابع نسبتا زیادی مصرف میکنه :دنبال هاستینگ دیگه ای باشید

mihankid
October 11th, 2011, 22:41
سرعت پشتیبانی کیفیت خوب
ولی اگه سایتتون منابع نسبتا زیادی مصرف میکنه :دنبال هاستینگ دیگه ای باشید
همانطور که گفتم من از موبیل تایپ استفاده میکنم که منابع خیلی قوی لازم داره؟
شما تجربه خاصی در این مورد با مهرهاست دارید؟

soroushgh
October 11th, 2011, 22:52
عزیز من یه بار ازشون هاست وارز گرفتم
همه چیزش عالییییییی بود!
اما نمی دونم چی شد که یه دفه از پشتیبانی برام پی ام اومد که یه نفر اومده و از هاست شما جهت فیشینگ بانک absa استفاده کرده،واسه همین اکانتم رو بستن و پولم رو پپس دادن:(
چیزی که برای من سواله چطور کسی روی وی بولتینی که من استفاده می کردم تونسته بود همچین کاری رو بکنه؟من هر روز همه چیز رو چک می کردم:(

ten_soldier
October 11th, 2011, 23:07
دوست عزیز من ازشون هاست تهیه کرده بودم و خیلی ازشون راضی بودم ..
1 - پشتیبانی قوی
2 - پایداری سرور
3 - نیروی مختصص
از نظر من مورد تایید هستند ..
برای موبیل تایپ هم چون من تاحالا با این برنامه کار نکردم نمیتونم بگم ساپورت میشه یا نه بهتره از پرتال مشتریان خودشنون بوسیله تیکت سوال کنی....

mihankid
October 11th, 2011, 23:10
همه چیزش عالییییییی بود!
اما نمی دونم چی شد که یه دفه از پشتیبانی برام پی ام اومد که یه نفر اومده و از هاست شما جهت فیشینگ بانک absa استفاده کرده،واسه همین اکانتم رو بستن و پولم رو پپس دادن:(
چیزی که برای من سواله چطور کسی روی وی بولتینی که من استفاده می کردم تونسته بود همچین کاری رو بکنه؟من هر روز همه چیز رو چک می کردم:(
برای من هم روی یکی از هاست ها این اتفاق افتاد که مشکل از امنیت سرور بود و جندبار با اینکه همه چیز را پاک میکردم دوباره نصب میشد اما بعدش خودشون اصلاح کردن و مشکل حل شد اونها هم نباید این کار را میکردن
حالا شما از سرعت سرور و پشتیبانی راضی بودی؟

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

دوست عزیز من ازشون هاست تهیه کرده بودم و خیلی ازشون راضی بودم ..
1 - پشتیبانی قوی
2 - پایداری سرور
3 - نیروی مختصص
از نظر من مورد تایید هستند ..
برای موبیل تایپ هم چون من تاحالا با این برنامه کار نکردم نمیتونم بگم ساپورت میشه یا نه بهتره از پرتال مشتریان خودشنون بوسیله تیکت سوال کنی....
مرسی از راهنمایی شما البته موبیل تایپ ساپورت میشه مهم اینه که بعضی از سرورها چون منابع کافی ندارند بعضی وقتها سیستم کم میاره و ارور میده
الان سایت هایی مثل میهن دانلود و آسان دانلود و خیلی از سایتهای قوی و قدر از این سیستم استفاده میکنند

kingoftehran
October 12th, 2011, 17:00
همانطور که گفتم من از موبیل تایپ استفاده میکنم که منابع خیلی قوی لازم داره؟
شما تجربه خاصی در این مورد با مهرهاست دارید؟

ّبا سلام
دوست گرامی بایستی از هاست ترافیک بالا استفاده نمایید هاست های معمولی در صورتی که مصرف منابع بالا داشته باشید شما را ساسپند می کنند ترجیحا وب سرور نیز باید لایت اسپید باشه.

Yashost!ng
October 12th, 2011, 17:12

دوست گرامی شما از کدام منبع اگاه این خبر رو میدید که کارو فایل ها رو نداده /؟ من خودم در کارو 2 ساله سرور دارم الان هم 3 سرور دارم در این دیتاسنتر و هیچ مشکلی هم نداشته ام.
ااصلا صحت نداره این حرف شما که میگین فایل ها رو نداده و این حرفا چون هنوز چیزی معلوم نیست که واقعا ورشکست شده یا نه

در ضمن بک اپ راز موفقیت هست.

موفق باشید

soroushgh
October 12th, 2011, 18:53
برای من هم روی یکی از هاست ها این اتفاق افتاد که مشکل از امنیت سرور بود و جندبار با اینکه همه چیز را پاک میکردم دوباره نصب میشد اما بعدش خودشون اصلاح کردن و مشکل حل شد اونها هم نباید این کار را میکردن
حالا شما از سرعت سرور و پشتیبانی راضی بودی؟

پشتیبانیش خوب بود،من راضی بودم

mihankid
October 12th, 2011, 19:57
از دوستان کسی نظر دیگه ای نداره؟

salar74_a
October 12th, 2011, 20:39
همه چیزش عالییییییی بود!

اتفاقا برای من هم همینطور فک کنم سایتم مصرفش بالا بود به سرورو فشار میورد یا هر دلیل دیگه الکی گفتند کلاه برداری اینترنتی

mihankid
October 12th, 2011, 21:01
حالا به نظر شما با این شرایط که من میخوام هاست قیمت مناسب و البته معتبر کی سراغ داره؟ چندتا آدرس بدید
پهنای باند نامحدود یا یک ترابایت
فضا 10 گیگ
تعداد ایمیل و ... دیتابیس محدودیت نداشته باشه و adon domain هم حداقل 7 تا داشته باشه یا بدون محدودیت باشه
درمورد پشتیبانی این سایت باید بگم که من دیشب یک تیکت ایجاد کردم اما ظاهرا اون تیکت اصلا پاک شده یا ... میدونم

shp1367
October 13th, 2011, 12:24
حالا به نظر شما با این شرایط که من میخوام هاست قیمت مناسب و البته معتبر کی سراغ داره؟ چندتا آدرس بدید
فضا 10 گیگ
تعداد ایمیل و ... دیتابیس محدودیت نداشته باشه و adon domain هم حداقل 7 تا داشته باشه یا بدون محدودیت باشه
درمورد پشتیبانی این سایت باید بگم که من دیشب یک تیکت ایجاد کردم اما ظاهرا اون تیکت اصلا پاک شده یا ... میدونم

یک کلام،
افتضاح.
اگه خواستی بیا آمار دان بودن سایت خودم رو تو 2 ماه اخیر بدم از هاست تراکر ببین چه افتضاحیه
هر روز از 15 دقیقه تا 2-3 ساعت رو به طور نرمال دان هستند.
بعضی روزا هم یهو میبینی کلا دان شده تا 10-12 ساعت.
تیکت میزنی پاک میکنند ، هر بارم میگی میگن نه آپ بوده سرورا.
هر بار میگن داریم ارتقا میدیم که دیگه دان نشید ولی هر روز همین بساط رو داریم با هاشون.

خواستی لاگ هاست تراکر رو بهت نشون بدم که کسی نگه بدون مدرک حرف میزنم.

mihankid
October 13th, 2011, 13:10
آقا پس یکی به ما بگه کدوم هاست خوبه که میشه بهش اعتماد کرد؟

soroushgh
October 13th, 2011, 15:05

دوست عزیز،شما چقدر می خواین هزینه ماهیانه/سالیانه بذارین؟

pardishosting
October 13th, 2011, 15:22

تو بخش درخواست هاست ، پست بزنید همکاران افر می دند . و خودشون رو معرفی می کنند.

mihankid
October 13th, 2011, 15:22
فضا 10 گیگ
بستگی به شرایط سخت افزاری قیمت ماهیانه ای که در نظر دارم فرق میکنه بین 15 تا نهایتا 25

behrooz
February 17th, 2012, 18:54
من ازشون سرویس خریدم بنظرم عالیه

stchost
February 17th, 2012, 19:17
من ازشون سرویس خریدم بنظرم عالیه
دوست عزیز به تاریخ تاپیک دقت کنید
بی مورد تاپیک را بالا نیارید

behrooz
February 17th, 2012, 19:19
دوست عزیز به تاریخ تاپیک دقت کنید
بی مورد تاپیک را بالا نیارید