PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا رفتن پینگ اینترنت

UserWht
October 9th, 2011, 19:52
سلام

من وقتی کانکت میشم پینگم عادیه اما وقتی دانلود میکنم پینگم به شدت میره بالا من از adsl استفاده می کنم این کارها رو کردم :

یه ویندوز دیگه نصب کردم و تست کردم (در یک درایو دیگر)
آنتی ویروسم آپدیت شده هست و اسکن کردم چیزی نبود (Nod32)
تنظیمات مودمو ریست کردم و از نو کانفیگ کردم .
و ...
درست نشد که نشد دوستان کسی تا به حال به چنین مشکلی برنخورده ؟

mh12345
October 9th, 2011, 19:57
شاید به خاطر dns server باشه . با برنامه dns benchmark چک کن و بهترین dns server رو انتخاب کن

TukaNet
October 9th, 2011, 20:12
خوب عزیز من طبیعی هست که موقع دانلود پینگ تایمتون بالا بره !

UserWht
October 9th, 2011, 20:35
شاید به خاطر dns server باشه . با برنامه dns benchmark چک کن و بهترین dns server رو انتخاب کن

دی ان اس سرور رو + آی پی اینا رو خودش اتوماتیک بر میداره با pppoe کانکت میشم (بصورت کانکشن) ، تنظیمات Lan رو خودش اتوماتیک ست میکنه

می دونم طبیعیه ولی من پینگ از 190 میره به 5000-4000 دوست عزیز و رسماً دانلود رو فلج میکنه بطوری که در حال عادی با 150 دانلود میکنم ولی وقتی پینگ بطور غیرعادی میره بالا سرعت دانلود میشه 10

به ISP هم گفتم گفت از سیستمته و ما مشکلی نداریم .

RezaFH
October 9th, 2011, 21:11
دی ان اس سرور رو + آی پی اینا رو خودش اتوماتیک بر میداره با pppoe کانکت میشم (بصورت کانکشن) ، تنظیمات Lan رو خودش اتوماتیک ست میکنه

می دونم طبیعیه ولی من پینگ از 190 میره به 5000-4000 دوست عزیز و رسماً دانلود رو فلج میکنه بطوری که در حال عادی با 150 دانلود میکنم ولی وقتی پینگ بطور غیرعادی میره بالا سرعت دانلود میشه 10

به ISP هم گفتم گفت از سیستمته و ما مشکلی نداریم .
[/INDENT]

وقتی شما دارید دانلود میکنید (احتمالا با چیزی مثل IDM و با تعداد کانکشن بالا) نرم افزار دانلود سعی داره کل پهنای باند شما رو در اختیار بگیره و به همین دلیل کارهای دیگر شما مختل میشه که کاملا طبیعی هست.
اگر میخواید این مورد رو تحت کنترل خودتون داشته باشید، 3 راه حل بنظرم میرسه
1- محدود کردن سرعت دانلود
2- کم کردن تعداد کانکشن ها (یک کانکشن باشه بهتره)
3- استفاده از نرم افزرهای کنترل مثل cfosspeed که بنده استفاده میکنم و خیلی هم عالیه (لینک : Download Page - cfosSpeed - cFos IPv6 Link - cFos - hrping - Skins - cFos Software GmbH (http://www.cfos.de/en/download/download.htm))

موفق باشید

trueenzo
October 10th, 2011, 08:50
اوکی ظاهرا دو مساله با هم قاطی شدند
1
وقتی که خط شما کامل مشغول بشه ( دانلود مثلا) پینگ شما بالا می ره
2
می گین که بعد یکهو سرعت دانلود از 150 به 10 افت می کنه
این یک مساله دیگه هست
به طور مثال آی اس پی بنده هم مثل شما سرعت دانلود رو روی 10 لیمیت کرده
تا وقتی که وب کار کنی و سرعتت هم کم و زیاد شه کاری نداره
همین که ببینه سرعت ثابت و زیاد داره مصرف میشه
فرض رو بر این می ذاره که که داری دانلود می کنی که و سرعت خط رو لیمیت می کنه روی 10

======
الانه تفاوت این دو رو گرفتی شما؟
:دی

Sir.DarKNesS
October 10th, 2011, 12:58
پارس انلاین اینطوری نیست !
پینگ حتی 1 دونه هم بالا نمیره و 200 k دانلود میکنم اصلا تکون نمیخوره
اما ای اس پی قبلی اینطوری بود :))

makh000f
October 10th, 2011, 14:24
این از تنظیمات خود شرکت ارائه دهنده سرویس هست ! و چون این تغییرات ایجاد نشده برای فرض از یک برنامه دانلود منجر که تعداد کانکشن بالایی داره و سعی در اختیار گرفتن بیشترین پهنا هست !
شما چندین فایل رو همزمان دانلود میکنید ؟ یا فقط یک فایل ؟ و نیز به طور مستقسم فایل رو میگیرید یا با برنامه های رابط مثل دانلود منیجر ها ؟