PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعرفه اینترنت ملی یا اینترانت

shyton021
October 8th, 2011, 01:33
سلام دوستان عزیز

من یک سری اطلاعات در مورد خرید اینترانت (اینترنت ملی) می خواستم بگیریم از کجا باید تهیه کنم?! و قیمت ها به چه صورت هست! کسی هست خریده باشه؟
البته من محل سکونتم تهران هست و به سایت مخابرات تهران هم سر زدم ولی قیمت های نجومی داره البته نمی دونم درسته منظور همون اینترانت هست یا خیر چون من شنیده بودم خیلی ارزون تر از اینترنت هست

من سرویسی با مشخصات 10 مگابیت اسپید و 25 گیگابایت پهنای باند می خواستم چقدر در میاد هزینه اون؟

لطفا راهنمایی بفرمایید ...
با تشکر

amirlord
October 8th, 2011, 01:37
سلام دوستان عزیز

من یک سری اطلاعات در مورد خرید اینترانت (اینترنت ملی) می خواستم بگیریم از کجا باید تهیه کنم?! و قیمت ها به چه صورت هست! کسی هست خریده باشه؟
البته من محل سکونتم تهران هست و به سایت مخابرات تهران هم سر زدم ولی قیمت های نجومی داره البته نمی دونم درسته منظور همون اینترانت هست یا خیر چون من شنیده بودم خیلی ارزون تر از اینترنت هست

من سرویسی با مشخصات 10 مگابیت اسپید و 25 گیگابایت پهنای باند می خواستم چقدر در میاد هزینه اون؟

لطفا راهنمایی بفرمایید ...
با تشکر
تا اونجایی که من اطلاع دارم این خط ها فعلا فقط به صورت اختصاصی و برای شرکت ها و ... ارائه میشن .
8 مگابیت ماهی 525 هزار تومن
20 مگابیت ماهی 798 هزار تومن
چون خط ها اختصاصی هستند ، پهنای باند معنی نمیده (نامحدود) .

shyton021
October 8th, 2011, 01:40
اقا من بخوام یک نرم افزار مثل فتوشاپ روی وی پی اس بریزم و باهاش کار کنم جواب میده؟ ( بخاطر دلایلی ) کارت گرافیک مجازی vmvare کم نیست؟ چه راه حلی برای حل این مشکل هست؟؟