PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست سرور از دیتاسنتر لیز وب هلند با این مشخصات

amirreza
October 7th, 2011, 21:58
سلام به همه همکاران عزیز. لطف بفرمایید آفر بدین تا بررسی کنم و یک خرید خوب داشته باشم
از این دیتا سنتر میخوام چون مشکلی با نگه داری فایل و وارز ( البته تقریبا)
بعد عرضم به حضورتون که من میخوام اگر بشه سایتم رو روی همین سرور میزبانی کنم آیا این دیتاسنتر برای سایت امنیت کافی داره؟؟؟ یعنی بعضی جاها دیدم میگن که بهتره فقط باسه فایل هاستینگ استفاده بشه با یک پنل دایرکت ادمین
ولی من سی پنل میخوام
خب مشخصات درخواستی من :

1- رم 768 یا 1 گیگ ( باسه سی پنل)
2- سی پی یو مهم هر چی دارین.فقط خوب باشه
3- مجازی سازی xen یا vm باشه با منابع اختصاصی
4- کنسول ری بوت -استاپ و استارت هم داشته باشه( ترجیحا تحت وب.اگر هم با نرم افزار vm باشه مشکلی نیست)
5-هارد بین 70-150
6-پهنای باند هم هرچه بیشتر بهتر. اگهunlimited باشه که چه بهتر
7-دسترسی کامل root
8-سازگاری با Vnc
حالا اگر موارد دیگه هم بود اعلام خواهم کرد. باتشکر

amirreza
October 8th, 2011, 11:38
زحمت بکشید اینجا اعلام کنید. پ.خ ندین! ممنون میشم. تا اینجا که دوستان قیمت های بالایی دادن! کسی نیست آفر جالب بده ؟
این فروم برای این هستش که همگی سر قیمت رقابت کنن نه اینکه به طور محرمانه خرید کنن!

mdt
October 8th, 2011, 13:22
سلام،

هر سروری که خواستید انتخاب کنید به قیمت روز فروش یورو (در این لحظه 1680 تومان) به علاوه 6.5 درصد کارمزد ارائه می شود.

amirreza
October 9th, 2011, 00:55
خیلی ممنون ولی من برای پرداخت تاپیک نزدم! ماشالله این همه فروشنده با امضا های گوناگون و اداهای زیاد یکی نمیاد یک آفر مردونه بده! آدم رو نا امید میکنین. پس معلومه کسی چیزی نداره یک چندتا فروشنده هستن که اونا هم شرکتی کار میکنن. خیلی ممنون دیگه از خرید صرف نظر میکنم. تاپیک رو حذف کنید

rn4j1m1
October 9th, 2011, 00:57
i3server.com/cart.php
میتونید هر سروری رو خواستید انتخاب کنید و آنلاین پرداخت کنید
پنل تحت وب هم برای ریبوت ، خاموش و روشن کردن ، دسترسی به کنسول و مشاهده منابع و میزان مصرف در اختیارتون قرار میگیره