PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست سرور مجازی ویندوز در ایران

shyton021
October 7th, 2011, 13:25
سلام خسته نباشید

من یک سرور مجازی می خوام در ایران با مشخصات زیر

رم : 1 گیگابات

پردازشگر قوی

پهنای باند 50 یا 100 گیگابایت

پورت 100 مگابیت روی بستر اینترانت هم باشه اشکالی نداره... ولی ذکر بشه!

کارت صدا خوب و کارت گرافیک حداقل 128 مگابایت با قابلت پشتیبانی از open gL

ترجیحا سرور در تهران باشه!!! و اپتایم تو مایه های 100 درصد باشه

قیمت هم هرچی باشه ولی منصفانه!!!

لطفا پیشنهاد های خود را با درج قیمت برام ارسال کنید....

با تشکر

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 11:39 AM ----------

:-|

amirlord
October 7th, 2011, 13:39
دوست عزیز شرایطی که شما روی سرور گذاشتید کمتری کسی میتونه ارائه بده پس از عدم پست ناراحت نشید ! :دی
احساس نمی کنید همچین پهنای باندی خیلی گرون در میاد ؟ در ضمن فکر نکنم کسی همچین پورتی روی سرورش داشته باشه ، حتی اینترانت ! شما مورد کارتون رو بگید .

shyton021
October 7th, 2011, 13:45
هزینه مهم نیست خیلی جاها این مشخصات رو با قیمت خوب می دادن اما کارت گرافیک مورد نیاز من روش نبود وگرنه اینترانت با این پهنای باند هزینه ای نداره پرس و جو کردم در مخابرات

amirlord
October 7th, 2011, 14:05
هزینه مهم نیست خیلی جاها این مشخصات رو با قیمت خوب می دادن اما کارت گرافیک مورد نیاز من روش نبود وگرنه اینترانت با این پهنای باند هزینه ای نداره پرس و جو کردم در مخابرات
مخابرات رو بیخیال !!! اگه نیاز به کارت گرافیک داری که باید خودت یه کیس دسکتاپ ببندی ببری واسه کولو !

kingoftehran
October 7th, 2011, 14:56
با سلام
با کارت صدا و گرافیک مشکل وجود دارد در غیر این صورت کللیه امکانات موجود می باشد.

Sindad
October 8th, 2011, 14:08
http://www.webhostingtalk.ir/f15/29248/?highlight=
با شرکت تماس بگیرید.