PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست خرید Windows 2003 Server Standard

zcj
October 6th, 2011, 12:11
سلام

اگر کسی Windows 2003 Server Standard برای فروش داره لطفا قیمت بده

با تشکر

AfaghData
October 6th, 2011, 12:21
سی دی؟

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:20 AM ----------

Windows-Server-2003-R2 (http://www.webhostingtalk.ir/dl/index.php?dir=os%2FWindows-Server-2003-R2)

zcj
October 6th, 2011, 12:23
اینا ارجینال هست ؟

AfaghData
October 6th, 2011, 12:38
تقریبا!بنده نصب کردم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم!:x

Aria
October 6th, 2011, 16:30
تقریبا!بنده نصب کردم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم!:x

سلام.

فقط دو حالت Original و Crack وجود داره و چیزی به اسم تقریباً وجود نداره :)

خرید لایسنس از روش های مختلف قابل اجرا هست، اگر نیاز به CD و تشکیلات اضافه دارید، میتونید از طریق کشور های خارجی نزدیک به ایران خرید رو انجام بدید و از طریق یک مسافر همه چیز رو دریافت کنید در یک بسته.

با تشکر.

smartieuser
October 6th, 2011, 17:40
سلام.

فقط دو حالت Original و Crack وجود داره و چیزی به اسم تقریباً وجود نداره

خرید لایسنس از روش های مختلف قابل اجرا هست، اگر نیاز به CD و تشکیلات اضافه دارید، میتونید از طریق کشور های خارجی نزدیک به ایران خرید رو انجام بدید و از طریق یک مسافر همه چیز رو دریافت کنید در یک بسته.

با تشکر.

اگر لایسنس بخوایم فقط چی ؟ چون ویندوز سالم رو میشه از سایت خود مایکروسافت دانلود کرد !

Aria
October 6th, 2011, 18:16
سلام.

لایسنس و ISO باید از نظر MD5 مشترک باشند و در غیر این صورت لایسنس غیر فعال خواهد شد.

بهتر هست از افرادی که به Technet PLUS و یا MSDN Enterprise دسترسی دارند خرید انجام بشه و ISO هم از خودشون گرفته بشه.

با تشکر.

Hostpolis
October 6th, 2011, 20:17
من میتونم براتون تهیه کنم.

سی دی رو آیزو کنم و بگذارم رو اف تی پی. بعدا بدم کسی براتون بیاره ایران.

zcj
October 6th, 2011, 23:43
قیمتش چنده ؟

Hostpolis
October 6th, 2011, 23:44
پارت نامبر های مختلفی داره. ولی از 120 دلار هست به بالا.

اگر پارت نامبر دارید بدین که بهتون قیمت بدم.