PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه نویسی رو از کجا شروع کنم؟

amir.abbas
October 5th, 2011, 22:03
سلام، دوستان برنامه نویسی رو از کجا شروع کنم؟
هیچی بلد نیستم، برای تسلط کامل چقدر زمان میبره.به شرطی که روزانه پنج ساعت مطالعه داشت.

Mehrvarzan
October 6th, 2011, 09:07
سلام

مطالعه فایده ای نداره. باید عملی مرتب کار کنی..

چه تحت وب باشه چه ویندوز باید یه سری اصلاحات پایشو یاد بگیری.... که کتاب زیاده..

بعد یه پروژه پیدا کن ببین چطوری نوشته شده و تو هم پا به پاش جلو برو... حتی اگه هزار میلیارد :دی ارور هم خوردی خسته نشو و ادامه بده چون لذت نوشتن و نتیجه گرفتن برنامه خیلی خوبه

masoudgolchin
October 6th, 2011, 09:24
چند تا کتاب خوب بگیر و بخون ولی در کنارش کار عملیت باید زیاد باشه .

amir.abbas
October 6th, 2011, 16:33
سلام
اگه میشه کتابهای پایه رو معرفی کنید.
ممنون

the_coder
October 6th, 2011, 16:46
سلام
قبل از شروع باید هدفت رو روشن کنی که :
می خوای شروعت از برنامه نویسی تحت وب باشه یا ویندوز یابرنامه نویسی های سیستمی که برای شما بیشتر توی دانشگاه ها کاربرد داره مانند (c++)
راجع به کتاب :
اگر می خوای از برنامه نویسی های .net شروع کنی بهترین روش رجوع یه کتاب های خود مایکروسافت هست و برای حل مشکلت هم از msdn خود مایکروسافت کمک بگیر
اگز می خوای برنامه نویسی مانند php کارکنی اول یک کتاب خوب (کتاب های شرکت wrox کتاب های خوبین) بخون و بعد برای رفع اشکال و تکمیل از php.net کمک بگیر
سایت هایی مثل w3schools.com هم کمک زیادی بهت می کنه برای شروع (ساده و روون و برای مبتدیان نوشته)
* برنامه نویسی رو فقط با تمرین و تکرار و دیدن sample کد ها یاد میگری

amir.abbas
October 7th, 2011, 14:46
سلام
قبل از شروع باید هدفت رو روشن کنی که :
می خوای شروعت از برنامه نویسی تحت وب باشه یا ویندوز یابرنامه نویسی های سیستمی که برای شما بیشتر توی دانشگاه ها کاربرد داره مانند (c++)
راجع به کتاب :
اگر می خوای از برنامه نویسی های .net شروع کنی بهترین روش رجوع یه کتاب های خود مایکروسافت هست و برای حل مشکلت هم از msdn خود مایکروسافت کمک بگیر
اگز می خوای برنامه نویسی مانند php کارکنی اول یک کتاب خوب (کتاب های شرکت wrox کتاب های خوبین) بخون و بعد برای رفع اشکال و تکمیل از php.net کمک بگیر
سایت هایی مثل w3schools.com هم کمک زیادی بهت می کنه برای شروع (ساده و روون و برای مبتدیان نوشته)
* برنامه نویسی رو فقط با تمرین و تکرار و دیدن sample کد ها یاد میگری

سلام
ممنون از توضیحات خوبتون
میخوام برنامه نویسی تحت وب رو یاد بگیرم.
اگه بفرمایید از چه کتاب یا مقاله ای شروع کنم و چه زبانهایی باید یاد بگیرم.
ممنون

soheyl_ir89
October 7th, 2011, 15:29
دوست عزیز من تازه شروع به طراحی وب کردم.
برای یادگیری این دانش ها بیشتر از هر چیز بررسی کدهای استانداردی که قبلا نوشته شده مفیده.
پروژه هایی رو برای خودت انتخاب کن و پیش برو. مسیرت باید مشخص باشه
از همین انجمن ها استفاده کن و سوالاتتو بپرس. همین انجمن خیلی عالیه و اعضا هم حرفه ای هستند.
همون طور که دوستان هم گفتن صبر لازمه کارت هست و شیرینی کارو زمانی احساس می کنی که کار مشکلی رو به نتیجه می رسونی
اون وقته که واقعا احساس می کنی که برنامه نویسی
دوستانی هم در زمینه کاریت داشته باش و با هم در تماس باشید
موفق و پیروز باشی

Mehrvarzan
October 7th, 2011, 15:46
بیا

http://www.webhostingtalk.ir/f148/32777 (http://www.webhostingtalk.ir/f148/32777/)

smail_f
December 5th, 2012, 00:48
فکر میکنید یک ادم مبتدی چقدی طول میکشه تا برنامه نویسی رو یاد بگیره ؟