PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی شرکتهای ارائه دهنده نرم افزار ارسال پیام کوتاه

amir.abbas
October 5th, 2011, 19:12
سلام

دوستان به دنبال شرکتهای ارئه دهنده نرم افزار ارسال پیام کوتاه بصورت انبوه هستم.

لطفا اگر این شرکتها رو میشناسید آنها رو معرفی کنید.

و اگر خودتون نرم افزار رو ارائه میدهید در مورد نسخه های آن و امکانات و قیمت های نرم افزار توضیح دهید.(لطفا بدون هیچ تبلیغی برای خودتون)

ممنون و سپاسگزارم.

Amir.Mansoury
October 6th, 2011, 12:11
متاسفانه مرحله تولید پنل خودمون هنوز به نصف هم نرسیده. اما اگر دنبال جایی مطمئن هستید حتما با صبا پیامک تماس بگیرید (جناب عطار). هزینه هاش کمی بالاست ولی کارشون خوبه. اگر کمی براتون گرونه میتونید از پنل مشتریان ایشون استفاده کنید که براشون بطور اختصاصی طراحی کردند

megfa
October 7th, 2011, 22:17
سلام دوست عزیز
در صورت تمایل با ما در ارتباط باشید

megfasms.ir
user/pass: test

پشتیبانی
support.megfa1.info

nima17701
October 8th, 2011, 00:34
دوست عزیز ، با یوزر mohsen1 در این انجمن و یا سایت persinsms.info در ارتباط باشید
ایشون میتونند کمکتون کنند
موفق باشید

hostiran
October 8th, 2011, 11:06
sms.hostiran.net
demo/demo

fentelious
October 8th, 2011, 19:31
smsresellers.ir
demo/demo

smspac
December 6th, 2011, 07:02
سلام....
عریزم کسی که جواب درست نمیده ولی من میدونم از کی میتونی سورس نرم افزار پیامک رو خریداری کنی....
شرکت فراداده .... نرم افزار این شرکت حرف اولو تو کشور میزنه..
اگر شمارشو پیدا نکردی پیام بفرست....
pishyararakco@gmail.com
الان یه نسخه از همین نرم افزار رو سرور شرکت ما نصب شده میتونی قبل از تماس بری ببینی.... رو لینک زیر کلیک کن.
ساماته ارسال و دریافت پیامک درگاه تجاری شرکت پیشیار تاسیس 1383 به شماره ثبت 5799 (http://www.smspac.ir)
نام کاربری : demo
رمز عبور : demo
اگر بازم راهنمایی خواستی به شماره های همراه ،تماس با ما زنگ بزن. اگر مایل باشی میتونم یه نسخه از این نرم افزارو با هزینه کمتر برات رو دومین سایتت نصب کنم.

Amir.Mansoury
December 6th, 2011, 15:22
بیشتر کسانی که دارند سرویس SMS ارائه میدن نمایندگی فروش صبا پیامک هستند. شما هم با سالی 400 هزار تومان میتونید نمایندگی بگیرید.
ریسلری مستقل سامانه پیام کوتاه (http://sabapayamak.info/%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9/%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D9%88%D8%AA%D8%A7%D9%87)

sms118
November 30th, 2013, 03:24
سامانه پیام کوتاه 118 محصول شرکت حافظ بازرگان سامانه اقتصادی سامانه پیام کوتاه 118 | اعطای نمایندگی اقساطی | طراحی وبسایت پیامک (http://www.sms118.com) سامانه پیشرفته سامانه پیام کوتاه 118 (http://www.sms118.oco.ir) دمو نام کاربری و پسورد: demo در ضمن سورس سامانه نیز به فروش میرسه کسانی که دنبال سورس مستقل و کامل سامانه پیامک هستند با شماره 09397924359 تمس بگیرند

samansystems
November 30th, 2013, 11:08
اگر سورس نياز داريد که روی سرور های خودتون نصب کنيد از سايت عصر اس ام اس ميتونيد اقدام کنيد:
.: AsreSMS - عصر اس ام اس :. درگاه ارسال پيامک انبوه (http://www.asresms.net)
قيمت سورسش هم 500.000 تومان هست.

sms118
November 30th, 2013, 11:44
دوست عزیز منظور شما از 500 هزار تومان قیمت نمایندگی است نه سورس
لطفا افکار را به سمتی نکشید
شما دوتا سرویس نمایندگی دارید یکی 1200000 تومان که ویژه است و دیگری 500000 تومان
آخه چرا میگی سورس میدی؟اونم با 500 تومان؟
قیمت سورس خیلی بالاتر هست شما دارید سرویس نمایندگی را با دامین بالا میارید و بعد میگید سورس میدید 500 هزار تومان
اگر سورس را میدید 500 تومان من خریدارم به شرطی که اطلاعات ورود به هاست رو هم بدید
دوست عزیز خود بنده توی این کار هستم
ما سرویس نمایندگی را با دامین بالا میاریم و حتی ساب دامین
قیمت سورس از 5 میلیون تا 100 میلیون هست
شرکت بنده سورس را در سه پکیج میفروشه 5میلیون و 25 میلیون و 40 میلیون
ما به خریداران اطلاعات ورود به هاست را میدهیم و سورس فقط روی دامین اونها قفل هست

samansystems
November 30th, 2013, 12:06
دوست عزیز منظور شما از 500 هزار تومان قیمت نمایندگی است نه سورس
لطفا افکار را به سمتی نکشید
شما دوتا سرویس نمایندگی دارید یکی 1200000 تومان که ویژه است و دیگری 500000 تومان
آخه چرا میگی سورس میدی؟اونم با 500 تومان؟
قیمت سورس خیلی بالاتر هست شما دارید سرویس نمایندگی را با دامین بالا میارید و بعد میگید سورس میدید 500 هزار تومان
اگر سورس را میدید 500 تومان من خریدارم به شرطی که اطلاعات ورود به هاست رو هم بدید
دوست عزیز خود بنده توی این کار هستم
ما سرویس نمایندگی را با دامین بالا میاریم و حتی ساب دامین
قیمت سورس از 5 میلیون تا 100 میلیون هست
شرکت بنده سورس را در سه پکیج میفروشه 5میلیون و 25 میلیون و 40 میلیون
ما به خریداران اطلاعات ورود به هاست را میدهیم و سورس فقط روی دامین اونها قفل هست

عصر اس ام اس سورس کاملا کد باز ميده 500.000 تومان. شما اگر شک داريد بياين خريد کنيد ببينيد سورس هست يا سورس نيست ؟
دمو پنل رو هم از آدرس زير ميتونيد مشاهده کنيد: ck7.ir
ميتونيد روی سرور خودتون هم نصب کنيد.
تلفن: 88012882 و 88015858

sms118
November 30th, 2013, 13:12
دوست عزیز با اسم hosseini ثبت نام کردم و وارد پنلتون شدم دوست عزیز معلومه با این امکانات محدود قیمت اینقدر پایین باشه
به هر حال قصد توهین نداشته و ندارم و براتون آرزوی موفقیت دارم
فقط یک چیزی اگر میشه یک دمو از پنل مدیریت برام بفرست تا یه نگاهی بهش بندازم و امکانات کامل سورس رو ببینم
سامانه ما با NET. برنامه نویسی شده و قدرت و امکانات فوق العاده ای داره
اگر سورس شما انعطاف و امکانات قابل قبولی داشته باشه حاضرم جهت توسعه سریع و افزودن امکانات بهتون کمک کنم
منتظر دموی ادمین هستم باتشکر

samansystems
November 30th, 2013, 13:19
دوست عزیز با اسم hosseini ثبت نام کردم و وارد پنلتون شدم دوست عزیز معلومه با این امکانات محدود قیمت اینقدر پایین باشه
به هر حال قصد توهین نداشته و ندارم و براتون آرزوی موفقیت دارم
فقط یک چیزی اگر میشه یک دمو از پنل مدیریت برام بفرست تا یه نگاهی بهش بندازم و امکانات کامل سورس رو ببینم
سامانه ما با NET. برنامه نویسی شده و قدرت و امکانات فوق العاده ای داره
اگر سورس شما انعطاف و امکانات قابل قبولی داشته باشه حاضرم جهت توسعه سریع و افزودن امکانات بهتون کمک کنم
منتظر دموی ادمین هستم باتشکر

منظورتون از امکانات محدود دقيقا چی هست ؟
چه سرويسی مد نظر داريد که توی اين پنل مشاهده نکرديد ؟ :)

ضمنا يوزری با نام hosseini اصلا در سامانه ck7.ir عضو نشده. نميدونم شما چطور بدون عضويت امکانات پنل رو مشاهده کرديد :)

redpayam
November 30th, 2013, 13:19
دوستان به تاریخ تاپیک نگاه کنید!
October 5th, 2011
استارتر بن شده .تاپیک زیر خاکی ـــه

sms118
November 30th, 2013, 13:40
من در این سایت عضو شدم .: AsreSMS - عصر اس ام اس :. درگاه ارسال پيامک انبوه (http://www.asresms.com)

الان درسایت ck7.irثبت نام کردم
وارد هم شدم
آیا مکانات همین هست یا امکانات دیگری هم هست؟
ممنون میشم دموی پنل مدیریت را برام بفرستید؟
دوست عزیز اپن سورس تحویل میدید سورس رو؟

samansystems
November 30th, 2013, 14:34
من در این سایت عضو شدم .: AsreSMS - عصر اس ام اس :. درگاه ارسال پيامک انبوه (http://www.asresms.com)

الان درسایت ck7.irثبت نام کردم
وارد هم شدم
آیا مکانات همین هست یا امکانات دیگری هم هست؟
ممنون میشم دموی پنل مدیریت را برام بفرستید؟
دوست عزیز اپن سورس تحویل میدید سورس رو؟

عصر اس ام اس پنل نمايندگی هست که کسانی که سورس رو ميخرن ميتونن بهش متصل بشن و برای ارسال ها از وبسرويس عصر اس ام اس استفاده کنن.
نرم افزار 100 در 100 اپن سورس تحويل داده ميشه.
با فريم ورک cakephp توسعه داده شده.

يوزر شما در سايت ck7.ir هم الان دسترسی مديريت داره.
امکانات هم دقيقا همين مواردی هست که در سايت ck7.ir وجود داره.

sms118
November 30th, 2013, 15:03
سورس 500 تومانی شما قابلیت متصل شدن به سایر سرویس دهنده ها را داره؟
به هرحال دوست عزیز نه قصد جسارت داشتم و نه خواهم داشت
این یک گفتگو بود
امکانات پنل نمایندگی سامانه ما را ببینید
username: demo
password: demo
site: sms118.oco.ir
در ضمن اگر دموی مدیریت کل سامانه ما را خواستید بگید تا بذارم
قیمت سورس شرکت ما 5 و 25 و 40 میلیون هست
سامانه بیش از 100 امکانات داره و روز به روز داره بهش اضافه میکنیم
باتشکر فراوان

samansystems
November 30th, 2013, 15:11
سورس 500 تومانی شما قابلیت متصل شدن به سایر سرویس دهنده ها را داره؟

چون سورس کاملا کد باز هست قابليت اتصال به ساير سرويس دهنده های پيامک انبوه (http://www.novinpayamak.com) رو داره.

sms118
November 30th, 2013, 15:41
چون سورس کاملا کد باز هست قابليت اتصال به ساير سرويس دهنده های پيامک انبوه (http://www.novinpayamak.com) رو داره.

کد باز بودن ربطی به سرویس دهنده ها نداره
منظورم اینه آیا قابلیت این رو داره که مثلا سورس مستقل عمل کنه و خرید شارژ و خط از سیستم های دیگه هم داشته باشه
مثلا سرویس دهنده ای هست که خدمات ارائه میده و من الان میخوام مثلا سورسی که خریدم روی باند ارسال شرکت خودم باشه و یا یک شرکت دیگه نه شما
ما الان پنل سرویس مسیرهای 1000 2000 3000 5000 و خط ثابت و نام تجاری را داریم که به صورت مستقیم هست و از سرویس دهنده واسط نگرفتیم
آیا سورس شما میتونه از بی نهایت سرویس دهنده استفاده کنه؟

samansystems
November 30th, 2013, 15:54
کد باز بودن ربطی به سرویس دهنده ها نداره
منظورم اینه آیا قابلیت این رو داره که مثلا سورس مستقل عمل کنه و خرید شارژ و خط از سیستم های دیگه هم داشته باشه
مثلا سرویس دهنده ای هست که خدمات ارائه میده و من الان میخوام مثلا سورسی که خریدم روی باند ارسال شرکت خودم باشه و یا یک شرکت دیگه نه شما
ما الان پنل سرویس مسیرهای 1000 2000 3000 5000 و خط ثابت و نام تجاری را داریم که به صورت مستقیم هست و از سرویس دهنده واسط نگرفتیم
آیا سورس شما میتونه از بی نهایت سرویس دهنده استفاده کنه؟

چرا کد باز بودن به اين موضوع مربوط ميشه. باعث ميشه کاربر بتونه خودش هر توسعه ای که مايل باشه رو به صورت مستقل و بدون نياز به شرکتی که ازش خريد کرده انجام بده.
بله. هر برنامه نويس ای که به cakephp آشنائی داشته باشه ميتونه با اضافه کردن يک کامپوننت به وبسرويس هر شرکتی که مايل بشه متصل بشه.