PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ریسلر فوری

RezaFH
August 29th, 2009, 22:43
-------

لطفا این تاپیک حذف شود

alavi71
August 31st, 2009, 17:52
من میتونم نمایندگی را ارزونتر از هز جا بتون بدم
1گیگ 2000 تومان
به بالا
parsa-host .com
09137037806
09370940090

RezaFH
September 1st, 2009, 00:24
سلام

مثل اینکه مجبورم دوباره درخواست بدم

خدمت دوستان عرض کنم من برای 2 تا از سایتهای خودم و 2 تا از سایتهای دوستانم هاست لازم داشتم که 1.5 ماه پیش مجبور شدم ریسلر بگریم و ... .

در کل حجم کل سایتها (دیتابیس) 500مگ هم نمیشه (چون جدید هستند)

اما برای درخواستم یه شرایطی رو دارم :

1- 5 تا 10 گیگ ریسلری لینوکس میخوام با شرایط زیر :
2- پهنای باند بالا (درسته الان مصرفم پایینه ولی نمیخوام زیاد محدود باشم چون سایتها در حال پیشرفت هست)
3- امکانات نامحدود (انقدر بدم میاد مسایل غیر از فضا و پهنای باند رو محدود میکنن :112: )
4- پرداخت ماهانه (قیمت هم در حد معقول باشه و بالای 15 تومن در ماه نمیتونم بدم مگر در شرایط خاص که ارزششو داشته باشه)
5- بک آپ که خیلی مهمه
6- برای کارهای انتقال فایل از رپید لیچ استفاده مینکم (البته زیاد نیست و شاید حداکثر روزی 500 مگ و شاید بعضی روزها اصلا نیازی نباشه و بطور معمول حدود 30-40 مگ در روز)
7- توی سایتم بعضا فایلهایی مثل نرم افزارهای کرک شده هم هست (تا این حد وارز باشه)
8- پشتیبانی 24/7 که میدونم امکانش نیست (لازم هم ندارم) اما حداقل در طول روز 5-6 ساعت پشتیبانی باشه و منظم ! (نه اینکه ... )

9- آپتایم 100% نمیخوام ولی دیگه در طول یک ماه مونیتورینگ خواهشن 99% به پایین نشه !
10- اتفاقات پیشبینی نشده برای سرور هم تا حد معقول و قابل قبول رو قبول میکنم
نه اینکه ....
10- برای یکی دو روز هم شده اکانت برای تست داشته باشم

این پست رو با کلی سانسور نوشتم تا احیانا...

دوستانی که پیشنهاد میدهند لطفا به این مسایل توجه کنند و بعد ...

Arashdn
September 1st, 2009, 09:01
در خدمتم
از هلند و آمریکا
آمریکا : 5 گیگ ریسلر + 60 گیگ پهنای باند + سایر امکانات نامحدود ---- ماهانه 7500 تومان
هلند : 5 گیگ ریسلر + 50 گیگ پهنای باند + سایر امکانات نامحدود ---- فول وارز --- ماهانه 7500 تومان
تست هم میدم
مشخصات تماس در امضام هست

Sepahrad
September 1st, 2009, 09:47
با سلام
-------------
5 گیگابایت فضا + 150 گیگ پهنای باند + از آمریکا واشنگتون (توی ایام ماه رامضان با 50% تخفیف) : ماهیانه 11 هزار تومان

10 گیگابایت فضا + 250 گیگ پهنای باند + از آمریکا واشنگتون (توی ایام ماه رامضان با 50% تخفیف) : ماهیانه 15 هزار تومان

آپتایم هم تا به امروز 100 بوده میتونید از توی سایت ببینید ! قرارداد رسمی در صورتی که بخواید خواهیم داد ! بک آپ روزانه , هفتگی و ماهیانه گرفته میشه ! سایت دانلود اگه میفرمایید , سایت FreeSoftDownload.ir روش هست و مشکلی پیش نیامده . و ما 7 روز برگشت پول به هر دلیلی داریم یعنی شما بعد از 7 روز بی دلیل هم بخواید میتونید از روی سرور ما برید و ما هم به طور 100 درصد پول رو با بک آپ روز قبلتون بهتون تحویل میدیم .

سایت : www.iranhyperhost.net (http://www.iranhyperhost.net) جهت تماس میتوانید تلفنی صحبت کنید و یا با پشتیبانی آنلاین تماس بگیرید !

موفق باشید :)

teamnet
September 1st, 2009, 15:10
دوست عزیز در صورت تمایل ما در خدمتیم ...

www.teamnet.ir

Nikihost
September 1st, 2009, 18:01
سلام
ما میتونیم به شما 10 گیگ وارز از هلند را با قیمت 13 هزار تومان تقدیم کنیم
امری بود در خدمتم

iranihost
September 1st, 2009, 18:42
قیمت های مارا هم نگاه بندازید

از صحبت هاتون مشخض فهمیده هستید !

www.iranihost.ir

Sepahrad
September 1st, 2009, 22:02
با سلام
------------
جناب alavi71 عزیز قسمت زیاد مهم نیست ! کیفیت و پشتیبانی و آپتایم انجور چیز ها مهم هست ! و گرنه 5 هزار تا 10 هزار تومان زیاد یا کمتر زیاد تفاوتی نداره اما با 5 یا 10 هزار تومان اضافه سایتاش همیشه آپ هست !

دوست عزیز در صورت پیش اومدن سوالی از طریق پشتیبانی آنلاین سایت و یا شماره تلفن و یا حضور مستقیم در شرکت میتونم سوالتتون رو جواب بدم .

RezaFH
September 1st, 2009, 22:45
سلام خدمت دوستان

قیمت های مارا هم نگاه بندازید

از صحبت هاتون مشخض فهمیده هستید !

www.iranihost.ir

خدمتتون عرض کنم من گفتم WHM/Cpanel میخوام . (توس سایتتون که درج شده دایرکت ادمین)

سلام
ما میتونیم به شما 10 گیگ وارز از هلند را با قیمت 13 هزار تومان تقدیم کنیم
امری بود در خدمتم

در مورد آپتایم و پهنای باند و کنترل پنل چیزی نگفتید .

دوست عزیز در صورت تمایل ما در خدمتیم ...

www.teamnet.ir

در مورد پیشنهاد شما : والا 50 هزار تومن در ماه فکر کنم برای 10 گیگ الان یکم زیاد باشه ! (آپتایم و کنترل پنل ؟ )

با سلام
-------------
5 گیگابایت فضا + 150 گیگ پهنای باند + از آمریکا واشنگتون (توی ایام ماه رامضان با 50% تخفیف) : ماهیانه 11 هزار تومان

10 گیگابایت فضا + 250 گیگ پهنای باند + از آمریکا واشنگتون (توی ایام ماه رامضان با 50% تخفیف) : ماهیانه 15 هزار تومان

آپتایم هم تا به امروز 100 بوده میتونید از توی سایت ببینید ! قرارداد رسمی در صورتی که بخواید خواهیم داد ! بک آپ روزانه , هفتگی و ماهیانه گرفته میشه ! سایت دانلود اگه میفرمایید , سایت FreeSoftDownload.ir روش هست و مشکلی پیش نیامده . و ما 7 روز برگشت پول به هر دلیلی داریم یعنی شما بعد از 7 روز بی دلیل هم بخواید میتونید از روی سرور ما برید و ما هم به طور 100 درصد پول رو با بک آپ روز قبلتون بهتون تحویل میدیم .

سایت : www.iranhyperhost.net (http://www.iranhyperhost.net) جهت تماس میتوانید تلفنی صحبت کنید و یا با پشتیبانی آنلاین تماس بگیرید !

سایت شما مثل اینکه جدید هست ؟ مثل اینکه یکی دو هفته ای هست که شروع کردید
والا قیمت شما هم بالاست . 30 تومن برای 10 گیگ
ضمنا یه نکته : توی سایتتون نوشتید "تمامی سرور های ایران هایپر هاست با آپتایم 99 درصد ارائه میشود." . بنظر من جمله ی جالبی نیست ! شاید بهتر بود بنویسید با تضمین آپتایم 99% به بالا ...

در خدمتم
از هلند و آمریکا
آمریکا : 5 گیگ ریسلر + 60 گیگ پهنای باند + سایر امکانات نامحدود ---- ماهانه 7500 تومان
هلند : 5 گیگ ریسلر + 50 گیگ پهنای باند + سایر امکانات نامحدود ---- فول وارز --- ماهانه 7500 تومان
تست هم میدم
مشخصات تماس در امضام هست

پهنای باند کمه متاسفانه ! (من که ندیدم کسی برای 5 گیگ فضا 50 گیگ پهنا در نظر بگیره ! حداقل 15 برابر فضا میدن و به طور معمول 20 برابر و بیشترش هم که ... )

من میتونم نمایندگی را ارزونتر از هز جا بتون بدم
1گیگ 2000 تومان
به بالا
parsa-host .com
09137037806
09370940090

کنترل پنل ؟ و اینکه قیمتی که توی سایتتون هست یکم بالاست برام

منتظر توضیحات دوستان هستم و پیشنهاد های بهتر (اگر هست)
ممنون از همه

موفق باشید

Sepahrad
September 1st, 2009, 23:03
با سلام
----------
عزیز شرکت ما از سال 1367 کار میکنه بخش هاستینگ بزودی افتتاح شده ! و اینکه الان با 50 درصد تخفیف میشه 15 هزار تومان با اون حجم و پهنای باند بالا ! کنترل پنل هم Cpanel , WHM هست و اینکه دو هفته نیست شروع کردیم 4 ماه هست

RezaFH
September 1st, 2009, 23:32
با سلام
----------
عزیز شرکت ما از سال 1367 کار میکنه بخش هاستینگ بزودی افتتاح شده ! و اینکه الان با 50 درصد تخفیف میشه 15 هزار تومان با اون حجم و پهنای باند بالا ! کنترل پنل هم cpanel , whm هست و اینکه دو هفته نیست شروع کردیم 4 ماه هست

عزیز منم منظورم همین هاستینگ بود دیگه ! (که تازه شروع به کار کرده)
قیمت برای ماه های بعدی چطور میشه ؟ بازم 50% تخفیف ؟ یعنی برای همیشه ؟

Sepahrad
September 1st, 2009, 23:59
با سلام
-------------
دوست عزیز افراد هم مجرب هستند ! شرکتی که از ساله 1367 کار میکنه میدونه کی رو استخدام کنه ! موفق باشید !

برای قیمت و سوالات دیگر به پشتیبانی آنلایت سایت بیاید یا آیدی یاهو جهت آشنایی تماس بگیرید تا به طور کامل توضیح بدم !

Nikihost
September 2nd, 2009, 01:08
در مورد آپتایم و پهنای باند و کنترل پنل چیزی نگفتید .

سلام
در مورد اپتایم خوبی داریم .میتونید تست کنید
پهنای باند هم 200 گیگ بتون میدم
کنترل پتل سی پنل و دایرکت ادمین
امری بود در خدمتم

RezaFH
September 2nd, 2009, 01:43
ممنون دوستان
مثل اینکه داریم با یکی از عزیزان به یه جاهایی میرسیم
موفق باشید :53:

mdz72
September 2nd, 2009, 01:47
با سلام و خسته نباشید.
ما میتونیم پلان های نمایندگی رو با داشتن تمام شرایط به شما عرضه کنیم.کاملا وارز.
مشخصه ی 2 تا از پلان ها : 6 گیگ فضا + پهنای باند و امکانات نامحدود - 11 تومان در ماه
20 گیگ هاست + پهنای باند و امکانات نامحدود - 20000 تومان در ماه!
پلان های دیگر : http://bestservers.ir/?pid=linux_reseller
همراه با پنل WHM و CPanel. تضمین آپتایم 99.9 درصد ( تاکنون 100% بوده )
در صورت نیاز به شما 3 روز اکانت تست داده می شود همچنین پس از خرید تا 7 روز امکان استرداد وجه امکان پذیر است.
در صورت سوال با بخش پشتیبانی و یا ایمیل زیر تماس بگیرید. باتشکر.

ایمیل پشتیبانی : support@bestservers.ir
ایمیل : mdzzohrabi@gmail.com

www.BestServers.ir