PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی راه اندازی وب سایت

novinvps.com
August 29th, 2009, 17:29
سلام :d
دوستان به نظر شما راه اندازی سایتی در مورد لینک مستقیم فیلم وارز و... ولی لینک ها به صورت راپیدشیر باشه ! قدرت دانلودش رو مردم دارن ؟
اکانت راپید...
یا اینکه ایده ی جالبی نیست باید حتما لینک مستقیم باشه تا سایت خوب بگیره

bepad
August 29th, 2009, 18:03
سلام
خب يه كاري كن برو نزديك 10 تومن خرج كن از راپدباز اكانت بگير لينك هاي راپيدشر را مستقيم بده ملت

hostironi
August 29th, 2009, 19:58
خوب اگه لينك مستقيم بدين بهتره. كاربراي سايتتون بيشتر مي شه.
اين جوري هر كس بخواد حتي از تاپيك هاي قديمي تر يه فيلم دانلود كنه دچار مشكل نمي شه.

اما رپيد شير مشكلش زياده. مثلا يه فيلم كه كيفيتش بالاست و حجمش 1 گيگ باشه هر چي هم طرف سرعت اينترنتش بالا باشه. تا اين 1 گيگ دانلود بشه كلي طول مي كشه. بعضي اوقات برا خودم پيش اومده فايل حجم بالا خواستم از رپيدشير دانلود كنم اما بعد كلي زمان وقتي ديگه آخراش بود يه دفه يك مشكلي پيش مي يومد مثلا برق مي رفت يا يه دفه دانلود ارور مي داد. اينترنت قطع مي شد. كلي حالم گرفته مي شد.
رپيد مشكلش زياده. فايل هارو زود پاك مي كنه. اگه ببينه يه فايلي زياد دانلود مي شه و داره به سرورش فشار مي ياره مسدودش مي كنه. ماشالله تو ايران همه چي شير هست. رپيدشير هم كه نمي زاره تو يه زمان چند تا كاربر با يه آي پي از سرورش دانلود كنن.
بازديد كننده چند بار بياد با اين مشكلات رو به رو بشه. مي گه اين سايت به درد نمي خوره اصلا لينكاش كار نمي كنه.
خود من اگه بخوام فيلم دانلود كنم بيشتر مي رم سراق سايت هايي كه لينك دانلود مستقيم مي دن و فايل هاي سنگينشون به چندين قسمت تقسيم مي كنن. اين جوري خيالم راحتتره هم قابليت ادامه داره. هم اين كه اگه يكي از فايل ها بد دانلود بشه. مي تونم فقط همون فايل دوباره دانلود كنم.

به نظر من تنها با رپيدشير جواب اصلا نمي ده.

novinvps.com
August 30th, 2009, 18:36
مرسی از نظرتون
استفاده از سایت که لینک مستقیم میده ! مثل
adrive.com چی؟

novinvps.com
August 30th, 2009, 18:37
مرسی از نظرتون
استفاده از سایت که لینک مستقیم میده ! مثل
adrive.com چی؟

sam_pontiac
August 30th, 2009, 18:57
سلام
یه ذره تجربه ای که تو زمینه دانلود و ... دارم این رو میگه که ایرانی جماعت دوست داره ، دانلود رو کلیک کنه روش ببخشید فرتی پر شه و دانلود کنه و ...
اگر میخواید یک سایتی داشته باشید که فوق العاده باشه و طرفدارای زیادی داشته باشید ، لینک مستقیم از سرور اختصاصی سایتتون داشته باشید ، چرا؟ چون سایت هایی مثل رپید شر ، adrive و مگا آپلود و ... هر چقدر هم که خوب باشن ترافیک بالائی دارن و مسلما شما خودتون لینک مستقیم از سایت خودتون بگذارید بهتر هست.
البته فیلم رو که خیلی از سایت ها الان دارن کار میکنن و میشد گفت بالای چند صد سایت الان دارن لینک مستقیم فیلم برای دانلود میگذارن ، اما مثلا چیزی هم مثل بازی رو لینک مستقیم بگذارید فوق العاده است.فوق العاده.چون الان همه دنبال بازی میگردن ، جدید ، لینک مستقیم ، حتی با حجم بالائی مثل 4 و 5 گیگ !!!! این رو مدرک میارم که مطمئن بشید.تو سایت خود من بازی با لینک رپید شر 4 گیگ گذاشتم ، فقط هم گذاشتم که به قول معروف جنس جور باشه ، 10 تا نظر در موردش اومد که کرک بازی رو هم بذارید ، سریالش چیه و ... در عین نا باوری که تو ایران هم کسی هست که بااین حجم دانلود کنه.
امیدوارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم.

sam_pontiac
August 30th, 2009, 18:57
سلام
یه ذره تجربه ای که تو زمینه دانلود و ... دارم این رو میگه که ایرانی جماعت دوست داره ، دانلود رو کلیک کنه روش ببخشید فرتی پر شه و دانلود کنه و ...
اگر میخواید یک سایتی داشته باشید که فوق العاده باشه و طرفدارای زیادی داشته باشید ، لینک مستقیم از سرور اختصاصی سایتتون داشته باشید ، چرا؟ چون سایت هایی مثل رپید شر ، adrive و مگا آپلود و ... هر چقدر هم که خوب باشن ترافیک بالائی دارن و مسلما شما خودتون لینک مستقیم از سایت خودتون بگذارید بهتر هست.
البته فیلم رو که خیلی از سایت ها الان دارن کار میکنن و میشد گفت بالای چند صد سایت الان دارن لینک مستقیم فیلم برای دانلود میگذارن ، اما مثلا چیزی هم مثل بازی رو لینک مستقیم بگذارید فوق العاده است.فوق العاده.چون الان همه دنبال بازی میگردن ، جدید ، لینک مستقیم ، حتی با حجم بالائی مثل 4 و 5 گیگ !!!! این رو مدرک میارم که مطمئن بشید.تو سایت خود من بازی با لینک رپید شر 4 گیگ گذاشتم ، فقط هم گذاشتم که به قول معروف جنس جور باشه ، 10 تا نظر در موردش اومد که کرک بازی رو هم بذارید ، سریالش چیه و ... در عین نا باوری که تو ایران هم کسی هست که بااین حجم دانلود کنه.
امیدوارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم.