PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد واگذازی در مقابل کارمند شدن

the_coder
October 1st, 2011, 14:51
سلام
چند وقته (حدود 6 ماه پیش) تصمیم گرقتم که سرویس هایی که دارم واگذار کنم (بعضی از دوستان در جریانن)
واگذازی باشزایط زیر :
حتما شرکت ثبت شده باشه و مورد اطمینان و با سابقه خوب (یوزرها رو دست هرکسی نمیدم)
البته اینم بگم وقتی می گم واگذاری سرویس ها به این منظور نیست که دیگه خودم از کار بیام بیرون
یعنی می خوام داخل شرکتی که یوزر هارو بهش واگذار می کنم استخدام شم (با قرارداد رسمی و حقوق ثابت ، نه درصدی و پورسانتی)
یوزر جدیدم بیاد(یوزر زیاد طرفم میاد) شرکت شما رو معرفی می کنم (خودمم ساپورت میدم و مشکلی نیست)
از نظر فنیم فکر کنم اکثرن اینجا منو میشناسید پس نیازی نیست توضیح بدم
نکته 1 : بعد از واگذاری سرویس ها هیچ مسئولیت گردن من نیست و گردن شرکت مربوطه هست
نکته 2 : اگر خواستم کار جدیدی راه اندازی کنم شرکت مربوطه نباید دخالتی داشته باشه
نکته 3 : اگر شرکت مربوطه خارج از استان فارس باشه امکان حضور فیزیکی ندارم و انلاین کار می کنم
حقوق پیشنهادی هم نمیدم و خودتون لطفا حقوق پیشنهادیتون رو بدین
یک راهنمایی برای نحوه تعیین حقوق :
می تونید حقوق ثابتی که مدنظرتون هست برای یک کارمند یا پشتیبان فنی رو اعلام کنید و بعد به نسبت یوزری که بهتون انتقال میدم حقوق رو افزایش بدید
لطفا دوستانی که شرکت ثبت شده ندارند در این بحث شرکت نکنند و جدا از اسپم خودداری کنید و سوال متفرقه ای بود از پیغام خصوصی استفاده کنید
حقوق پیشنهادیتونم به صورت پیام خصوصی ارسال کنید
ممنون

mibfa
October 1st, 2011, 16:13
سلام

شرایط حقوق تان را معین کنید
برای هر یوزر جدید چه مقدار باید افزایش حقوق داشته باشید خوبه
کلا چندتا یوزر و سرور دارید و مقدار گردش مالی ماهانه یوزر ها چه مقدار است و کلا با چه سیستمی دارند کار میکنند
مقدار هزینه سرور و سود حاصله ماهانه چه مقدار است

در اخر مقدار هزینه واگذاری چه مقدار معین کردید

با توجه به اینکه ما زیاد تو این کار نبودیم نظرتان چیست

the_coder
October 1st, 2011, 16:56
سلام

شرایط حقوق تان را معین کنید
برای هر یوزر جدید چه مقدار باید افزایش حقوق داشته باشید خوبه
کلا چندتا یوزر و سرور دارید و مقدار گردش مالی ماهانه یوزر ها چه مقدار است و کلا با چه سیستمی دارند کار میکنند
مقدار هزینه سرور و سود حاصله ماهانه چه مقدار است

در اخر مقدار هزینه واگذاری چه مقدار معین کردید

با توجه به اینکه ما زیاد تو این کار نبودیم نظرتان چیست
فکر کنم شما تاپیک رو به دقت نخوندید
من شرایط حقوق و مزایا رو گذاشتم به عهده شخص پیشنهاد دهنده
برای تعداد یوزر هم عرض کردم بعد از مشخص شدن حقوق ثابت هر مقدار بود یک درصد (که شما پیشنهاد میدید) از کل مبلغ دریافتی بر میدارم
شما شرکت ثبت شده دارید؟
اگر دارید اسم شرکت و شماره ثبت و آدرس دقیق+لینک سایتتون رو پ خ کنید و اگر بدون سابقه هستید و تازه کار و شرکتم ندارید نمیتونم پیشنهادتون رو قبول کنم !

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:21 PM ----------

چون زیاد توی پیغام خصوصی پرسیدید اینجا عمومی اعلام میکنم
حدود وی پی اسی که قرار واگذار شه 60 تاست

bepad
October 1st, 2011, 19:02
سلام

اگر تمایل داشتید کل مجموعه یوزر هاتون رو میتونم خریداری کنم شرکت ثبت شده هم هستیم و قرارداد هم خواهیم بست اما در مورد شرط فروش یعنی استخدام شدن خودتون این امکان برای شرکت ما مهیا نیست
نکته:اگر موافق بودید اطلاعات لازم را لطفا ایمیل کنید.
ایمیل:
info@vanizweb.com

موفق باشید
التماس دعا

mibfa
October 1st, 2011, 22:29
سلام

بله . مشکل شرکت و ... نداریم . بگذارید بیشتر بررسی کنم . بشما اطلاع میدهم

the_coder
October 2nd, 2011, 11:05
دوستان به جز کسانی که پیشنهاد فرستادن کس دیگه ای پیشنهاد نداره؟

kingoftehran
October 2nd, 2011, 12:42
با سلام
کاربران شما را خریداری و پشتیبانی می کنیم ولی در مورد استخدام این امکان نیست

Reza.exe
October 2nd, 2011, 15:35
سلام
چند وقته (حدود 6 ماه پیش) تصمیم گرقتم که سرویس هایی که دارم واگذار کنم (بعضی از دوستان در جریانن)
واگذازی باشزایط زیر :
حتما شرکت ثبت شده باشه و مورد اطمینان و با سابقه خوب (یوزرها رو دست هرکسی نمیدم)
البته اینم بگم وقتی می گم واگذاری سرویس ها به این منظور نیست که دیگه خودم از کار بیام بیرون
یعنی می خوام داخل شرکتی که یوزر هارو بهش واگذار می کنم استخدام شم (با قرارداد رسمی و حقوق ثابت ، نه درصدی و پورسانتی)
یوزر جدیدم بیاد(یوزر زیاد طرفم میاد) شرکت شما رو معرفی می کنم (خودمم ساپورت میدم و مشکلی نیست)
از نظر فنیم فکر کنم اکثرن اینجا منو میشناسید پس نیازی نیست توضیح بدم
نکته 1 : بعد از واگذاری سرویس ها هیچ مسئولیت گردن من نیست و گردن شرکت مربوطه هست
نکته 2 : اگر خواستم کار جدیدی راه اندازی کنم شرکت مربوطه نباید دخالتی داشته باشه
نکته 3 : اگر شرکت مربوطه خارج از استان فارس باشه امکان حضور فیزیکی ندارم و انلاین کار می کنم
حقوق پیشنهادی هم نمیدم و خودتون لطفا حقوق پیشنهادیتون رو بدین
یک راهنمایی برای نحوه تعیین حقوق :
می تونید حقوق ثابتی که مدنظرتون هست برای یک کارمند یا پشتیبان فنی رو اعلام کنید و بعد به نسبت یوزری که بهتون انتقال میدم حقوق رو افزایش بدید
لطفا دوستانی که شرکت ثبت شده ندارند در این بحث شرکت نکنند و جدا از اسپم خودداری کنید و سوال متفرقه ای بود از پیغام خصوصی استفاده کنید
حقوق پیشنهادیتونم به صورت پیام خصوصی ارسال کنید
ممنون
با سلام
امین عزیز پشنهاد شما را ما می تونیم بپذیریم
با شرکت ما هم آشنایی دارید
لطفا با بنده یا نیما تماس حاصل کنید
یا با ایمیل info@parspersia.com
در تماس باشید
منتظر خبرتون هستم

Reza.exe
October 2nd, 2011, 20:03
عزیز جی شد ؟
منتظر پاسختون هستم !

the_coder
October 2nd, 2011, 20:07
عزیز جی شد ؟
منتظر پاسختون هستم !
سلام
شماره شرکت+ادرس دقیق+شماره ثبت+لینک ساییتون و حقوق پیشنهادیتون رو پ خ کنید

با سلام
امین عزیز پشنهاد شما را ما می تونیم بپذیریم
با شرکت ما هم آشنایی دارید
لطفا با بنده یا نیما تماس حاصل کنید
یا با ایمیل info@parspersia.com
در تماس باشید
منتظر خبرتون هستم
من توی ساتتون نگاه کردم خبری از اسم شرکت و شماره ثبت .و حتی شماره تلفن ثابت نبود
آشنایی زیادی باهاتون ندارم لطفا اطلاعات خواسته شده رو ارسال کنید

Hostpolis
October 2nd, 2011, 20:54
سلام، شرکت ما در کانادا هست و به یک فروشنده با اطلاعات فنی بالا در استان های ایران نیاز داریم. عمده فعالیت ما کولوکیشن، سرور و وی پی اس هست و کمتر مشتری هاست داریم. فکر میکنید امکان همکاری با ما براتون وجود داره؟

the_coder
October 2nd, 2011, 20:59
سلام، شرکت ما در کانادا هست و به یک فروشنده با اطلاعات فنی بالا در استان های ایران نیاز داریم. عمده فعالیت ما کولوکیشن، سرور و وی پی اس هست و کمتر مشتری هاست داریم. فکر میکنید امکان همکاری با ما براتون وجود داره؟
سلام
از طرف ما مشکلی نیست فقط لطفا حقوق پیشنهادیتون رو پ خ کنید