PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرورهای وارز آلمان بیان تو*

zirmizi1
October 1st, 2011, 00:51
درود شما که سرور یا وی پی اس یا رسیلر آلمان دارید بیاین به آی دی من باهاتون کار دارم. فقط با اولین نفر که توافق رسیدم. id: iran989@yahoo.com iran989 موفق باشید.

Maya
October 1st, 2011, 01:01
در آلمان چیزی به اسم وارز وجود ندارد !!!

zirmizi1
October 1st, 2011, 01:16
دوست عزیز آلمان وارز هست. بستگی به دیتا سنتر داره. بازم مشکلی نیست یک سرور وارز از آلمان یا هلند با آی دی من تماس بگیره id: iran989

amirlord
October 1st, 2011, 01:20
دوستمون درست میگن . توی کشور آلمان ، صغیر و کبیر موظف به رعایت قانون کپی رایت هستند !

amirizadi
October 1st, 2011, 07:38
آلمان از قوانبن پیروی میکنه
حالا دیتا سنتر زیاد سخت گیری نمیکنه دلیل بر رعایت نکردن قوانین در کشور نیست

MbjHosting
October 1st, 2011, 11:30
آلمان یکی از قانونمند ترین کشورهای جهان است(ممکن است اول نیز باشد !)
و اگر هم کوتاهی سر می زند تنها از طرف دیتاسنتر می باشد.

موفق باشید.

rial
October 1st, 2011, 13:16
اينجا (http://vanizweb.com/vpswr.php) هاست وارز ميفروشه نوشته كه سرور هاش هم تو آلمان هستند

هاست وارز آلمان:
vanizweb.com

MbjHosting
October 1st, 2011, 13:17
اينجا (http://vanizweb.com/vpswr.php) هاست وارز ميفروشه نوشته كه سرور هاش هم تو آلمان هستند

هاست وارز آلمان:
vanizweb.com

عرض کردم:

اگر هم کوتاهی سر می زند تنها از طرف دیتاسنتر می باشد.

rial
October 1st, 2011, 18:24
اگر هم کوتاهی سر می زند تنها از طرف دیتاسنتر می باشد
ميدونم كوتاهي از ديتاسنتر هست ولي كار آدم را راه بندازه كافيه

novinvps.com
October 1st, 2011, 18:35
ميدونم كوتاهي از ديتاسنتر هست ولي كار آدم را راه بندازه كافيه

توصیه میکنم به فکر بکاپ و عواقبش باشید

Yashost!ng
October 1st, 2011, 18:37
وارز فقط روسیه و برزیل ... المان وارز نیست اما کاری باهاتون نداره تا وقتی که شکایت نشه . سرور بک اپ داشته باشید بهتره هر موقع به مشکل خوردین از جانب دیتاسنتر برید جای دیگه باز سرور بگیرید و چند ماهی شاید هم سالی باهاش سر کنید

parsreseller
October 1st, 2011, 18:47
از آلمان ریسلر وارز با شپتیبان گیری منظم (هر 72 ساعت) میتونم تقدیم کنم.

zirmizi1
October 1st, 2011, 21:38
توصیه میکنم به فکر بکاپ و عواقبش باشید درود. دقیق منظورتون چی هست؟ !!!

---------- Post added at 08:34 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

از آلمان ریسلر وارز با شپتیبان گیری منظم (هر 72 ساعت) میتونم تقدیم کنم. درود شما لطف کنید به آی دی یاهو من بیایید. ID: Iiarn989 بقیه سرور ها هم بیان تا باهاشون صحبت کنم. موفق باشید.

---------- Post added at 08:38 PM ---------- Previous post was at 08:34 PM ----------

ببخشید این آیدی یاهوی منه. دوستان هر کی سرور داره بیاد با اولین نفر که به توافق رسیدم دیگه میگم. توجه: من سرور رو نمی خوام بخرم ولــــــی یه پیشنهاد عـــــالی دارم. منتظرم: ID: iran989