PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش نسب میکروتیک در Vmware

mohsenx30
September 30th, 2011, 23:06
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب بوده و همیشه موفق و پیروز باشید .
دوستان من دو تا سوال داشتم
من میخوام بزنم رو وی ام ور میکورتیم نشب کنم برای همین جدید ترین نشخه اش رو دانلود کردم VMware Workstation 8 و ایمیجشو گیر اوردم و حالا میخوام نسب کنم نمیدونم چطوری نسب کنم زیر شاخه های لینوکس هم میکروتیک نیست . من باید چکار کنم
یه سوال دیگه ام هم اینه من یه سرور ویندوز سرور گرفتم میتونم خودم اینو عوض کنم و میکروتیک رو روش نسب کنم ؟ و چگونه ؟
خوشحال میشم به این سوالات من جواب بدین !!!

alfa5xx
December 10th, 2011, 20:21
با سلام
دوست عزیز
شما بر روی گزینه other روی os کلیک کنید و در شاخع بایین هم other رو انتخاب کنید و iso رو mount کنید و
نصب رو انجام بدید

ezat1
December 10th, 2011, 21:04
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب بوده و همیشه موفق و پیروز باشید .
دوستان من دو تا سوال داشتم
من میخوام بزنم رو وی ام ور میکورتیم نشب کنم برای همین جدید ترین نشخه اش رو دانلود کردم VMware Workstation 8 و ایمیجشو گیر اوردم و حالا میخوام نسب کنم نمیدونم چطوری نسب کنم زیر شاخه های لینوکس هم میکروتیک نیست . من باید چکار کنم
یه سوال دیگه ام هم اینه من یه سرور ویندوز سرور گرفتم میتونم خودم اینو عوض کنم و میکروتیک رو روش نسب کنم ؟ و چگونه ؟
خوشحال میشم به این سوالات من جواب بدین !!!
سلام در مورد قسمت اول باید بگم بد توضیح دادی !
vmware 8 رو برای مجازی سازی شخصی استفاده میکنن با esxi که به روی سرور نصب میکنن فرق داره ! در آخر میگنم چرا اینو گفتم !
شما این ورژن 8 رو بید رو ویندوز نصب کنید بعد روش میشه همه چیز تقریبا نصب کرد ! حالا میخوای میکروتیک نصب کنی باید میکروتیک دانلود کنی و طی مراحلی که آموزش هم هست میتونی نصب کنی !

2- گفتی سرور ویندوز داری میخوای میکروتیک نصب کنی بله میشه اما شما دسترسی نداری نمیتونی نصب کنی ! چون شما دسترسی به بوت ندارید !
اینجوری بگم مثلا شما ویندوز کامپیوترتون خراب شده بالا نمیاد !! میای یه سی دی ویندوز میزاری تو سی دی رام و نصب میکنی !!!
حالا شما میتونی سی دی قرار بدی تو سی دی رام سرور ؟ نه نمیتونی اما اونی که یه شما vps داده میتونه براتون iso بزاره نصب کنه بهتون بده !

cpanel
January 23rd, 2012, 05:36
spam : نسب یا نصب ؟ :-s