PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وجود مشکل در یاهو !

MbjHosting
September 30th, 2011, 19:40
سلام.
دوستان چند وقتی است که شاهد تغییر وضعیتم در یاهو توسط کسی هستم.
مثلا از راه دور وضعیت یاهو بنده را (status) تغییر می دهند !
اکنون سوال بنده این است که آیا راهی است که بتوان جلوی این امر را گرفت؟

موفق باشید؛ ممنون.

the_coder
September 30th, 2011, 19:43
سلام
ظاهرا این ضعف امنیتی روی یاهو ورژن 11 هست
فعلا یاهو خودتون رو به 9 تغییر دهید

smartieuser
September 30th, 2011, 20:00
از برنامه های دیگه هم میتونین استفاده کنین ! به عنوان مثال Pidgin میتونه گزینه خوبی باشه :)

Sir.DarKNesS
September 30th, 2011, 20:03
چند سالیه یاهو 8 یوز میکنم مشکلی نداشته یاهو 8 یوز کنید بهتره

smartieuser
September 30th, 2011, 20:06
چند سالیه یاهو 8 یوز میکنم مشکلی نداشته یاهو 8 یوز کنید بهتره

چون شما مشکلی نداشتین دلیلی نمیشه که بقیه هم مشکلی نداشته باشن :) درسته ؟!

m2vooroojak
September 30th, 2011, 20:13
چون شما مشکلی نداشتین دلیلی نمیشه که بقیه هم مشکلی نداشته باشن :) درسته ؟!

ماله منم یه چند وقتی هست عوض میشه که آبروم رو برده

چطوری این کار رو میکنن؟

mohsened
September 30th, 2011, 20:33
منم همین مشکل رو دارم . خیلی بده همش تبلیغ اسمشو نبره .

Mehdi_Enter
September 30th, 2011, 20:44
ابن با یک برنامه کوچیک به نامه Y!Boots Messy 11 Status Hack هست که انجام میدن و برای یاهو مسنجر 11 هست

برای حل مشکل میتوانید ورژن یاهو خود را عوض کنید

شرکت یاهو بعد از فهمیدن این باگ توی ورژن 11 دست بکار شد و ورژن بعدی خود را ارایه داد .. ولی من پیشنهاد میکنم از ورژن جدید استفاده نکنید

چون این هم معلوم نیست چی باگ ی داره به نظر من همه دوستان از ورژن 10 استفاده کنن که خیلی خوب و عالی هست از هر نظر

و اگه مدیران محترم اجازه داد من این برنامه که این کار را میکنه همراه با آموزش برای دوستان میزارم

موفق باشید:67:

Sir.DarKNesS
September 30th, 2011, 20:47
چون شما مشکلی نداشتین دلیلی نمیشه که بقیه هم مشکلی نداشته باشن درسته :)؟!
برای منم همین مشکل پیش اومد یاهو 8 نصب کردم تا الان فلا مشکلی پیش نیومده :)

nima17701
September 30th, 2011, 21:31
دوست عزیز ، این نرم افزار به تازگی ارائه شده که فقط در ورژن 11 یاهو کار میکنه ، البته نرم افزار های دیگری وجود دارد که روی ورژن های قبلی نیز کار میکنند که اونها رایگان نیستند

نیازی به تغیر ورژن یاهو نیست با استفاده از یک برنامه میتوانید استاتوس خود را قفل کرده و اجازه تغیر دادن آن را ندهید
این برنامه را میتوانید از این لینک دریافت نمایید دانلود برنامه برای جلوگیری از عوض کردن استاتوس (http://6o5ia.ir/?p=8702)

m2vooroojak
September 30th, 2011, 21:32
ابن با یک برنامه کوچیک به نامه Y!Boots Messy 11 Status Hack هست که انجام میدن و برای یاهو مسنجر 11 هست

برای حل مشکل میتوانید ورژن یاهو خود را عوض کنید

شرکت یاهو بعد از فهمیدن این باگ توی ورژن 11 دست بکار شد و ورژن بعدی خود را ارایه داد .. ولی من پیشنهاد میکنم از ورژن جدید استفاده نکنید

چون این هم معلوم نیست چی باگ ی داره به نظر من همه دوستان از ورژن 10 استفاده کنن که خیلی خوب و عالی هست از هر نظر

و اگه مدیران محترم اجازه داد من این برنامه که این کار را میکنه همراه با آموزش برای دوستان میزارم

موفق باشید:67:

نرم افزار رو دانلود کردم ولی موقعی که میخوام استاتوس رو عوض کنم البته مال خودمو واسه امتحان من مثل بعضیا بی جنبه نیستم

یه پنجره باز میشه که میگه یه فایل رو انتخاب کن ( پنجره open ) چه فایلی رو باید انتخاب کنم؟

Mehdi_Enter
September 30th, 2011, 21:53
نرم افزار رو دانلود کردم ولی موقعی که میخوام استاتوس رو عوض کنم البته مال خودمو واسه امتحان من مثل بعضیا بی جنبه نیستم

یه پنجره باز میشه که میگه یه فایل رو انتخاب کن ( پنجره open ) چه فایلی رو باید انتخاب کنم؟

اونجا .. یک عکس انتخاب کنید و تموم :d

موفق باشید

m2vooroojak
September 30th, 2011, 22:28
اونجا .. یک عکس انتخاب کنید و تموم :d

موفق باشید
حتی اگر فایل رو قبول هم نکنه باز هم عوض میشه 8-}8-}

hadiplus
September 30th, 2011, 22:31
سلام
ظاهرا این ضعف امنیتی روی یاهو ورژن 11 هست
فعلا یاهو خودتون رو به 9 تغییر دهید

in ye bug hastesh vase Yim11 ke bazi ha ba barname packet hay miferestan ke baes mishe bedone ejaze shoma status shoma avaz beshe felan ham hich rahi nadare beghir az estefade az yahoo 10 ya nimbuzz va barname hay mesle in
vaghan motasefam vase bazi ha ke oghde hacker shodan ro daran vali ba barname ino on damad mishan

Mehdi_Enter
September 30th, 2011, 22:47
حتی اگر فایل رو قبول هم نکنه باز هم عوض میشه 8-}8-}

بله اجرا میشه ولی باید 100% بفهمید که صفحه پیام طرف باز هست یعنی باید یک صفحه پیغام باز شه

اگه کار نکرد با یه آیدی دیگه به طرف پیغام دهید که یک صفحه پیام باز شه .. صفحه پیام که باز شد .. فایل را ارسال کنید تا اجرا شه

توی ورژن 11 هم فقط اینجور جواب میده که اصلان صفحه پیام باز نباشه که اونم معلوم نمیشه دیدی طرف اول پیام داد و بعد اجرا کرد:d

موفق باشید

---
September 30th, 2011, 23:52
QOOY - Pick your file host - Download - Yahoo_IFrame_Exploit.zip (http://www.qooy.com/files/0JIYZGFZBB/Yahoo_IFrame_Exploit.zip)