PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت فرم تماس در html

xCode
September 30th, 2011, 18:19
سلام خدمت اساتید عزیز،

من یک قالب html تک پیج ( Landing Page ) دارم، و میخوام که قسمت تماسش رو راه اندازی کنم،

کد های فایل index.html ظاهرا چند تا چیز کم داره،

ممنون میشم راهنماییم کنید، آیا باید فایل جدیدی بسازم، یا اینکه دستورات action رو تو همین کدها قرار بدم؟

چون بخش Action در ابتدا , و قسمت herf در انتها خالی هستش ...

قسمت تماس با ما ( فایل index.html )

<!-- left box - contact form --> <div class="c_50_left">

<h1>Drop us a line</h1>

<form class="footerContentContactForm" action="">

<div class="footerContentContactFormLine">
<input type="text" value="Enter your name" maxlength="255" name="contactName" class="footerContentContactFormElement" onfocus="clearInput(this,'focus','Enter your name')" onblur="clearInput(this,'blur','Enter your name')"/>
</div>

<input type="text" value="Enter your e-mail" maxlength="255" name="contactEmail" class="footerContentContactFormElement" onfocus="clearInput(this,'focus','Enter your e-mail')" onblur="clearInput(this,'blur','Enter your e-mail')"/>
</div>

<textarea cols="0" rows="0" name="contactMessage" class="footerContentContactFormElement" onfocus="clearInput(this,'focus','Enter your message')" onblur="clearInput(this,'blur','Enter your message')">Enter your message</textarea>
</div>

<div class="footerContentContactFormLine overflow">
<a href="#" class="button buttonFooter">Submit</a>
</div>

</form>

</div>
<!-- /left box - contact form -->

xCode
October 1st, 2011, 14:14
دوستان کسی راهنمایی نمیکنه ؟

Mohammad_reza
October 1st, 2011, 14:29
باید یک فایل واسه ارسال ایمیل درست کنید و اطلاعات رو توسط فرم html به اون پست کنید

zahramehdi
May 9th, 2012, 11:50
میشه یه کم توضیح بدید؟

plastic
May 9th, 2012, 12:11
برای ایجاد فرم تماس با ما اسکریپتهای پی اچ پی رایگانی توی نت وجود داره سرچ کنید پیدا میکنید
با این حال میتونید خودتون هم اگر پی اچ پی و اچ تی ام ال آشنا هستید بزنید.

zahramehdi
May 9th, 2012, 12:22
درسته من فرم زدم ولی در بخش کدش مشکل دارم با asp میزنم خواستم بدونم منظور شما با کدنویسی یا فقط طراحی فرمه؟
با تشکر

hamed2100
September 1st, 2013, 21:25
تا جایی که من میدونم. ارسال ایمیل با php کار خیلی سختی نیست. میشه کدش رو راحت پیدا کرد. نیازی به کدنویسی حرفه ای نیست.

h.nanavar
January 5th, 2014, 17:45
اگر کد های ساییتون به زبان HTML باشه شما میتوانید در قسمت action نام یک فایل به زبان php را در انجا قرار دهید و سپس اقدام به نوشتن چند خط کد ساده در فایل php دارید.
اگر مشکلتان حل نشده بود بفرمایید تا کد را قرار دهم