PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش کیلوئی اینترنت تعطی ! اما به چه شرطی ...

Zhobin
September 29th, 2011, 12:44
دیروز بخش نامه اومد واسه ما که فروش کیلوئی و به شکلی حجمی اینترنت رو تعطیل کنیم. خب این خبر خوبی هست تا اینجا. نرخ هم واسه ما اومده ! قیمت مناسب میشه ولی ...
الان فرضا یک مگابیت برای یک نفر اختصاصی است با 2 گیگابایت ترافیک = ماهانه 18 هزار تومان
الان میشه : 1 مگابیت بین 10 نفر شیر !!! یعنی همان 128 خودمان با قیمت 25 هزار تومان. خدا به خیر کنه . نظراتتون رو شما فروشنده محترم و یا کاربر عزیز اینجا بدید خوش حال میشم

X2Maxer
September 29th, 2011, 14:33
الان فرضا یک مگابیت برای یک نفر اختصاصی است با 2 گیگابایت ترافیک = ماهانه 18 هزار تومان
یک مگابیت اختصاصی ؟ در ایران همچین چیزی هم وجود داره ! فروشندگاه اینترنت به صورت حجمی هم شیر می کنن ولی چون کسی توان دانلود رو نداره با قیمت بازار ( هرگیگ 3000 الی 5200 تومان ) سرعت خوبی داره.

amin885
September 29th, 2011, 14:39
یا نامحدود میدن و سرعت 10 تا 15 که نمیتونی با این سرعت دانلود کنی و از خیر دانلود همه چیز میگذری یا حجمی میدن که بازم باید اینقدر استفاده خودتو کم کنی تا پایان ماه حجمت رو کم نیاری در کل وضع اینترنت ایران خرابه تا وقتی هم این سیستم و این سود جویی ها باشه هیچ کاری نمیشه کرد.

dertgtr
September 29th, 2011, 14:42
الان کسایی که یه ساله اینترنت نامحدود گرفتن قضیه شون چیه؟ایا باید قرارداشدن رو با این ای اس پی ها فسخ کنن ؟ و ترافیک خاصی رو خریداری کنن؟

arao
September 29th, 2011, 14:58
اگه این جوری باشه که isp ها باید جمع کنن چون خود مخابرات 128 روداره میده 10000 تومان مگر اینکه مخابرات هزینه اولیه پورت رو از isp نگیره

iranian-portal
September 29th, 2011, 15:14
میدونید چیه؟
ما که همه معتاد اینترنت شدیم وقتی کوچکترین مشکلی واسه همین اینترنت درپیت که واقعا نمیشه اسمش رو اینترنت گذاشت پیش میاد به شدت داغ می کنیم.فقط کافیه مثلا یاهو باز نشه همه آنچنان داغ می کنند که دوست دارند مودم رو بترکونن!!!!!
حالا بدتر از همه اینا میدونید چیه؟
یک مشت شایعات و افرادی که دوست دارند بیشتر با اعصاب دوستان بازی کنند!!!!!!
دیگه مثل ذوب شدن میمونه!!!!
همین الان یک سرچی بکنید در مورد همین که پورت های pptp و l2tp بسته شده و محدوده جستجو رو به اخبار 24ساعت قبل تغییر بدید
بیشتر از 200000 نوع شایعه نوشتند که یا بازدید ببرند بالا یا جو متشنج کنند یا بگن ما هم هستیم و ما یک چیزی حالیمونه
جالبه که هر بار اتفاقی برای اینترنت میافته این چنین میشه اما بعد همش شایعه است!!!!
(البته منظور من اینجا اصلا با حرف های استارتر تاپیک نیست سو تفاهم نشه)
اما در کل که گفتم یک درد و دلی بکنم چون واقعا الان دارم آتیش می گیرم که از یک طرف وضع نت اینجوری از طرف دیگه شایعات مردم نادون بینهایت!!!!

Zhobin
September 29th, 2011, 15:41
این خبر کاملا صادق است ولی در حال حاظر قیمت دقیقی اعلام نشده در بخش نامه که به چه صورت باشه !

arao
September 29th, 2011, 16:09
لطفا اگر بخشنامه اش اومد ما رو هم در جریان بزارید

webdata
September 29th, 2011, 17:56
مگه تا به حال اختصاصی به هر شخص پهنای باند می‌دادند؟ و تازه قصد دارن بین ده نفر share کنن؟!
از اولش هم به صورت share بود.

rial
September 29th, 2011, 19:20
اگه اينطوري بشه وضعيت خيلي بد ميشه

Ramin
September 29th, 2011, 20:11
وضعیت خیلی هم خوب میشه.تا به حال کدام شرکت پهنای بایند اختصاصی داشته؟ الان رقابت سرکت ها بر سرو ترافیک هست.وقتس سرویس نامحدود باشه رقابت بر سر کیفیت و سرعت تغییر جهت پیدا میکنه. از طرفی کی از اینترنت نامحدود نازاضی هست؟ معلومه که همه دوست دارند سرویس نامحدود باشه !

savalanhost
September 29th, 2011, 20:15
جز سکته چیزی واسه ما نداره
حالا شاید اففتاح فاز اینترنت ملی هستش
واقعا من نفهمیدم اینترنت ملی اینترنت هستش یا اینترانت؟ هزار چیز شنیدیم

sardarn
September 29th, 2011, 20:28
در اینترنت ملی ، این اینترنتی که دارید قطع نمی شه بلکه اینترنت ملی به صورت جدا اضاف می شه
با سرعت خیلی بیشتر
به نظرم اینترنت محدود وجود داشته با شه بهتره چون اینترنت نامحدود مثلا سرعتش 16 هست اما من همون 128 رو به صورت محدود دارم با سرعت 50 اونا نمی تونن که سرعت نامحدود رو 50 بذارن.سرعت محدود رو 50 می ذارن که حجم مشخصی می تونه دانلود کنه

dollar
September 29th, 2011, 20:38
من الان یه تاپیک زدم درباره همین pptp و l2tp درجا تاپیکم را حذف کردن و یه اخطار هم بهم دادن :))
کلا همه چیز تو ایران مزخرفه هم اینترنتش و هم انجمن ( مثلا تخصصی) که یه سوال هم نمیشه پرسید . قبلا هم دو بار سوال خیلی مهمی پیش برام اومد که دوتا تاپیک را پاک کردن . ( احتمالا این پست هم الان پاک کنن ) :105:
خلاصش برای ملت شهیدپرور خیلی خوابها دیدن . ماها هم که درامدمون از اینترنت هست بعدا میخواهیم چیکار کنیم ....؟ خدا داند ....

sardarn
September 29th, 2011, 20:44
من الان یه تاپیک زدم درباره همین pptp و l2tp درجا تاپیکم را حذف کردن و یه اخطار هم بهم دادن :))
کلا همه چیز تو ایران مزخرفه هم اینترنتش و هم انجمن ( مثلا تخصصی) که یه سوال هم نمیشه پرسید . قبلا هم دو بار سوال خیلی مهمی پیش برام اومد که دوتا تاپیک را پاک کردن . ( احتمالا این پست هم الان پاک کنن ) :105:
خلاصش برای ملت شهیدپرور خیلی خوابها دیدن . ماها هم که درامدمون از اینترنت هست بعدا میخواهیم چیکار کنیم ....؟ خدا داند ....

مگه قراره چه اتفاقی بیفته؟ این باور اشتباه شما و خیلی از کاربران هست
اینترانت ملی جایگزین این اینترنت نخواهد شد با هم هستند
الان تو شهر ما علاوه بر اینترنت ، اینترانت ملی هم می دم اما هنوز سرعتش رو خوب نکرده اند

sibs
September 29th, 2011, 23:02
الان كه خود شماها 1mb رو يك به هشت كردين و واسه همينه كه 1mb حدود 128 كيلو دانلود ميكنه ولي دولت اومده ميگه كه 1mb رو يك به ده كنيد . ه اينجوري فكر نكنم زياد تاثيري داشته باشه . نامحدود باشه يك به بيست هم شد اشكالي نداره . شبانه روز 24 ساعت فول تايم دانلود ميكنم ....

arao
September 29th, 2011, 23:55
اصلا اطلاعاتی که در خارج از ایرانه چطوری میتونه سرعتش زیاد بشه؟مگر اینکه کش کنند اونم خیلی خرج داره

Ramin
September 30th, 2011, 00:19
اصلا اطلاعاتی که در خارج از ایرانه چطوری میتونه سرعتش زیاد بشه؟مگر اینکه کش کنند اونم خیلی خرج داره

شما خودتون معنی ین جمله را فهمیدید؟ اگر جواب مثبت برای ما هم ترجمه کنید لطفا :)

arao
September 30th, 2011, 00:38
میگم مثلا سایتی که هاستش در خارج ایرانه ما میخوایم باز کنیم باید از اینترنت اصلی استفاده کنیم نه ملی پس بازم سرعت ها پایینه
مگر اینکه سایت ها و... رو کش کنند تو یه سرور تدی ایران که هم کانفیگ سخت داره هم هزینه خیلی بالا
اینم ترجمه
ببخشید گنگ بود

Ramin
September 30th, 2011, 00:42
میگم مثلا سایتی که هاستش در خارج ایرانه ما میخوایم باز کنیم باید از اینترنت اصلی استفاده کنیم نه ملی پس بازم سرعت ها پایینه
مگر اینکه سایت ها و... رو کش کنند تو یه سرور تدی ایران که هم کانفیگ سخت داره هم هزینه خیلی بالا
اینم ترجمه
ببخشید گنگ بود

دوست عزیز سرعت اینترنت وقتی تعداد پورت های Stm1 کشور بالا باشه و پهنای باند زیادی در اختیار کارران باشه چرا نباید سرعت یک سایت که در دیتاسنتر مثلا آمریکایی میزبانی میشه بالا نباشه؟اون سایت بر روی سیستمی در حال میزبانی هست که پورت اینترنت 1Gb بر ثانیه داره.در صورتی که شما اطلاعات را با سرعت 64Kb/S دریافت میکنید در حال حاضر

arao
September 30th, 2011, 00:58
من نگفتم سرعت اون امریکایی پایینه سرعت ما پایینهمن میگم اینترنت ملی سرعت داخلی رو میبره بالا ولی برای گرفتن از سرور های خارجی سرعت فرقی نمیکنه
همین

Ramin
September 30th, 2011, 01:03
من نگفتم سرعت اون امریکایی پایینه سرعت ما پایینهمن میگم اینترنت ملی سرعت داخلی رو میبره بالا ولی برای گرفتن از سرور های خارجی سرعت فرقی نمیکنه
همین

ببخشید فکر کنم شما اشتباه متوجه شدید.شبکه داخلی که راه اندازی شده اصلا قابلیت تبادل دیتا با خارج از کشور را نداره که قرار باشه سرعت سایت های میزبانی شده در خارج توسط این شبکه بالا باشه یا پایین یا به قول شما فرقی داشته باشه یا نه !

arao
September 30th, 2011, 01:05
اما گفتن سرعت ها زیاد وقیمتها کم میشه پس باید یه ربطی داشته باشه

Ramin
September 30th, 2011, 01:08
اما گفتن سرعت ها زیاد وقیمتها کم میشه پس باید یه ربطی داشته باشه

بله سرعت ها از 1 مگابایت تا چند گیگابایت با هزینه ناچیز جهت "پهنای باند داخل "

arao
September 30th, 2011, 01:28
میشه بشتر راجب "پهنای باند داخل " توضیح دهید

parsreseller
September 30th, 2011, 08:17
آسیاتک داره ایت طرح رو عملی میکنه و از طریق سایت فعلا کسی نمیتونه سرویسی رو خریداری کنه یا حجم دانلود بخره [-(

amin885
September 30th, 2011, 09:49
آسیاتک داره ایت طرح رو عملی میکنه و از طریق سایت فعلا کسی نمیتونه سرویسی رو خریداری کنه یا حجم دانلود بخره [-(

دوست عزیز اسیا تک بخاطر ارتقا سرورهاش و تغییر برنامه و اسکریپتهاش داره تغییراتی میده و قول دادن تا چند روز دیگه خرید آنلاین درست بشه اما در صحبتی که داشتم در آینده دو نوع خرید سرویس خواهید داشت یکی اینترانت که قیمت بسیار کم خواهد بود و برای استفاده سایتهای داخل کشور و سایتهایی که مجوز ارشاد را گرفته باشند خواهد بود و یکی هم سرویس اینترنت.

amirlord
September 30th, 2011, 12:51
یک نکته در مورد پهنای باند اختصاصی : پهنای باند 1 مگابیت ارائه شده توسط مخابرات ماهی 950 هزار تومن !
پهنای باند داخلی : الان خیلی از کشور ها اینو دارند اما با سرعت خیلی بالاتر و همچنین رایگان ارائه میدن !
در این بحث هیچ جای نگرانی نیست چون فشار هایی که به دولت وارد میشه امکان پایین آوردن بیش از حد سرعت اینترنت رو نمیده !
همچنین طبق مصوبه دولت پهنای باند بین 10 نفر شیر می شود ! میخوان اینترانت رو با فیبر نوری ارائه بدن !!!! من تو شهر های تهران ، قم ، اصفهان و بوشهر خطوط فیبر نوری رو دیدم فقط ! اگر بخوان با خطوط تلفن ارائه بدن که اولا adsl2+ تا 24 مگابیت دانلود و 1.2 مگابیت آپلود پشتیبانی میکنند و این حداکثر هست . یعنی بسیاری از خطوط مسی تلفن های شهری همچین مقداری نمی کشند ! کیفیت خطوط باید بالای 30 باشه که طبق تحقیق که خودم کردم روی خط یکی از اقوام کیفیت 1 بود !!!!! که بعد از چند روز پیگیری به 15 رسید !!!! من موندم وقتی زیرساختی وجود نداره چجوری میخوان اینترانت بدن !!!! الان در بوشهر تا همین ماه پیش پینگ یه سرور بوشهر به اصفهان 140 بود که هی امروز و فردا می کردند تا این که هفته پیش پینگ اومد روی 45 !!! در کل فکر نکنید که من با این کار مخالفم . خیلی هم خوبه ولی چرا قول الکی ؟!!!