PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست اشتراکی وبندوز

webdata
September 29th, 2011, 12:32
سرویس مورد نياز:
هاست ويندوز
فضا: 250 مگابايت
ترافيک: استاندار با فضا
کنترل پنل حتما پلسک ورژن 9 باشه
ASP.NET 4.0 رو حتماً ساپورت بشه
تعداد دیتابيس MSSQL: حداقل 3 عدد
ساير امکانات عمومی هم داشته باشه

لطفا کسانی که آفر ميدن شرايط زير رو داشته باشند، در غير اينصورت به هیچ وجه آفر ندهند.
1- سرويسشون حداقل امکانات گفته شده در بالا رو داشته باشه
2- سرويس‌دهنده شرکت رسمی ثبت شده باشه
3- حتما تلفن ثابت برای پشتيبانی داشته باشن(ساعات اداری)
4- پشتيبانی قابل قبولی داشته باشن
5- پرداخت ماهيانه داشته باشن
6- (دسترسي به تنظيمات سرور داشته باشن) و ريسلر نباشن(مثلاً بتونن قسمت پراپرتی دیتابیس قسمت option قسمت collation را برابر arabic_cs_as_ks_ws قرار دهید.)

لطفا قيمتتون رو به صورت ماهيانه و ساليانه ذکر کنيد و در صورت نداشتن هر يک از شرايط فوق آفر نديد.

pardishosting
September 29th, 2011, 15:36
دات نت پنل قبول نیست ؟ کیفیتش واقعا 1 هست.

amirizadi
September 29th, 2011, 16:34
با سلام
ماهانه 4000
سالانه 22000 در خدمتم

webdata
September 29th, 2011, 17:29
دات نت پنل قبول نیست ؟ کیفیتش واقعا 1 هست.
شخص برنامه نویس از من پلسک 9.0 خواسته، چون با پنل‌های دیگه مثل "وب سایت پنل" به مشکل بر خوردیم و اصلاً کارایی نداشت و فقط بی‌جهت هزینه‌ی سرویس دادیم. من سایتتون رو چک کردم، دو نوع ويندوز داشتید. مثل اینکه سرویس تست هم می‌دادید. درسته یا خیر؟

با سلام
ماهانه 4000
سالانه 22000 در خدمتم
تو تاپیک قبلی هم شما آفر داده بودید. اینجا هم من باز تو درخواستم گفتم که حتماً باید شرکت ثبت شده باشه. سایت آبنوس هم که قبلا گفته بودید الان چک کردم، پشتیبانیش با اینکه آنلاین بود اصلا پاسخ نداد، شرکت ثبت شده نیست، تلفن ثابت پشتیبانی نداره، دات نت 2.0 رو ساپورت ميکنه، پلسکشم 8.3 هست.يعنی هیچکدام از ویژگی‌های درخواستی بنده رو نداره.
کاش درخواست من رو ميخونديد و بعد آفر ميداديد.

webdata
September 29th, 2011, 20:14
up

pardishosting
September 29th, 2011, 20:35
حرفه ایی به کار شما نمی اد.
پردیس هاستینگ ، هاست ویندوز ، هاستینگ ویندوز ، میزبانی وب ویندوز ، هاست ویندوز 2008 ، کنترل پنل DotnetPanel (http://www.pardishosting.com/dnp-plan.php)

برای شما تستی فعال می کنیم.

webdata
September 29th, 2011, 20:59
حرفه ایی به کار شما نمی اد.
پردیس هاستینگ ، هاست ویندوز ، هاستینگ ویندوز ، میزبانی وب ویندوز ، هاست ویندوز 2008 ، کنترل پنل DotnetPanel (http://www.pardishosting.com/dnp-plan.php)

برای شما تستی فعال می کنیم.
متوجه نشدم جمله‌ی شما سؤالی بود يا خير.
اگه اين کار رو بکنيد که لطف فرموديد. ما اکانت رو فقط برای 24 تا 48 ساعت تست ميخوايم. اگه انشاءالله مشکلی نبود و مناسب حالمون بود که سرويس رو خريداری و هزينه رو تقديمتون ميکنم.
يک سوالی هم داشتم، اين دات نت پنل که همون website panel نيست؟ چون الان چنين پنلی داريم (وبسايت پنل).
پس بگيد چطور ارتباط برقرار کنم با شما که تست سرويس رو دريافت کنم از شما.
منتظر پاسختون هستم.

pardishosting
September 29th, 2011, 21:08
َشما از تو سایتمون سفارش بدید . بعد ایمیلتون رو همینجا برام پیام خصوصی کنید.

webdata
September 29th, 2011, 21:13
کدوم سرويس رو سفارش بدم، حرفه‌ای يا معمولی؟

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

البته درباره کلاستر تو ساتتون اينطور نوشته:
(1) مدت زمان استفاده آزمایشی از پلان ها غیر از پلان شروع فقط 14روز می باشد.
(2) در صورتی پلان شما در حالت آزمایشی (بدون پرداخت هزینه) فعال خواهد شد که شما دامنه ثبت شده ایی را داشته باشید.
ولی من نهایتاً تا 48 ساعت تست ميخوام، پس همين رو سفارش ميدم و تست ميکنم، چون ظاهراً سرويس حرفه‌ای تون همين هست. و دومین رو روی همین سرويس ست ميکنم.

pardishosting
September 29th, 2011, 21:15
دات نت پنل یا وب سایت پنل . حرفه ایی ها به کار شما نمی اد.

webdata
September 29th, 2011, 21:28
براتون پيغام شخصی گذاشتم.

Sindad
September 30th, 2011, 04:10
فناوران شبکه سینداد | میزبانی وب ویندوز (http://sindad.com/windows-hosting)