PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطا موقع اضافه کردن دامنه جدید و پارک کردن ساب دامنه

hamed_9192
September 29th, 2011, 11:33
با سلام

دوستام موقع اضافه کردن دامنه جدید و پارک کردن ساب دامنه، ارور زیر رو میده:

Error from park wrapper: Using nameservers with the following IPs: xx.xx.xxx.xxx,xx.xx.xxx.xxx Sorry, the domain is already pointed to an IP address that does not appear to use DNS servers associated with this server. Please transfer the domain to this servers nameservers or have your administrator add one of its nameservers to /etc/ips.remotedns and make the proper A entries on that remote nameserver.

مشکل از کجاست؟؟
در فروم سی پنل هم این مشکل پیگیری شده Park Wrapper Problem (http://forums.cpanel.net/f5/park-wrapper-problem-110389.html)
اما من نتونستم مشکل رو حل کنم،به مدیر سرور هم گفتن،میگن صبر کن تا DNS ها ست بشن.اخه به DNS ربطی نداره که.
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر.

poshtiban
September 29th, 2011, 11:53
با سلام

Error from park wrapper: Using nameservers with the following ips: Xx.xx.xxx.xxx,xx.xx.xxx.xxx sorry, the domain is already pointed to an ip address that does not appear to use dns servers associated with this server. Please transfer the domain to this servers nameservers or have your administrator add one of its nameservers to /etc/ips.remotedns and make the proper a entries on that remote nameserver.

مشکل از کجاست؟؟
در فروم سی پنل هم این مشکل پیگیری شده park wrapper problem (http://forums.cpanel.net/f5/park-wrapper-problem-110389.html)
اما من نتونستم مشکل رو حل کنم،به مدیر سرور هم گفتن،میگن صبر کن تا dns ها ست بشن.اخه به dns ربطی نداره که.
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر.

تا dns ست نشه شما نمی تونید ادد کنید دوست عزیز.
البته می شه این امکان رو که dns رو چک کنه از داخل whm غیر فعال کرد اما چون شما دسترسی ندارید به سرور تنها راه ست کردن نیم سرور و صبر کردن هست...

parsreseller
September 29th, 2011, 11:56
با سلام

Error from park wrapper: Using nameservers with the following IPs: xx.xx.xxx.xxx,xx.xx.xxx.xxx Sorry, the domain is already pointed to an IP address that does not appear to use DNS servers associated with this server. Please transfer the domain to this servers nameservers or have your administrator add one of its nameservers to /etc/ips.remotedns and make the proper A entries on that remote nameserver.

مشکل از کجاست؟؟
در فروم سی پنل هم این مشکل پیگیری شده Park Wrapper Problem (http://forums.cpanel.net/f5/park-wrapper-problem-110389.html)
اما من نتونستم مشکل رو حل کنم،به مدیر سرور هم گفتن،میگن صبر کن تا DNS ها ست بشن.اخه به DNS ربطی نداره که.
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر.
من این مشکل رو واسه A RECORD داشتم! ip و رکورد رو حذف کردم مشکلم برطرف شد

hamed_9192
September 29th, 2011, 14:19
تا dns ست نشه شما نمی تونید ادد کنید دوست عزیز.
البته می شه این امکان رو که dns رو چک کنه از داخل whm غیر فعال کرد اما چون شما دسترسی ندارید به سرور تنها راه ست کردن نیم سرور و صبر کردن هست...

با سلام
دوست عزیز حرف شما درست،ولی برای پارک کردن ساب دامنه به زمانی زیادی نیاز نیست که در عرض چند دقیقه کانکت میشه و میشناسه.
در ضمن بنده 48 ساعت هم بعد از ست کردن dns صبر کردم(البته الان با این سرعت نیازی به این همه وقت نیست)ولی بازم پارک و اضافه نمیشه.

---------- Post added at 01:19 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

من این مشکل رو واسه a record داشتم! Ip و رکورد رو حذف کردم مشکلم برطرف شد

یا سلام
ip کدوم رکورد رو حذف کردین؟در این صورت که اجازه ذخیره رو هم نمیده

poshtiban
September 29th, 2011, 14:27
اگر 48 ساعت dns عوض کردید و هنوز مشکل داره بهشون تیکت بزنید و مساله رو مطرح کنید.
به صورت دستی از طریق whm می تونند این کارو برای شما انجام بدند.

parsreseller
September 29th, 2011, 14:29
یا سلام
ip کدوم رکورد رو حذف کردین؟در این صورت که اجازه ذخیره رو هم نمیده
اول یک a recored توی یک هاست دیگه ساختم مثلا ns1.name.com رو روی 0.0.0.0 ست کردم. (a recored ساختم) بعد که رفتم ساب دامنه ns1.name.com رو روی هاست 0.0.0.0 بصورت Addon Domain ست کنم چنین پیغامی که واسه شما داد میداد. توی سرور اول a recored رو حذف کردم و سای دامنه رو توی سرور 0.0.0.0 addon کردم و بعد از addon کردن تو سرور اول a recored رو ساختم و درست شد.

hamed_9192
September 29th, 2011, 14:36
اول یک a recored توی یک هاست دیگه ساختم مثلا ns1.name.com رو روی 0.0.0.0 ست کردم. (a recored ساختم) بعد که رفتم ساب دامنه ns1.name.com رو روی هاست 0.0.0.0 بصورت Addon Domain ست کنم چنین پیغامی که واسه شما داد میداد. توی سرور اول a recored رو حذف کردم و سای دامنه رو توی سرور 0.0.0.0 addon کردم و بعد از addon کردن تو سرور اول a recored رو ساختم و درست شد.

طبق گفته شما عمل کردم
این بار خطا عوض شد
Error from park wrapper: You cannot park a domain on top of itself!

poshtiban
September 29th, 2011, 14:39
طبق گفته شما عمل کردم
این بار خطا عوض شد

دامین اصلی روی یک سرور دیگه هست و شما می خوایید ساب دامینش رو روی یک دامین دیگه روی یک سرور دیگه پارک کنید یا دامین اصلی هم روی همون سرور هست ؟!

hamed_9192
September 29th, 2011, 14:44
دامین اصلی روی یک سرور دیگه هست و شما می خوایید ساب دامینش رو روی یک دامین دیگه روی یک سرور دیگه پارک کنید یا دامین اصلی هم روی همون سرور هست ؟!

دامنه اصلی روی یه سرور دیگه است،دو تا هاست دانلود دارم. واسه هاست دانلود اولی بدون هیچ مشکلی ساب دامنه رو پارک کردم.و ازش استفاده میشه.
اما واسه هاست دومی نه ساب دامنه میشه اضافه کرد نه دامنه .

parsreseller
September 29th, 2011, 14:44
طبق گفته شما عمل کردم
این بار خطا عوض شد
اگر به نتیجه نرسیدید مشخصات هاست هارو پ.خ کنید تا انجام بدم واسطون

poshtiban
September 29th, 2011, 15:02
شما برای اینکه بتونید ساب دامین یک دامین رو روی هاست دیگری پارک کنید حتما باید یک a record روی سرور قبلی ادد کنید با IP سرور جدید و بعد روی سرور دوم پارک کنید.
اگر اون دامین روی سرور فعلی وجود داره و شما می خوایید ساب دامینش رو پارک کنید روی خودش نمی تونید این کارو انجام بدید و پیغام You cannot park a domain on top of itself رو بهتون می ده که برای انجام این کار فقط ۱ راه وجود داره و اونم از طریق WHM و گزینه Park a Domain امکان پذیر هست.