PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع اشکال در تجاوز سرورها از منابع تعیین شده

Mehrvarzan
September 29th, 2011, 02:41
سلام
من زیاد نیست با وی ام ویر کار میکنم ولی در مورد این موضوع توی تاپیک ها چیزی ندیدم گفتم مطرح کنم شاید مفید باشه. البته قطعا کسایی که زیاد کار میکنند با این مجازی ساز بهش برخوردند.

قضیه از این قرار هست که من متوجه شدم یکی دو تا از سرورهای مجازی بیشتر از حدی که براشون سی پی یو تعیین کردم مصرف دارند و البته حتی رم.
موقع ای که شما میخواید سرور بسازید میتونید تعیین کنید چند کور در اختیار این سرور باشه ولی در اصل حتی اگه یه کور بزارید باز تمام کورها در اختیار خواهد بود.. تنها چیزی که توی این مجازی ساز اختصاصی هست هارد هست.

و وقتی این سرورها مصرفشون میرفت بالا توی کل سرور اختلال ایجاد میشد. من که نمیتونستم بگم شما مصرفت بالاست چون بهرحال من پول محدود گرفتم از مشتری برای همین به یه چیزی توی وی ام ویر برخوردم.
توی تب های برنامه یه تب هست به نام Resource Allocation
وقتی وارد شدم دیدم با اینکه من کور ها رو محدود کردم ولی برای همه سرورها زده unlimited و وقتی از اون دو سرور رو روی 1000 تنظیم کردم مشکل حل شد.که البته جلوش میشه میزام شیر رو هم تنظیم کرد. این حالت برای رم هم هست.

به قول محمد فخرایی vmware ... هست :دی

یا حق