PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعاتی در مورد ecatel هلند

Warez-Host.IR
September 28th, 2011, 19:19
سلام خدمت همه
مقداری اطلاعات در مورد ecatel هلند میخواستم
نمونه سخت افزاری که ارائه میکنند یا وضعیت پورت سرور یا اخطارهای ارسالی
اگر کسی از دوستان سرور با حدود 12 گیگ تا 16 گیگ رم از این دیتاسنتر ارائه میکنه ممنون میشم اعلام کنه
همچنین هر اطلاعاتی در مورد این سرویس دهنده دارید در اینجا قرار بدید
یک نمونه از تاپیک های موجود در انجمن در مورد این سرویس دهنده :
http://www.webhostingtalk.ir/f34/128/

موفق باشید

the_coder
September 28th, 2011, 19:26
سلام
این دیتاسنتر که به وارز بودن معروفه و تیم ایبیوزش خیلی خوب عمل میکنه تا حالا به شخصه ندیدم ای پی رو بلوک کنه
توی ماه پیش یک بار قطعی داشتیم اونم ظاهرا برق یکی از سوییچاشون قطع شده بود (من توی Webhostingtalk.com راجع به این موضوع تاپیک زدم)
ولی اگر از این مشکل به وجود اومده صرف نظر کنیم ، اپتایم خوبی دارن
از پورتش زیاد راضی نیستم اما قول دادن برظرف کنن
ساپورتش از قبل بهتر شده اما باز خیلی قوی نیست و ممکنه بعد 2-3 ساعت جواب بگیرید
نکته ای که راجع به سخت افزاراش هست اینه که مثلا اگر تصمیم بگیرید 500 گیگ هارد اضافه کنید یک بار ازتون پول هارد رو می گیرن و دیگه نیاز نیست ماهانه بابتش پول بدید
اگر سوال دیگه ای هست در خدمتم
* رحمان توی بخش اموزشی نمیشه افر داد (در جریانی که :دی)

Warez-Host.IR
September 28th, 2011, 19:33
سلام
این دیتاسنتر که به وارز بودن معروفه و تیم ایبیوزش خیلی خوب عمل میکنه تا حالا به شخصه ندیدم ای پی رو بلوک کنه
توی ماه پیش یک بار قطعی داشتیم اونم ضاهرا برق یکی از سوییچاشون قطع شده بود (من توی Webhostingtalk.com راجع به این موضوع تاپیک زدم)
ولی اگر از این مشکل به وجود اومده صرف نظر کنیم ، اپتایم خوبی دارن
از پورتش زیاد راضی نیستم اما قول دادن برظرف کنن
ساپورتش از قبل بهتر شده اما باز خیلی قوی نیست و ممکنه بعد 2-3 ساعت جواب بگیرید
نکته ای که راجع به سخت افزاراش هست اینه که مثلا اگر تصمیم بگیرید 500 گیگ هارد اضافه کنید یک بار ازتون پول هارد رو می گیرن و دیگه نیاز نیست ماهانه بابتش پول بدید
اگر سوال دیگه ای هست در خدمتم

سلام
امین در حال حاضر ازشون سرویس داری ؟؟
حدود قیمت چطوری هست ؟؟ (( یک سرور با حدود 12 گیگ رم و پورت یک و ... ))
متوسط سرعتی که پورت یک چقدر هست (( بهترین حالت را هم بگو ))
می خوام بدونم ببینم اگر ارزش داشت این را جایگزین سرور هلند قبلی کنم

مهم کیفیت سرورهاشون هست

موفق باشی

the_coder
September 28th, 2011, 19:38
امین در حال حاضر ازشون سرویس داری ؟؟
اره چند تا سرور ازشون دارم

حدود قیمت چطوری هست ؟؟ (( یک سرور با حدود 12 گیگ رم و پورت یک و ... ))
تا شب چند تا قیمت بهت میدم (سرور هاشون لیست اماده نداره و کاستوم هست) ولی یک سرور یا 40-50 ترابایت پهنای باند و پورت 1 و 8 گیگ رم و 30-40 تا ای پی حدود 170 تومن در میاد( افر ندادما اطلاع رسانی بود)

متوسط سرعتی که پورت یک چقدر هست (( بهترین حالت را هم بگو ))
بهترین حالت بین 30 تا 40 مگ اما نوسان زیاد داره که قراره تیمشون بررسی کنه و حلش کنن

Warez-Host.IR
September 28th, 2011, 19:45
سلام
امین این سرور را هم یک قیمت بگیری ممنون میشم

CPU = ??
Ram = 12GB
HDD = 2 * 1TB
Port = 1GB

همچنین در مورد تعداد ای پی که ارائه میکنن و ارتقاء سخت افزاری هم یک توضیحی بده , بد نیست
محدودیت ارائه ای پی دارن ؟؟ (( تا چه تعداد ارائه میکنن ))
ارتقاء سخت افزاری مثل رم , هاردیسک به چه صورت هست ؟؟

موفق باشی

the_coder
September 28th, 2011, 19:48
سلام
امین این سرور را هم یک قیمت بگیری ممنون میشم

CPU = ??
Ram = 12GB
HDD = 2 * 1TB
Port = 1GB

همچنین در مورد تعداد ای پی که ارائه میکنن و ارتقاء سخت افزاری هم یک توضیحی بده , بد نیست
محدودیت ارائه ای پی دارن ؟؟ (( تا چه تعداد ارائه میکنن ))
ارتقاء سخت افزاری مثل رم , هاردیسک به چه صورت هست ؟؟

موفق باشی
چشم برات قیمت می گیرم فقط تعداد ای پی که می خوای هم بگو
ارتقاء سخت افزاری بالا یک اشاره بهش کردم
اگر روی سرور امکان ارتقا باشه پول اون سخت افزار رو یک بار ازت می گیرن و دیگه ماهانه نیاز نیست مبلغی بابتش بدی
محدودین ای پی ندارن

itjavani
September 28th, 2011, 21:22
رحمان جان اگر به فکر حفظ کیفیت هستی از من بهت نصیحت سمت این دیتاسنتر نرو! ازش قبلا سرور داشتم و اینجوری بهت بگم که فرارکردم از این دیتاسنتر از بس قطعی های ناگهانی داشت...
از لحاظ وارز بودن وارززززه no dmca
پورتشم شیر هست...

the_coder
September 28th, 2011, 21:29
رحمان جان اگر به فکر حفظ کیفیت هستی از من بهت نصیحت سمت این دیتاسنتر نرو! ازش قبلا سرور داشتم و اینجوری بهت بگم که فرارکردم از این دیتاسنتر از بس قطعی های ناگهانی داشت...
پورتشم شیر هست...
سلام
مهران کی ازش سرویس داشتی؟ با توجه به چیزایی که میگی فکر کنم تاریخ سرویس داشتنت بر می گرده به قبل تر از 4-5 ماه پیش
اما پورتش شیر هست (ولی ادعا می کنه که شیر شده نیست)
از نظر ساپورت و قطعی و این موارد بهتر شده و نسبتا خوبه

itjavani
September 28th, 2011, 21:43
سلام
مهران کی ازش سرویس داشتی؟ با توجه به چیزایی که میگی فکر کنم تاریخ سرویس داشتنت بر می گرده به قبل تر از 4-5 ماه پیش

آخرین سرویسم تقریبا 3-4 ماه پیش هست! باید بگردم دقیقشو بخوای واست میفرستم!
پیگیری کار این دیتاسنتر رو چندماهی هست در WHT.com انجام میدم! کلا جای زیاد جالبی نیست! حداقل به درد کار من و تعهدات ما به مشتری نمیخورد!

Warez-Host.IR
September 28th, 2011, 21:47
سلام

امین مهران یا محمد ؟؟

پورتشم شیر هست...
سلام
سرورهای روسیه چی شد راستی ؟؟
قرار بود خبرشو بدی
فکر کنم الان کیفیتش خیلی بهتر شده نسبت به قدیم
چون امین پیشنهاد الکی نمیده
به دلیل اینکه سرور هلند قبلی را میخوایم کنسل کنیم برای رضایت کاربرانی که هلند نیاز دارند گفتم از این کشور یک سرور جدید تهیه کنیم
وگرنه الان اصلاً نیاز به سرور جدید نداریم و این ماه دو سرور جدید خرید کردیم
البته یکی از روسیه و آلمان هم مدنظر هست که اگر جواب بدن حتماً اضافه میکنم

موفق باشی

itjavani
September 28th, 2011, 22:00
امین مهران یا محمد ؟؟

سلام
سرورهای روسیه چی شد راستی ؟؟
قرار بود خبرشو بدی
فکر کنم الان کیفیتش خیلی بهتر شده نسبت به قدیم
چون امین پیشنهاد الکی نمیده
به دلیل اینکه سرور هلند قبلی را میخوایم کنسل کنیم برای رضایت کاربرانی که هلند نیاز دارند گفتم از این کشور یک سرور جدید تهیه کنیم
وگرنه الان اصلاً نیاز به سرور جدید نداریم و این ماه دو سرور جدید خرید کردیم
البته یکی از روسیه و آلمان هم مدنظر هست که اگر جواب بدن حتماً اضافه میکنم

موفق باشی

رحمان جان ، جفتش :دی
سرور روسیه هم خیلی وقته واسه مجازی سازی دنبالش هستم ولی خوب پایداری سرورهاشون جالب نیست! هزینه سرویس ها هم بالاست!فقط به درد اسپم میخوره :دی

Masoud.B
September 28th, 2011, 22:08
تنوع سخت افزاری نداره ، ایمیل بزنی خودشون یک سرور مشخصی بهت میدن (نمیدونم منظورمو متوجه شدی یا نه :دی custom نمیتونی انتخاب کنی سخت افزار سرورتو )
بابت آی پی محدودیت ندارن و هر جند تا بخوای بهت میدن منتها باید مشخص کنی واسه چی مصرف میکنی ، رایگان هم هست پول نمیگیرن بابت آی پی !
پورتش هم همونطور که دوستان گفتن میانگین 40-50 مکابایت دانلود میده

این اطلاعات واسه 3 ماه پیشه که من ازشون سرور داشتم . بابت ساپورت ضعیفشون تمدید نکردم ، فکر کنم کلا" یک نفر تو این دیتاسنتر کار میکنه :دی

Warez-Host.IR
September 28th, 2011, 22:15
این اطلاعات واسه 3 ماه پیشه که من ازشون سرور داشتم . بابت ساپورت ضعیفشون تمدید نکردم ، فکر کنم کلا" یک نفر تو این دیتاسنتر کار میکنه :دی
سلام
پشتیبانی برای چه مواردی نیاز داشتید که ضعیف بوده ؟؟
برای این پرسیدم که بعضی ها از پشتیبانی توقع بالایی دارن
مثلاً خودمون شاید هر دو ماه هم یک بار ایمیل و ... ارسال نکنیم

موفق باشید

Masoud.B
September 28th, 2011, 22:41
مهم ترین مسئله ای که باهاشون داشتیم سرور ارتقا نمیدادن ،
دیر جواب میدن رحمان جان ، فکر کن شما آی پی لازم داری یا هر مشکل دیگه ای داری چند بار نیاز به ساپورت سریع داشته باشی و کارت راه نیفته دل زده میشی ... اگر نیازی به ساپورت نداری مورد فوق العاده ای هست ، هم فول وارز هست و هم پهنای باند بالایی میدن بهت . سرور من 100 ترابایت پهنای باند داشت روی پورت 1 گیگ !
http://up.iranblog.com/images/2qazv0anfcv9vlvavvg.jpg

the_coder
September 28th, 2011, 23:24
بخش فروششون 24 ساعته نیست فقط پشتیبانی 24 ساعته هست
حسن این دیتاسنتر وارز بودنشه
چند تا یوزر بودن هر دیتاسنتری که میرفتیم 2 روز نشده ایپیشونو نال روت می کردند
بردیمشون ecatel راحت دارن کار می کنن :دی
از نظر absue دیتاسنتر velia (آلمان) هم بد نیست (به شرطی که رنج ای پی درست بگیری و ئاسه پورت 1 گیگ هم Setup می گیره)

irlogo
September 29th, 2011, 00:04
ecatel جزء دیتاسنتر هایی هست که از حدود سال 2004 مشتری های زیادی پیدا کرد
دوستان خوب نظرات رو منعکس کردند، یک نکته ای اضافه کنم
دنبال ظاهر سازی نیستند و همون چیزی رو که دارن ارائه می کنن
البرزگستر هم باهاشون کار کرده

m_dg_farari
September 29th, 2011, 01:56
رحمان جان کلا یه چند وقتیه تاپیک های خوبی میزنه که به درد خیلی ها میخوره از جمله خود من.
مسعود جان شما گفتی آی پی رو فیری میدن!! (تو ایمیل هم همین رو نوشته...) ولی این فیری بودن رو من متوجه نشدم!
فکر نمیکنم برای خودش 100% فیری بیفته که 100% هم فیری بدن! مثلا OVH هزینه ست آپ میگیره بعد دیگه هزینه نمیگیره!
من الآن بهشون بگم I need this for virtualization :دی فیری میدن یعنی؟ چه آدم های خوبی!
میشه بگید داون تایم هایی که داشتید در کل به چه علت بوده؟ مثلا نوسان برق؟ نتورک؟ ....
امین حان پورت velia چطوره؟ بهترین حالت چند تا سرعت میده؟ قیمت هاش در چه حده؟(فکر کنم این سوال رجمان هم باشه ...)
ممنون

the_coder
September 29th, 2011, 02:32
رحمان جان کلا یه چند وقتیه تاپیک های خوبی میزنه که به درد خیلی ها میخوره از جمله خود من.
مسعود جان شما گفتی آی پی رو فیری میدن!! (تو ایمیل هم همین رو نوشته...) ولی این فیری بودن رو من متوجه نشدم!
فکر نمیکنم برای خودش 100% فیری بیفته که 100% هم فیری بدن! مثلا OVH هزینه ست آپ میگیره بعد دیگه هزینه نمیگیره!
من الآن بهشون بگم I need this for virtualization :دی فیری میدن یعنی؟ چه آدم های خوبی!
میشه بگید داون تایم هایی که داشتید در کل به چه علت بوده؟ مثلا نوسان برق؟ نتورک؟ ....
امین حان پورت velia چطوره؟ بهترین حالت چند تا سرعت میده؟ قیمت هاش در چه حده؟(فکر کنم این سوال رجمان هم باشه ...)
ممنون

ecatel قیمت سروراش به نسبت بالاست اما به جاش بهش بگی مثلا 30-40 تا ای پی می خوام روی سرور بهت میده (چون پول خوب بابت سرور گرفته :دی)
Velia من پورت 100 ازش داشتم و 12 مگ هم با پورتش دانلود کردم
قیمتاشم اینجا هست : velia.net Customer Center (http://customer.velia.net/order) (هر یورو هم الان حدود 1790 حساب کن)

nasa_de
September 29th, 2011, 03:00
Downtime ها چقدر مدت داشته؟
به اسپم گیر میده؟

soroushhost
September 29th, 2011, 03:01
پورتشم شیر هست...
من باهاشون زیاد سرور دارم و اینایی که شما می گین رو ندیدم، ساپورتش دیر جواب می ده، ولی قطعی و غیره نه

تنوع سخت افزاری نداره ، ایمیل بزنی خودشون یک سرور مشخصی بهت میدن (نمیدونم منظورمو متوجه شدی یا نه :دی custom نمیتونی انتخاب کنی سخت افزار سرورتو )
بابت آی پی محدودیت ندارن و هر جند تا بخوای بهت میدن منتها باید مشخص کنی واسه چی مصرف میکنی ، رایگان هم هست پول نمیگیرن بابت آی پی !
پورتش هم همونطور که دوستان گفتن میانگین 40-50 مکابایت دانلود میده
به مشتری هاش Custom هم می ده، حداقل به من که میده :)
IP رایگان هست، من 65 تا هم تاحالا ازشون گرفتم و چند ماهه دارم استفاده می کنم روی یک سرور و 1$ هم ندادم بابتش
پورتش سرعتش می شه گفت مثل شیر می مونه، این درسته
ساپورتشون هم گفتم، دیر جواب می دن، ولی درست !

ما همه ی سرور هامون از Ecatel هست، اگر سوالی داشته باشین خوشحال می شیم بتونیم کمک کنیم

nasa_de
September 29th, 2011, 03:02
این که برای هارد هر ماه هزینه پرداخت نمیکنی، هارد رو بخواییم میتونن با dhl بفرستن ایران؟

soroushhost
September 29th, 2011, 03:03
به اسپم گیر میده؟
تجربه ندارم
بله :) به اسپم گیر می ده

Amir.Mansoury
September 29th, 2011, 03:03
سلام امین جان.
اگر تبلیغ نمیشه چندتا آفر برام بفرستید از ایکاتل و ولیا. بعد بگید کدومشو ترجیح میدید.
برای یکسری از یوزرهای من فکر کنم خوب باشه هی وارز وارز میکنند :دی

soroushhost
September 29th, 2011, 03:13
این که برای هارد هر ماه هزینه پرداخت نمیکنی، هارد رو بخواییم میتونن با dhl بفرستن ایران؟
منظورتون رو متوجه نشدم، ولی من یک بار ازشون خواستم که یک هارد برام بخرن بزارن روی سرور و بعد ارسال کنن ایران گفتن نه (اوایل کار ما با این دیتاسنتر بود)

the_coder
September 29th, 2011, 03:13
به اسپم گیر میده؟
یک بار downtime داشتیم (همه سرور ها off نشده بود فقط 40 تا از سروراشون خاموش شده بود علتشم برق بود) حدود 1 ساعت شد

نه فکر نکنم امکانش باشه
اگر پورت 1 ولیا مثل پورت 100 اش خوب باشه ، ولیا رو ترجیح میدم چون واقعا سخت افزار خوبی داره و ipmi همیشگی
ecatel ریپورت درباره spam میفرسته اما حساس نیست که اذیت شید

soroushhost
September 29th, 2011, 03:21
یک بار downtime داشتیم (همه سرور ها off نشده بود فقط 40 تا از سروراشون خاموش شده بود علتشم برق بود) حدود 1 ساعت شد

نه فکر نکنم امکانش باشه
اگر پورت 1 ولیا مثل پورت 100 اش خوب باشه ، ولیا رو ترجیح میدم چون واقعا سخت افزار خوبی داره و ipmi همیشگی
ecatel ریپورت درباره spam میفرسته اما حساس نیست که اذیت شید
Ecatel هم IPMI داره :)، فقط باید از اول بهشون بگین (هزینه ای هم بابتش نمی گیرند)

نکته : این مواردی که من دارم می گم برای ما اینجوری بوده، ممکنه برای فرد دیگری فرق کنه @-)

the_coder
September 29th, 2011, 03:23
بله میشه ipmi گرفت
اما کیفیت سخت افزار ها و پورت velia رو ترچیح میدم

soroushhost
September 29th, 2011, 03:28
من velia رو تا حالا امتحان نکردم پس چیزی نمی تونم بگم :-|

nasa_de
September 29th, 2011, 03:53
منظورتون رو متوجه نشدم، ولی من یک بار ازشون خواستم که یک هارد برام بخرن بزارن روی سرور و بعد ارسال کنن ایران گفتن نه (اوایل کار ما با این دیتاسنتر بود)

منظورم همین بود.

Masoud.B
September 29th, 2011, 04:28
ممنون

بله رایگان میدن ، آی پی برای دیتاسنتر هزینه زیادی نداره ، به قول دوستمون روی سرور به اندازه کافی سود میکنن . (البته تعداد درخواستتون باید منطقی باشه :دی)

من باهاشون زیاد سرور دارم و اینایی که شما می گین رو ندیدم، ساپورتش دیر جواب می ده، ولی قطعی و غیره نه

به مشتری هاش Custom هم می ده، حداقل به من که میده :)
IP رایگان هست، من 65 تا هم تاحالا ازشون گرفتم و چند ماهه دارم استفاده می کنم روی یک سرور و 1$ هم ندادم بابتش
پورتش سرعتش می شه گفت مثل شیر می مونه، این درسته
ساپورتشون هم گفتم، دیر جواب می دن، ولی درست !

ما همه ی سرور هامون از Ecatel هست، اگر سوالی داشته باشین خوشحال می شیم بتونیم کمک کنیم

سرور هاشون stock هست همه واسه همین میگم Cutomize نداره .

خیر شما سرور را اجاره میکنی نه خرید

این یک نمونه از آفری هست که میتونید الان سفارش بدید (مستقیم بگیرید البته من فروش ندارم)

Dualquadcore Xeon E5506
12GB ram
1TB disk
kvm over ip
100TB on 1000 mbit unshared

150 eur per month

Warez-Host.IR
September 29th, 2011, 10:49
سلام
تشکر از همه دوستان که نظر دادن
یک سرویس دهنده جدید و مناسب دیگه پیدا کردم
امروز و فردا سر انتقال سرورهای مجازی هلند مقداری درگیریم هستیم و زیاد تو انجمن حضور ندارم
و بعد به صورت یک تاپیک جامع اطلاع رسانی میکنم

امیدوارم مدیران از اینگونه تاپیک ها ناراحت نشن , چون هدف ارائه تجربیات شخصی کاربران به هم هست تا همیشه بهترین ها را انتخاب کنن
مثلاً ما روی هلند مشکل داشتیم و به صورت عمومی اعلام کردیم تا دیگران بدون اطلاع خرید نکنن
شاید با بعضی از کاربران به خاطر ای پی ها به مشکل برخورد کردیم ولی حداقل خویی که داشت این بود دیگر همکاران آگاه شدن تا بعداً اشتباه ما را تکرار نکنن

موفق باشید

soroushhost
September 29th, 2011, 11:00
سرور هاشون stock هست همه واسه همین میگم cutomize نداره .
نمی دونم والا، ولی من سخت افزار معمولشون رو اصولا نمی گیرم (مثلا cpu فقط e5506 و x3220 ارائه می کنند به افراد معمولی، ولی برای من سفارشی تا حالا cpu های دیگه هم تهیه کردن مثلا : E5420)