PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای دو تا سایت پر بیننده دو تا وی پی اس بگیرم یا یک سرور اختصاصی؟!!

mmtemporary
September 28th, 2011, 19:14
سلام
الان دو تا سایت پر بیننده دارم با دو-سه تا سایت کم بیننده که همشون روی یک سرور اختصاصی هستن.
تجربه هاست سایت پر بیننده روی وی پی اس رو ندارم.
به نظر شما برای هر سایت پر بیننده یه وی پی اس بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟ با توجه به اینکه چندین وی پی اس روی یک سرور قرار میگیره و منابع سرور رو استفاده میکنند.
اشکال یک سرور اختصاصی اینه که به هر دلیلی سرور قطع باشه همه سایت ها میخوابن. ضمن اینکه باید یه وی پی اس هم برای پشتیبان داشته باشی.

HamedPC
September 28th, 2011, 19:19
سلام
لازم نیست یه وی پی اس واسه پشتیبانی باشه . می تونی که سرور بگیری یه وی پی اس واسه سایت بذاری یه وی پی اس واسه هم واسه انجام امور
اگه دانش فنی داری که سرور بگیر اگه نداری می تونی مدیریتش رو به کسی بدی

parsreseller
September 28th, 2011, 19:21
سلام
الان دو تا سایت پر بیننده دارم با دو-سه تا سایت کم بیننده که همشون روی یک سرور اختصاصی هستن.
تجربه هاست سایت پر بیننده روی وی پی اس رو ندارم.
به نظر شما برای هر سایت پر بیننده یه وی پی اس بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟ با توجه به اینکه چندین وی پی اس روی یک سرور قرار میگیره و منابع سرور رو استفاده میکنند.
اشکال یک سرور اختصاصی اینه که به هر دلیلی سرور قطع باشه همه سایت ها میخوابن. ضمن اینکه باید یه وی پی اس هم برای پشتیبان داشته باشی.
روزانه چمقدار ترافیک دارید روی هر سایت؟

mmtemporary
September 28th, 2011, 19:21
سلام
لازم نیست یه وی پی اس واسه پشتیبانی باشه . می تونی که سرور بگیری یه وی پی اس واسه سایت بذاری یه وی پی اس واسه هم واسه انجام امور
اگه دانش فنی داری که سرور بگیر اگه نداری می تونی مدیریتش رو به کسی بدی
دوست من جواب شما خیلی نامفهوم است. ممنون

HamedPC
September 28th, 2011, 19:22
بذار کلی بگم اینکه سرور اختصاصی بگیری قاعدتا بهتره.

mmtemporary
September 28th, 2011, 19:24
روزانه چمقدار ترافیک دارید روی هر سایت؟
یه سایت 300 هزار و یه سایت 200 هزار پیج ویو. بیشتر لود روی اس کیو ال هست

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

بذار کلی بگم اینکه سرور اختصاصی بگیری قاعدتا بهتره.
دلایل تجربی خود را هم بفرمایید. مشکل قطع شدن همه سایت ها هم به هر حال مهم هست. یا سوختن هارد دیسک و ... اگر چه همه محتمل هستند

parsreseller
September 28th, 2011, 19:26
فکر میکنم اگز یک سرور اختصاصی بگیری و Cpanel یا Direct admin نصب کنی بهتره

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

دلایل تجربی خود را هم بفرمایید. مشکل قطع شدن همه سایت ها هم به هر حال مهم هست. یا سوختن هارد دیسک و ... اگر چه همه محتمل هستند
مشکلاتی که عرض کردید به ندرت پیش میاد! و بهترین را گرفتن بک آپ بصورت منظم هست

mmtemporary
September 28th, 2011, 19:26
فکر میکنم اگز یک سرور اختصاصی بگیری و Cpanel یا Direct admin نصب کنی بهتره
البته سرور ویندوز هست. حالا کنترل پنل چه کمکی میتونه بکنه مگه؟ الان کنترل پنل ندارم

parsreseller
September 28th, 2011, 19:29
البته سرور ویندوز هست. حالا کنترل پنل چه کمکی میتونه بکنه مگه؟ الان کنترل پنل ندارم
مسلما اگر کنترب پنل نصب کنید مدیریت سایت هاتون راخت تر میشه و همچنین توی کنترل پنل قابلیت های زیادی در اختیار خواهید داشت

mmtemporary
September 28th, 2011, 19:32
مسلما اگر کنترب پنل نصب کنید مدیریت سایت هاتون راخت تر میشه و همچنین توی کنترل پنل قابلیت های زیادی در اختیار خواهید داشت
البته این جواب خیلی کلیه. مثلا تعریف دی ان اس با کنترل پنل راحت تره ولی اینکه موضوع بحث ما نیست. خوبه اشاره کنید که با توجه به تجربیاتتون چرا سرور اختصاصی بهتر از وی پی اس است؟ به این نکته کسی از دوستان اشاره نکرد که عملکرد وی پی اس به صورت معمول برای سایت های پر بیننده چطور است؟

parsreseller
September 28th, 2011, 19:36
البته این جواب خیلی کلیه. مثلا تعریف دی ان اس با کنترل پنل راحت تره ولی اینکه موضوع بحث ما نیست. خوبه اشاره کنید که با توجه به تجربیاتتون چرا سرور اختصاصی بهتر از وی پی اس است؟ به این نکته کسی از دوستان اشاره نکرد که عملکرد وی پی اس به صورت معمول برای سایت های پر بیننده چطور است؟
توی سرور مجازی منابعی مثل رم - پورت و Cpu بین چندین نفر به اشتراک گذاشته میشه! همچنین اگه کیس از منابعی که داره حداکثر استفاده رو بکنه مسلما سایر کاربرها با افت سرعت یا کیفیت روبه رو میشن.
بنظر من اگر با یک سرور اختصاصی با رم 2 یل 4 گیگ کار کنید کیفیت مطلوب تری نسبت به سرور مجازی خواهید داشت :53:
البته این نظر شخصی من بر حسب تجربم بود

savalanhost
September 28th, 2011, 21:37
سرور اختصاصی مناسب با پورت با کیفیت و خوب پیشنهاد میشه
بهتره بدید آپاچی رو واستون بهینه کنند در غیر این صورت لایت اسپید کمک زیادی می تونه بهتون بکنه