PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالاتی در رابطه با زرین پال

UserWht
September 28th, 2011, 16:37
سلام

من زرین پال ثبت نام کردم و حسابم و نام کاربریم رو با ارسال مدارک به تایید رسوندم ، من در آدرس pay.site.com سیستم پرداخت زرین پال رو پیاده سازی کردم (سیستم امیری) الان دو قسمت هست یکی درخواست کد آسان پرداخت و یکی درخواست درگاه پرداخت ، اینا چین ؟ بعد از پر کردن چه اتفاقی میوفته و اینکه مرچنت کد رو در کدوم بخش میده "؟

amirizadi
September 28th, 2011, 17:18
داخل ازمایشگاه زرین پال ماژول های مختلف برای اسکریپت های مختلف هست
اگر موجود نبود چیزی که شما میخواهید از اسان پرداخت استفاده کنید

UserWht
September 28th, 2011, 17:21
نیازی نیست من از سیستم آقای امیری که نوشتن استفاده میکنم، منظور من توضیح درخواست کد آسان پرداخت و یکی درخواست درگاه پرداخت در پنل زرین پال هست که اینا چین ؟

MbjHosting
September 28th, 2011, 17:40
سلام.
تمام سوالات شما توسط خود زرین پل پاسخ داده شده و تمامی ماژول ها نیز در آزمایشگاه موجود است.
و از آقای امیری نیز می توانید سوال کنید. (تیکت در سایت)

موفق باشید.

camelian77
September 28th, 2011, 18:24
سلام می‌شه توضیح بدید که سیستم امیری چی هست؟

MbjHosting
September 28th, 2011, 18:27
سلام می‌شه توضیح بدید که سیستم امیری چی هست؟

سلام.
بهترست در استفاده از کلمه آقای صرفه جویی نکنید ! آقای امیری !
ایشون مدیر زرین پل و چند سایت دیگر هستند. زرین پل هم در سایتش می توانید بخوانید که چه است.

موفق باشید.

camelian77
September 28th, 2011, 23:33
ببخشید. منظور ام این بود که "سیستم امیری" که اون بالا نوشته& یعنی چی!

Mohammad_reza
September 29th, 2011, 01:12
سلام ،

همونطور که دوستمون اشار کردند می تونید از خود زرین پال سوال کنید و پاسخ بگیرید ، اما :

درگاه آسان پرداخت یک چیزیه که روی سایتتون میزارید ، مشتری یا شما مبلغ رو بهش میدید ، منتقل میشه به زرین پال ، پرداخت می کنه ، برمیگرده به سایت شما.

اما درگاه پرداخت به شما یک مرچنت کد میده& (به قول camelian77) که شما می تونید از اون برای فعال سازی اسکریپت تون استفاده کنید. یعنی این کد رو توی قسمت مربوطه در اسکریپت سایتتون قرار میدید و به این وسیله خودتون رو به درگاه میشناسونید. یه چیزیه مثل کد ملی :)

hoka
September 29th, 2011, 01:59
در کل کد آسان پرداخت فقط برای پرداخت آنلاین هست که میریزید داخل یک فایل html و پرداخت هاتون آنلاین میشه و دستی هاست یا کارت شارژ یا ... رو به مشتری تحویل میدید ولی درگاه پرداخت برای پرداخت آنلاین و اتصال اون به سیستم های دریافت آنی هاست یا کارت شارژ یا ... هست .