PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر قالب whmcs

behrooznet
September 27th, 2011, 19:10
سلام دوستان

من تازه سیستم whmcs نصب کردم توی قسمت پنل مدیریت هر چی می گردم واسه تغییر تمپلت یوزر چیزی پیدا نمیکنم

میشه دوستان یه توضیح بدند ممنون میشم

parsreseller
September 27th, 2011, 19:14
میخوائید قالب مدیریت رو عوض کنید یا بخش کاربری؟

behrooznet
September 27th, 2011, 19:18
میخوام بخش کاربری رو عوض کنم ،

parsreseller
September 27th, 2011, 19:23
به تب تنضیمات ==> تنضیمات اصلی بروید - تو این بخش میتونید قالب رو عوض کنید (قالب مورد نظر رو باید از قبل آپلود کرده باشید)

behrooznet
September 27th, 2011, 19:36
این تنظیمات اصلی که میگید نیست البته ما من انگلیلسی زبانش و لی هم بخش هاش چک کردم و به صورت پیش فرض ما من دو تا قالب داره یکی از این هم portal ,ولی با این حال عکس تنظیمات رو برات ضمیمه کردم .

میتونید از روی عکس بهم بگید کجا برم
3328

parsreseller
September 27th, 2011, 19:40
اولین گزینه: General settings
بعد از وارد شدن به General settings در انتهای صفحه Template از اینجا قالب مورد نظر رو ذخیره کنید

lilita
January 28th, 2012, 14:08
به تب تنضیمات ==> تنضیمات اصلی بروید - تو این بخش میتونید قالب رو عوض کنید (قالب مورد نظر رو باید از قبل آپلود کرده باشید)

سلام.
دوست گرامی من تازه با whmcs شرو به کار کردم . منم می خوام قالب بخش کاربری رو عوض کنم. یه قالب دارم واسش اما نمی دونم چه طوری آپ لودش کنم و این قالب دلخواهمو واشس بزارم
منو راهنمایی کنید لطفا ممنو می شم

H.G.N
January 28th, 2012, 16:41
با عرض سلام

در هاست خود به پوشه ای که whmcs را در آن نصب کرده اید مراجعه کنید و سپس در آنها قالب خودتون را در داخل پوشه templates آپلود نمایید !

سپس در داخل سیستم whmcs در قسمت Setup به بخش General Settings مراجعه کرده و سپس در صفحه باز شده از قسمت Template قالب خودتون رو انتخاب نموده و پیش فرض سیستم کنید !

موفق و موید باشید

lilita
January 28th, 2012, 17:32
با عرض سلام

در هاست خود به پوشه ای که whmcs را در آن نصب کرده اید مراجعه کنید و سپس در آنها قالب خودتون را در داخل پوشه templates آپلود نمایید !

سپس در داخل سیستم whmcs در قسمت Setup به بخش General Settings مراجعه کرده و سپس در صفحه باز شده از قسمت Template قالب خودتون رو انتخاب نموده و پیش فرض سیستم کنید !

موفق و موید باشید

از اپاسختون ممنونم پس من این راهو می رم اگر سوالی پیش اومد با اجازتون باز می پرسم

lilita
January 29th, 2012, 09:33
با عرض سلام

موفق و موید باشید

H.G.N سلام. راهی که گفنید رفتم و درست شد قالبم .ممنون .ببینید صفحه ی  کاربریم خیلی شلوغه می خوام یه سری  از آیتماشو خذف کنم . په جوری امکانش است؟ یه خورده خلوت تر شه

md.khvn
May 4th, 2013, 09:32
سلام من تا صفحه تغیرات اصلی رفتم ولی قسمتی به نام template ندیدم، منظورتون قسمت سفارش نیست. ممنون

esh
May 4th, 2013, 10:11
در همون تب اول صفحه General (عمومی) مدیریت در انتهای آن آیتم Template (قالب) را می بینید.
قالبهای بخش Ordering (سفارش) مربوط به همان بخش است. یعنی در هنگامی که کاربر به سبد خرید وارد می شود این قالب نمایان می شود.