PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت دامین ir به قیمت 3000 تومان ؟؟؟؟؟

UserWht
September 27th, 2011, 15:01
سلام این سایت ادعا میکنه که میتونه دامین ir رو به مبلغ 3000 تومان ثبت کنه :

ميزباني وب،ثبت دامنه،هاستينگ،طراحي ساي&# (http://vanizweb.com/domin.php/)

جریان چیه دوستان ؟ حتی خود نماینده رسمی هم به قیمت 3000 تومان دامنه ثبت نمی کنه

mohsen1
September 27th, 2011, 15:36
دامن co.ir هزینه ثبتش 1.5 یونیت هست که حدودا برای نماینده 2700 تومان در میاد . احتمالا این نوع دامنه منظورشون هست!

blueline
September 27th, 2011, 17:12
شاید برای پنج ساله ساله باشه که مثلا 5 ساله رو میگیره 15 تومن تقسیم بر 5 گفته 3 تومن من همچین سایتایی دیدم

bepad
September 27th, 2011, 17:36
با سلام

دامنه ir در پنل مشتری به قیمت 3000 تومان ثبت میشود.جریانی خاصی ندارد تعرفه برای پیش برد سیاست های شرکت ارزان قرار داده شده است

موفق باشید
التماس دعا

m.hoseynpur
September 27th, 2011, 17:36
دوست عزیز این سایت میتونه یه تز کاری برای خودش قرار داده باشه و با این قیمت فقط برای مشتریان خودش حساب کنه یعنی مثلا من زمانی میگفتم سرور مجازی با لایسنس سی پنل 10 تومن.قیمت لایسنس رو که برای همه 10 نمیدادم این فقط تبلیغات من بود امیدورم متوجه شده باشید

bepad
September 27th, 2011, 17:41
دوست عزیز این سایت میتونه یه تز کاری برای خودش قرار داده باشه و با این قیمت فقط برای مشتریان خودش حساب کنه یعنی مثلا من زمانی میگفتم سرور مجازی با لایسنس سی پنل 10 تومن.قیمت لایسنس رو که برای همه 10 نمیدادم این فقط تبلیغات من بود امیدورم متوجه شده باشید

با سلام

ممنون از شما.
خیر چنین سیاستی پشت قیمت نیست برای هر کاربر امکان ثبت 3 دامنه به قیمت 3000 تومان در پنل خودش مهیا است.
نکته:سیستم ثبت خودکار است اما به دلیل همخوان نبودن ماژول ایرانیک با سیستم زرین پال فعلا برای ثبت شناسه مجدد بعد از سفارش کاربر از کاربر دریافت میشود این مشکل تا چند هفته دیگر با اتصال درگاه پارسیان حل خواهد شد

موفق باشید
التماس دعا

MbjHosting
September 27th, 2011, 18:10
سلام.
تمام دامنه های .ir بجز خود .ir یعنی co.ir id.ir و... 2700 تومان برای ثبت کننده محاسبه می شود
خود دامنه 3600 تومان حداقل محاسبه می شود.

موفق باشید.

---------- Post added at 05:10 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

حرف ایشون نیز صحیح است
شما یک سرویس خریداری کنید دامنه را با تخفیف ممکن است ارائه دهند.

bepad
September 27th, 2011, 18:15
سلام.
تمام دامنه های .ir بجز خود .ir یعنی co.ir id.ir و... 2700 تومان برای ثبت کننده محاسبه می شود
خود دامنه 3600 تومان حداقل محاسبه می شود.

موفق باشید.

---------- Post added at 05:10 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

حرف ایشون نیز صحیح است
شما یک سرویس خریداری کنید دامنه را با تخفیف ممکن است ارائه دهند.

سلام

دوست عزیزم بنده مدیر این شرکت هستم و پاسخ این ابهام را دادم؟
خیر چنین سیاستی پشت قیمت نیست برای هر کاربر امکان ثبت 3 دامنه به قیمت 3000 تومان در پنل خودش مهیا است.

موفق باشید

MbjHosting
September 27th, 2011, 18:18
سلام

دوست عزیزم بنده مدیر این شرکت هستم و پاسخ این ابهام را دادم؟

موفق باشید

سلام.
قصد دخالت ندارم ولی این عمل به منزله ضرر برای شما خواهد بود زیرا امکان ندارد برای شما هزینه دامنه ir زیر 3600 تومان محاسبه شود.
*اگر پست بنده موجب ناراحتی شماست بفرمایید تا حذف گردد هدف از پست زدن کمک به استارتر بوده است.

موفق باشید.

bepad
September 27th, 2011, 18:23
سلام.
قصد دخالت ندارم ولی این عمل به منزله ضرر برای شما خواهد بود زیرا امکان ندارد برای شما هزینه دامنه ir زیر 3600 تومان محاسبه شود.
*اگر پست بنده موجب ناراحتی شماست بفرمایید تا حذف گردد هدف از پست زدن کمک به استارتر بوده است.

موفق باشید.
سلام
بنده عرض کردم در ابتدا سیاستی اتخاذ شده هم جهت ارائه خدمات ارزانتر به ایرانیان عزیز هم پیش برد اهداف شرکت و برنامه ریزی های لازم انجام شده است.
خیر دوست عزیزم مشکلی نیست از دقت نظر و شرکت شما در بحث تشکر میکنم.

موفق باشید

poriya
September 27th, 2011, 18:45
دوستان عزیز من از این شرکت 2 دامین خریداری کردم و احتمالا به خاطر اینکه در ابتدای کار هستند قیمت ارزونتر میدهند تا مشتری جمع کنند در ضمن مگه بده کسی ارزون بده:-? اونی که ضرر میکنه این شرکت هست در ضمن از این شرکت هاست هم خریداری کردم تا حالا که مشکلی نداشته:67:

persianboy
October 19th, 2011, 18:50
من هم یه دامنه آی آر ثبت کردم
3000 تومان

atilnic
October 19th, 2011, 19:21
نماسنده رد ریسلر هستید درسته؟
زرین پال هم 2.5 % میگیره میره به حساب اون درسته؟؟

bepad
October 19th, 2011, 19:24
نماسنده رد ریسلر هستید درسته؟
زرین پال هم 2.5 % میگیره میره به حساب اون درسته؟؟

سلام

خیر دوست عزیز
از زرین پال استفاده نمیشود درگاه مستقیم پرداخت شتاب است

موفق باشید

persianboy
October 19th, 2011, 19:33
من از درگاه ملت پرداخت کردم. بدون کارمزد

shadoneh
October 19th, 2011, 19:50
منم خریدم با قیمت سه هزار تومان
وانیز وب در ارائه هاستینگ هم همیشه عالی بوده و عالی هم خواهد بود
نه تنها پشتیبان شرکت بلکه خود مدیر شرکت همیشه همراه شما خواهد بود.
من پیشنهاد میکنم اگه میخوایید به دهکده جهانی اینترنت بپیوندید حتما وانیز وب رو انتخاب کنید.

MR-Vazin
November 15th, 2012, 22:11
نیک دات آی آر حدود 2400 حساب میکنه هر دامین رو برای هر نماینده اش البته با تعداد حداکثر خرید و حداکثر تخفیف.

ققنوس
November 15th, 2012, 23:29
نیک دات آی آر حدود 2400 حساب میکنه هر دامین رو برای هر نماینده اش البته با تعداد حداکثر خرید و حداکثر تخفیف.

يه نگاه به تاريخ تاپيك هم بندازيد خوبه :-w

shahab-f
November 15th, 2012, 23:41

گلم تاپیک فسیله
ای بابا

MR-Vazin
November 16th, 2012, 13:33
يه نگاه به تاريخ تاپيك هم بندازيد خوبه :-w

گلم تاپیک فسیله
ای بابا

تسلیم ....

من متوجه نبودم از گوگل اومدم تو این تایپیک هواسم نبود ببخشید... پیش میاد

با این مشتریای امروزی ما اعصاب و فکر درست حسابیی نمی مونه که ....

shahab-f
November 16th, 2012, 13:36
تسلیم ....

من متوجه نبودم از گوگل اومدم تو این تایپیک هواسم نبود ببخشید... پیش میاد

با این مشتریای امروزی ما اعصاب و فکر درست حسابیی نمی مونه که ....

دامین ارزون میخوای ثبت کنی
azaronline.com