PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در رابطه با کپی کلا یک اکانت در یک یوزر دیگر

ssh
November 2nd, 2008, 23:34
سلام دوستان من یوزری دارم
home/s....d
میخوام همه چ ی از قبیل دیتابیس و ............ فایلهل
در دامین دیگری با یوزر
home/hj**b
برود چه کنم ؟:gnorsi:

ssh
November 3rd, 2008, 18:02
اقا کسی نیست کمک کنه
پنل من : دایرکت ادمین

Vahid
November 3rd, 2008, 18:50
همچین دستوری نیست که تمام این کارا رو با 1 دستور انجام

Mozafary
November 3rd, 2008, 19:00
با کنترل پنلتون که نمیتونید!

ssh
November 3rd, 2008, 22:47
خوب میشه یک آموزش براش بگذارید؟

ssh
November 3rd, 2008, 22:57
اقا من با هزار تا داستان تونستم HOME را بریزم و انتقال بدم حال با یک دیتابیسی 100 مگابایتی و زیپ شده 18 مگابایتی روبرو هستم
دیتابیس را دانلود کردم از phpmyadmin میخوام بک آپ دیتابیس را ریستور کنم نمیشه میگه از حد مجاز بزرگتره از php.ini من max upload size را 18 مگ کردم اما در phpmyadmin همان 8 مگ زده و نمیشه حال به نطرتون از کجا انتقال بدم دیتابیس را ؟ اگر راهی برای بالا بردن سایز phpmyadmin هست بگید؟ ممنونم اگر نیست هم راههای دیگر
خیلی مهمه خیلی ممنونم از زحمات مدیران

Mozafary
November 4th, 2008, 09:24
ادرس اون backup و اسم بانک اطلاعاتی رو به مدیر سرور بده تا واسط این کارو انجام بده.
کاری از دست خودت ساخته نیست.

ssh
November 4th, 2008, 12:11
نا سلامتی من مدیر سرورم خودم
جناب مظفری دیتابیس را از بک آپ استخراج سپس انتقال به روت یوزر و سپس با این دستور import شد

mysql -u tme*r_tv -p tme*r_tv < tme*r_tv.sql
بعد اگر در فولدری که بانک باشد بزندند این نوشته ظاهر میشود
Enter Password:
پسوورد بانک را بزنید و حالشو ببرید من با این دستور یک بانک 100 مگی را import کردم ممنونم وقتتون را گذاشتید

Mozafary
November 18th, 2008, 07:57
بله یکی از راهها همینه
mysql -u user -p dbname<dbbackup
بعد رمز رو میپرسه و رمز بانک رو میزنید.
سعی کن از همین حالا یک kb برای خودت داشته باشی(حتی اگه شده یک فایل متنی!)که دستورات و راه حلهای مشکلات رو توش یاداشت کنی،مطمئن باش خیلی هاش بعدا دوباره به کارت میاد و از یادت میره که باید بار ساعتها زمان صرف جسجتوی جوابش بکنی.