PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغات در فیس بوک

lvlehrad
September 26th, 2011, 16:33
شبکه اجتماعی فیسبوک یکی از مهم ترین ابزارها برای معرفی سایت شما می باشد . به این صورت که شما با هر بار به اشتراک گذاشتن مطلب مورد نظرتان میتوانید مطلب را به تمام افرادی که شما را لایک کرده اند نمایش دهید . نقطه عطف این موضوع آنجاست که تمامی بازدیدکنندگان شما بازدیدکنندگان دائمی و واقعی هستند و شما میتوانید مطالبتان را برای همیشه به آن ها نمایش دهید .
لطفاً به این نکته توجه داشته باشید که تبلیغات مستقیم در فیس بوک شامل هزینه های سنگینی(هر کلیک 1-3 دلار) خواهد بود و البته جدا از مسئله هزینه های بالا برای این کار امکان ثبت کردن تبلیغات برای ایرانیان نیز وجود ندارد .
exchangers.ir اولین وبسایت معتبر ایرانی است که در زمینه تبلیغات در فیسبوک فعالیت میکند. شما میتوانید تبلیغات خود را به ما بسپارید تا ما وبسایت و یا صفحه فیسبوک شما را همراه با متن تبلیغاتی مورد نظرتان در بزرگترین پیج های ایرانی که متعلق به خودمان هست تبلیغ کنیم . فقط کافیست به exchangers.ir@gmail.com ایمیل بزنید تا از شرایط و هزینه تبلیغات مطلع شوید .

لینک سایت : http://www.exchangers.ir (http://www.exchangers.ir/)

ایمیل : exchangers.ir@gmail.com

Masoud.B
September 26th, 2011, 17:28
من 3-4 ماه از تبلیغات فیسبوک استفاده کردم ، دوستان در جریان هستند
روزی 50-60$ هم بعضی اوقات کردیت کم میکرد ولی تا فهمیدن ایرانی هستم کلا" اکانت فیسبوکم رو بلاک کردند و ایمیل Fraud برام فرستادند ، خواستم بگم حواستون باشه ;)

lvlehrad
September 26th, 2011, 18:36
من 3-4 ماه از تبلیغات فیسبوک استفاده کردم ، دوستان در جریان هستند
روزی 50-60$ هم بعضی اوقات کردیت کم میکرد ولی تا فهمیدن ایرانی هستم کلا" اکانت فیسبوکم رو بلاک کردند و ایمیل Fraud برام فرستادند ، خواستم بگم حواستون باشه ;)
اکانت فیس بوکتون رو بلاک کردند ؟ پس این همه ایرانی که دارن تو فیس بوک فعالیت میکنند چین ؟ یعنی فیس بوک نمیدونه ایرانین ؟ شما احتمالا با پایپال مورد دار تبلیغ دادید ... در ضمن همونطور که گفتم ما از تبلیغات فیس بوک اصلا استفاده نمیکنیم ...

Masoud.B
September 26th, 2011, 22:33
اکانت فیس بوکتون رو بلاک کردند ؟ پس این همه ایرانی که دارن تو فیس بوک فعالیت میکنند چین ؟ یعنی فیس بوک نمیدونه ایرانین ؟ شما احتمالا با پایپال مورد دار تبلیغ دادید ... در ضمن همونطور که گفتم ما از تبلیغات فیس بوک اصلا استفاده نمیکنیم ...

کاری با ایرانیا ندارن ، بحث الان سر بیزینس هست نه پروفایل شخصی و 4 تا جمله عاشقانه تو پیج گذاشتن :دی، فیسبوک خیلی گسترده هست ، تیم امنیتی ، تیم تبلیغاتی ، هر کدوم کلی منیجر داره ، من بعد از این همه مدت که تبلیغات میدادم ایمیل زدم گفتم چرا زبان فارسی و کشور ایران تو آپشن ها نیست برای محدود کردن نمایش تبلیغات ، ایمیل زدن ما همانا و بلاک کردن ما همانا :d
پرداخت هام با کردیت کارت یود یعنی خودشون کم میکردن از کارت ، مشکل از پرداخت نبود ;)

nasa_de
September 26th, 2011, 22:55
www.plu***.net

اما هیچ چیزی جای قانون مداری رو نمی گیره. :)

---------- Post added at 10:55 PM ---------- Previous post was at 10:54 PM ----------

p.l.u.s.e.x
مخفف
Plus Exchange

lvlehrad
September 27th, 2011, 23:18
کاری با ایرانیا ندارن ، بحث الان سر بیزینس هست نه پروفایل شخصی و 4 تا جمله عاشقانه تو پیج گذاشتن :دی، فیسبوک خیلی گسترده هست ، تیم امنیتی ، تیم تبلیغاتی ، هر کدوم کلی منیجر داره ، من بعد از این همه مدت که تبلیغات میدادم ایمیل زدم گفتم چرا زبان فارسی و کشور ایران تو آپشن ها نیست برای محدود کردن نمایش تبلیغات ، ایمیل زدن ما همانا و بلاک کردن ما همانا :d
پرداخت هام با کردیت کارت یود یعنی خودشون کم میکردن از کارت ، مشکل از پرداخت نبود ;)

خوب شما که میدونید بخاطر ایمیل زدنتون بوده چرا این بحث رو تو این تاپیک مطرح میکنید 8-| در ضمن همونطور که گفتم ما از سیستم تبلیغاتی فیس بوک استفاده نمیکنیم ...

دوستانی هم که تا الان براشون تبلیغ کردم mehrdata(پیج هاستینگ) و macs(پیج تخصصی مک) هست که اگر لازم هست بگید لینک صفحاتشون رو بدم

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:16 PM ----------

www.plu***.net (http://www.plu***.net)

اما هیچ چیزی جای قانون مداری رو نمی گیره. :)

---------- Post added at 10:55 PM ---------- Previous post was at 10:54 PM ----------

p.l.u.s.e.x
مخفف
Plus Exchange

میشه بگید این الان چه ربطی به تاپیک من داشت ؟

Masoud.B
September 28th, 2011, 00:43
خوب شما که میدونید بخاطر ایمیل زدنتون بوده چرا این بحث رو تو این تاپیک مطرح میکنید 8-| در ضمن همونطور که گفتم ما از سیستم تبلیغاتی فیس بوک استفاده نمیکنیم ...

دوستانی هم که تا الان براشون تبلیغ کردم mehrdata(پیج هاستینگ) و macs(پیج تخصصی مک) هست که اگر لازم هست بگید لینک صفحاتشون رو بدم

دعوا که نداریم برادر من ، شما عکس از پنل تبلیغات فیسبوک گذاشتی منم تجربم رو در مورد تبلیغات تو فیسبوک گذاشتم ، شما مختاری هر کاری دوست داری انجام بدی من چیز بدی گفتم ؟ لینک صفحاتش به چه درد من میخوره . ناراحتین پستامو پاک کنم
عجب زمونه ای شده !

nasa_de
September 28th, 2011, 00:49

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:16 PM ----------

میشه بگید این الان چه ربطی به تاپیک من داشت ؟
یکی از انواع روشهای تبادل لایک.

MehrData
September 28th, 2011, 02:54
ایشون نیازی به تایید ندارن (تایید شده هستند) کارشون رو خوب بلدند.
پیشنهاد میشه به سایر دوستان.

hoka
September 28th, 2011, 08:54
خب الان اگر 5000 نفر هم روی لینک ها کلیک کنند ولی لایک نزنند مبلغی رو نباید بپردازیم ؟ یا اینکه وقتی لایک میکنند به لینک راهنمایی میشن ؟

lvlehrad
September 28th, 2011, 22:01
یکی از انواع روشهای تبادل لایک.
عزیز وقتی راجع به چیزی اطلاع نداری مجبورت نکردن نظر بدی !!! تمامی کسایی که لایک میکنند ایرانی هستند و هیچ ربطی به این سایتی که میگید نداره ... ما چند صفحه در فیس بوک داریم که بالای 100 هزار لایک خورده و در اون صفحات تبلیغ میکنیم ... اینم گفتم که روشن شید ...

من تو عمرا نمیدونستم همچین سایتی وجود داره بعد شمایی که از قانون مداری حرف میزنی معلومه همین راه هارو بلدیا :))

خب الان اگر 5000 نفر هم روی لینک ها کلیک کنند ولی لایک نزنند مبلغی رو نباید بپردازیم ؟ یا اینکه وقتی لایک میکنند به لینک راهنمایی میشن ؟

دوست عزیز ما بر اساس تعداد لایک پول میگیریم و نه کلیک ... تضمین هم میدم که همه کسایی که لایک میکنند ایرانی هستند :)

hoka
September 29th, 2011, 01:22
خب چطوری میشه تبلیغ داد الان ؟ و اینکه اگه ممکنه آدرس صفحات رو برام پیام خصوصی کنید مرسی

nasa_de
September 29th, 2011, 01:34
عزیز وقتی راجع به چیزی اطلاع نداری مجبورت نکردن نظر بدی !!! تمامی کسایی که لایک میکنند ایرانی هستند و هیچ ربطی به این سایتی که میگید نداره ... ما چند صفحه در فیس بوک داریم که بالای 100 هزار لایک خورده و در اون صفحات تبلیغ میکنیم ... اینم گفتم که روشن شید ...

من تو عمرا نمیدونستم همچین سایتی وجود داره بعد شمایی که از قانون مداری حرف میزنی معلومه همین راه هارو بلدیا

عزیز، بنده منظوری نداشتم. اما بهتر نبود از ادبیات بهتری استفاده می کردید. اینکه اگر بنده اون پست رو نمیزدم شما اینطور بنده رو به اصطلاح خودتون روشن نمی کردید و این شک رو برای همیشه باقی می گذاشتید.

من تو عمرا نمیدونستم همچین سایتی وجود داره بعد شمایی که از قانون مداری حرف میزنی معلومه همین راه هارو بلدیا

بله بنده خیلی از راه های دیگر رو هم بلدم، اما آیا استفاده هم میکنم. مهم استفاده هست و نه بلد بودن.

در هر صورت اگر موجب ناراحتی شما بوده، پوزش میخوام.

mr-iman
September 29th, 2011, 01:36
سلام دوست عزیز میخواستم بدونم قانونی برای کمترین سقف خرید تیست؟که کفش چقده؟یه با بار کم بزنیم ببینیم واقعا اثر داره که بعد بیشتر خرید کنیم؟بعد ببخشید هزینه چطور پرداخت میشه شما به ما پنلی میدی که میزان لایک ها مصرفی و مونده که شما برای ما جمع کردی معلوم میشه میشه توضیحاتی در این زمینه بدید؟:105:

lvlehrad
September 29th, 2011, 02:10
عزیز، بنده منظوری نداشتم. اما بهتر نبود از ادبیات بهتری استفاده می کردید. اینکه اگر بنده اون پست رو نمیزدم شما اینطور بنده رو به اصطلاح خودتون روشن نمی کردید و این شک رو برای همیشه باقی می گذاشتید.

بله بنده خیلی از راه های دیگر رو هم بلدم، اما آیا استفاده هم میکنم. مهم استفاده هست و نه بلد بودن.

در هر صورت اگر موجب ناراحتی شما بوده، پوزش میخوام.
اخه بعضی دوستان عادت دارن کار بقیه رو خراب کنن و همیشه به یچیزی گیر میدن که نمونش رو خودتون میتونید مشاهده کنید (جناب مسعود ایمیل میزنه به فیس بوک و اونا تبلیغشو میبندن اونوقت این مسئله رو اینجا مطرح میکنه و باعث میشه دوستان بترسن و تبلیغ ندن ...)
منم فکر کردم هدف شما همین هست ... منم معذرت میخوام تند حرف زدم
-------------------------

سلام دوست عزیز میخواستم بدونم قانونی برای کمترین سقف خرید تیست؟که کفش چقده؟یه با بار کم بزنیم ببینیم واقعا اثر داره که بعد بیشتر خرید کنیم؟بعد ببخشید هزینه چطور پرداخت میشه شما به ما پنلی میدی که میزان لایک ها مصرفی و مونده که شما برای ما جمع کردی معلوم میشه میشه توضیحاتی در این زمینه بدید؟
سلام
دوست عزیز مسئله انقدر پیچیده نیست ! من از طرف شرکت فیس بوک نیستم که به شما پنلی بدم ! شما مثلا میگید 100 تا لایک میخواید منم پیجتون رو در پیج هایی که داریم به اشتراک میزارم و دوستان ایرانی میبینن ! حالا هرکی خوشش اومد لایک میکنه و وقتی که تعداد لایک ها به 100 رسید ما تبلیغات رو متوقف میکنیم

برای شروع میتونید مثل مهردیتا عزیز از 100 لایک شروع کنید

البته هاستینگ باید پیج فعالی داشته باشه تا خوب لایک بخوره مثلا جناب مهردیتا عکس های دیتاسنتر هارو اپلود کردند و مطالب ای تی هم گذاشتند باعث شد تبلیغاتشون سریع انجام بشه

nasa_de
September 29th, 2011, 02:16
من 100 تا لایک برای تست میخوام، چقدر زمان میبره تا 100 تا لایک بخوره.

lvlehrad
September 29th, 2011, 02:59
من 100 تا لایک برای تست میخوام، چقدر زمان میبره تا 100 تا لایک بخوره.
لطفا لینک پیجتون رو برام پ.خ کنید بدم بقیه دوستان هم ببین ! موضوعش هاستینگ هست یا تفریحی و دانلود اینا ؟

nasa_de
September 29th, 2011, 03:19
لطفا لینک پیجتون رو برام پ.خ کنید بدم بقیه دوستان هم ببین ! موضوعش هاستینگ هست یا تفریحی و دانلود اینا ؟

دوست عزیز پیج های ما بالای 100 هزار تا لایک خورده پس یعنی همهجور آدمی توش هست ... در ضمن وقتی ما تبلیغ مثلا هاستینگ رو میکنیم یه پیرزن نمیاد لایک بکنه که کسی که میدونه پیج هاستینگ چی هست و ... میاد لایک میکنه دیگه ... بعدشم فقط مدیران پیج میتونن کسایی که لایک کردن رو ببینن شما چجوری میخوای ببینی !؟

یک وبلاگ در زمینه اخبار تکنولوژی و علمی هست. الان پورت ها کار نمیکنه تا آدرس رو عرض کنم.

saeidj
September 29th, 2011, 03:55
خوب میشه سایت خودتون یا دست کم برگه ی فیسبوکتون رو معرفی کنید؟

P30Tools
September 29th, 2011, 04:08
سلام 100 تا میخوام! شرایط؟!

Masoud.B
September 29th, 2011, 05:03
اخه بعضی دوستان عادت دارن کار بقیه رو خراب کنن و همیشه به یچیزی گیر میدن که نمونش رو خودتون میتونید مشاهده کنید (جناب مسعود ایمیل میزنه به فیس بوک و اونا تبلیغشو میبندن اونوقت این مسئله رو اینجا مطرح میکنه و باعث میشه دوستان بترسن و تبلیغ ندن ...)
منم فکر کردم هدف شما همین هست ... منم معذرت میخوام تند حرف زدم

واقعا" براتون متاسفم که فرق دلسوزی و گیر دادن را متوجه نمیشید . عینک بدبینی را از رو چشماتون بردارید تا این همه واسه خوتون دشمن فرضی نسازید
شما اصلا" کارتون ربطی به تبلیغات فیسبوک نداره و اصلا" پولی پرداخت نمیکنید به فیسبوک که باهاشون رابطه داشته باشید پس نگران چیزی نباشید اگرم دوست دارید حرفای من را بزارید رو حساب خراب کردن و هرچیزی که خودتون مایلید :)

موفق باشید

lvlehrad
September 29th, 2011, 17:53
سلام 100 تا میخوام! شرایط؟!

شرایط خاصی نداره لینک پیج رو میدید ما چک میکنیم بعد اگر دیدیم امکان تبلیغات برای پیج شما هست بهتون شماره حساب میدیدم و تبلیغاتتون رو انجام میدیم

lvlehrad
October 4th, 2011, 08:32
تعداد 100 لایک برای پیج زیر تبلیغ شد :
https://www.facebook.com/www.veb.ir

ا (https://www.facebook.com/www.veb.ir)لبته گفتند که برای تست 100 لایک تبلیغ دادن و بزودی تبلیغ بیشتری میدن ...

دوستانی که تو این تاپیک گفتند میخوان منصرف شدن ؟

Masoud.B
October 4th, 2011, 11:59
برای اینکه حسن نیت خودم رو ثابت کنم 100 تا لایک هم برای پیج ما لطف کنید. مشخصات حسابتون را پ.خ کنید تا آدرس پیج رو بدم

ehsandalir
October 4th, 2011, 14:18
دوست عزیز لطفا بگید چه کسایی لایک رو انجام می دن ؟ کاربر ایرانی یا خارجی با روبات ؟

lvlehrad
October 5th, 2011, 00:12
دوست عزیز لطفا بگید چه کسایی لایک رو انجام می دن ؟ کاربر ایرانی یا خارجی با روبات ؟
ما پیج شمارو برای 110 هزار کاربر ایرانی نمایش میدیم و کسانی که از پیج شما خوششون بیاد پیجتون رو لایک میکنند (ما این تبلیغات رو تا زمانی که به تعداد لایک مورد نظر برسه انجام میدیم و بعد تبلیغ رو پاک میکنیم)

soroushhost
October 5th, 2011, 00:23
ما پیج شمارو برای 110 هزار کاربر ایرانی نمایش میدیم و کسانی که از پیج شما خوششون بیاد پیجتون رو لایک میکنند (ما این تبلیغات رو تا زمانی که به تعداد لایک مورد نظر برسه انجام میدیم و بعد تبلیغ رو پاک میکنیم)
تبلیغ نامحدود ندارین ؟؟ یعنی پاک نکنین بزارین باشه
بعد Paypal هم قبول می کنید
مورد آخر هم 10000 تا like چند ؟؟ چه تظمینی هست که واقعا من این مقدار like رو بگیرم ؟؟
آدرس پیج هاتون هم لطف می کنین

lvlehrad
October 5th, 2011, 01:33
تبلیغ نامحدود ندارین ؟؟ یعنی پاک نکنین بزارین باشه
بعد Paypal هم قبول می کنید
مورد آخر هم 10000 تا like چند ؟؟ چه تظمینی هست که واقعا من این مقدار like رو بگیرم ؟؟
آدرس پیج هاتون هم لطف می کنین
نامحدود که به ضرر شماست ! بر اساس لایک پول بدید که به نفعتونه ! چون اینجوری امکان داره ما تبلیغ کنیم خوب استقبال نشه و به ضررتون باشه !
10 هزار تا لایک خیلی خیلی زیاده ! فکر کنم 1 ماه زمان ببره ... من نمیدونم چه تظمینی باید بدیم میتونم مشتری های قبلیمون رو معرفی کنم 4 5 نفر هستند
اگر نتونید به حساب ایران بریزید پایپال هم میتونم اوکی کنم

---------- Post added at 12:33 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

راستی لطفا ذکر کنید موضوع پیجتون چی هست اگر پیج هاستینگ هست اصلا امکانش نیست 10هزار تا بتونیم براتون لایک تبلیغ کنیم

soroushhost
October 5th, 2011, 01:36
نامحدود که به ضرر شماست ! بر اساس لایک پول بدید که به نفعتونه ! چون اینجوری امکان داره ما تبلیغ کنیم خوب استقبال نشه و به ضررتون باشه !
10 هزار تا لایک خیلی خیلی زیاده ! فکر کنم 1 ماه زمان ببره ... من نمیدونم چه تظمینی باید بدیم میتونم مشتری های قبلیمون رو معرفی کنم 4 5 نفر هستند
اگر نتونید به حساب ایران بریزید پایپال هم میتونم اوکی کنم

---------- Post added at 12:33 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

راستی لطفا ذکر کنید موضوع پیجتون چی هست اگر پیج هاستینگ هست اصلا امکانش نیست 10هزار تا بتونیم براتون لایک تبلیغ کنیم
خیر، هاستینگ نیست، آدرس پیج رو تا فردا براتون می فرستم
با Paypal قیمت یادتون رفت بدین

lvlehrad
October 5th, 2011, 01:41
خیر، هاستینگ نیست، آدرس پیج رو تا فردا براتون می فرستم
با Paypal قیمت یادتون رفت بدین
آدرس پیج رو که دادید با دوستانم مشورت میکنم و قیمت رو بهتون اعلام میکنم

lvlehrad
October 8th, 2011, 13:39
تعداد 100 لایک برای پیج veb,ir تبلیغ شد که بعد 3000 تا تبلیغ دادن و تا الان 600 تا از این تعدادو براشون تبلیغ کردیم ...
پیج : https://www.facebook.com/www.veb.ir
تعداد 100 لایک هم برای TehranWeb تبلیغ شد
TEHRANWEB | Facebook (http://www.facebook.com/pages/TEHRANWEB/182863095104057)
تعداد 100 لایک هم برای Radioxam تبلیغ شد
RadioXam | Facebook (http://www.facebook.com/radioxam)
(این اخری 30 تا اضافه لایک خورد :دی)

hostiran
October 8th, 2011, 13:41
می تونید برا اساس کشور هم تبلیغات رو مدیریت کنید؟

lvlehrad
October 8th, 2011, 13:44
می تونید برا اساس کشور هم تبلیغات رو مدیریت کنید؟
خیر تو پیج های قبلی توضیح دادم روش تبلیغو ... فقط برای ایرانی ها نمایش داده میشه ... ( در پیج های خودمون که بالای 120 هزار تا لایک خورده شیر میکنیم )

Mohammad_reza
October 8th, 2011, 14:29
آقا یک سوال داشتم ، ببخشیدا دوباره مزاحم میشم ...

- از کجا بفهمیم لایک ها از طرف شما بوده ؟

lvlehrad
October 8th, 2011, 15:54
آقا یک سوال داشتم ، ببخشیدا دوباره مزاحم میشم ...

- از کجا بفهمیم لایک ها از طرف شما بوده ؟
:)) نمیدونم چرا شما عجیب علاقه پیدا کردید به این تاپیک :)) الان دوباره میگید پاک کنم پستو منم میگم آره بعد دلیلو میزنید : "فروشنده تاپیک خوشش نیومد از حرفای من" :71: شما که از اول تاپیک هم هدف تبلیغ دادن نداشتید لطفا سوالای مسخره نپرسید

Mohammad_reza
October 8th, 2011, 22:21
:)) نمیدونم چرا شما عجیب علاقه پیدا کردید به این تاپیک :)) الان دوباره میگید پاک کنم پستو منم میگم آره بعد دلیلو میزنید : "فروشنده تاپیک خوشش نیومد از حرفای من" :71: شما که از اول تاپیک هم هدف تبلیغ دادن نداشتید لطفا سوالای مسخره نپرسید

دوست عزیز ، لطفا احترام خودتون رو نگه دارید ...
اون از اولش که میگم آدرس صفحه رو پ.خ. کن ، نمیدی ، انگار میخوام صفحه تو بخورم یا هک کنم و ...
شما انتظار دارید مشتری چشماشو ببنده و پولو تقدیم کنه به شما ؟! خوب همه جا سوالات قبل از خرید هست ، دقیقا مثل همینجا...
اینا سوالات قبل از خرید هستن و عقل حکم میکنه که فروشنده بهشون جواب بده ، حالا اگه جواب نده چیز دیگریست ...
من میخواستم برای سایت موزیکم تبلیغ کنم ، اما فکر نمی کنم به تفاهم برسیم.
موفق باشید

mersad-mr
October 11th, 2011, 08:35
دوست عزیز ، لطفا احترام خودتون رو نگه دارید ...
اون از اولش که میگم آدرس صفحه رو پ.خ. کن ، نمیدی ، انگار میخوام صفحه تو بخورم یا هک کنم و ...
شما انتظار دارید مشتری چشماشو ببنده و پولو تقدیم کنه به شما ؟! خوب همه جا سوالات قبل از خرید هست ، دقیقا مثل همینجا...
اینا سوالات قبل از خرید هستن و عقل حکم میکنه که فروشنده بهشون جواب بده ، حالا اگه جواب نده چیز دیگریست ...
من میخواستم برای سایت موزیکم تبلیغ کنم ، اما فکر نمی کنم به تفاهم برسیم.
موفق باشید

دوست عزیز
به نظر بنده اعتمد به ایشون درست نیست به دلایل زیر ( اگر دوستان با حرفام مخالفن اعلام کنند )
1- چند بار افراد از ایشان درخواست کردن پیج هاشونو اعلام کنند . ( این کار نه پیجشونو از بین میبره و و نه باعث خرابی میشه! فقط کاربری که می خواد تبلیغ بده اعتمادش بیشتر میشه!)
2- از افراد هرکس حرف حق زد ایشون بهشون پریده و حرف خودشونو اعلام می کنند

آدم وقتی کاری رو می خواد عرضه کنه باید کل اطلاعاتشون به خریدار بده. جواب دادن به خریدار حتی سوال تکراری شاید خسته کننده باشه اما باعث میشه کاربر خرید کنه.

lvlehrad
October 11th, 2011, 14:13
فعلا که خیلی از دوستان اطمینان کردن و ما هم براشون تبلیغ کردیم :) ... وقتی میپرسن چجوری بفهمیم لایک ها از طرف شما بوده من جواب ایشون رو چی بدم ؟ یعنی چی اصلا این سوال منظورشون رو متوجه نمیشم ... وقتی پیجشون مثلا 10 تا لایک داره و میشه 110 یعنی این لایک ها از اسمون اومده ؟ تبلیغات ماهیانه هم که انجام نمیدیم که بخواد طول بکشه و بگیم طرف تو این 1 ماه همه لایک هاش از طریق سایتش یا طرفداراش اومده ... :)

واسه اطمینان بیشتر میتونید برید از کسایی که براشون تبلیغ کردیم بپرسید :) لیست اکثرشون رو تو تاپیک گذاشتم ...

Mohammad_reza
October 11th, 2011, 15:05
وقتی میپرسن چجوری بفهمیم لایک ها از طرف شما بوده من جواب ایشون رو چی بدم ؟ یعنی چی اصلا این سوال منظورشون رو متوجه نمیشم ... وقتی پیجشون مثلا 10 تا لایک داره و میشه 110 یعنی این لایک ها از اسمون اومده ؟

دقیقا ، شاید از آسمون اومده باشه ، مثلا من یک پیج دارم واسه موزیک ، شما تو فیس بوک سرچ کنید پیج من هم میاد.
یا خودم هم اگه 100 تا لایک داشته باشم ، ممکنه دوستان دوستام روی پیج من کلیک کنند ، من قصد خراب کردن تاپیکتون رو ندارم. فقط خواستم جوابتون رو داده باشم ، چون لحن حرف زدن مناسبی نداشتید ... (آدرس پیج هم هنوز ندادید که نمیدونم دلیلش چیه)

lvlehrad
October 11th, 2011, 16:10
دقیقا ، شاید از آسمون اومده باشه ، مثلا من یک پیج دارم واسه موزیک ، شما تو فیس بوک سرچ کنید پیج من هم میاد.
یا خودم هم اگه 100 تا لایک داشته باشم ، ممکنه دوستان دوستام روی پیج من کلیک کنند ، من قصد خراب کردن تاپیکتون رو ندارم. فقط خواستم جوابتون رو داده باشم ، چون لحن حرف زدن مناسبی نداشتید ... (آدرس پیج هم هنوز ندادید که نمیدونم دلیلش چیه)
خوب شما که انقدر خفنید و از آسمون لایک میگیرید نیازی به تبلیغات ما ندارید :) دوستانی که واقعا مشتری بودن سوال هاشون رو پرسیدن و جواب هم دادم هم اینجا هم تو پیغام شخصی ! 6 7 تایی هم تبلیغ کردیم و در حال تبلیغ کردن هم هستیم ... ولی شما از اول تاپیک رو منحرف کردید :) امیدوارم به هدفتون رسیده باشید و دیگه ادامه ندید

mersad-mr
October 11th, 2011, 17:07
خوب شما که انقدر خفنید و از آسمون لایک میگیرید نیازی به تبلیغات ما ندارید :) دوستانی که واقعا مشتری بودن سوال هاشون رو پرسیدن و جواب هم دادم هم اینجا هم تو پیغام شخصی ! 6 7 تایی هم تبلیغ کردیم و در حال تبلیغ کردن هم هستیم ... ولی شما از اول تاپیک رو منحرف کردید :) امیدوارم به هدفتون رسیده باشید و دیگه ادامه ندید

میشه لینک یک پیجتونو بدین؟

lvlehrad
October 11th, 2011, 19:36
میشه لینک یک پیجتونو بدین؟
خیر

mersad-mr
October 12th, 2011, 00:33
خیر

ایشاالله که هروز مشتریاتون بیشتر بشه! =))=))

lvlehrad
October 12th, 2011, 13:53
ایشاالله که هروز مشتریاتون بیشتر بشه! =))=))
إن شاء الله
خدارو شکر فعلا که خوب بوده :) بزودی پیج های جدیدی که تبلیغ دادن رو میزارم

lvlehrad
November 1st, 2011, 14:52
1000 لایک برای پیج DNATees | Facebook (http://www.facebook.com/DNATees) انجام شد

3000 لایک برای پیج veb.ir | Facebook (http://www.facebook.com/www.veb.ir) در حال تبلیغ هستیم ( 2000 و خورده ای تا الان تبلیغ شده)

تاپیک هم آپدیت شد.

twitfa
November 2nd, 2011, 01:11
من نظری در مورد چیزی نمی دم ولی میدونم نحوه تبلیغات تو فیس بوک زیاد سخت نیست شما می تونید خیلی راحت به هر کاربر برید پیغام بدید ، شاید وقت گیری باشه ولی مستقیم می تونید با مشتریان خود تامل داشته باشید .
این نظر من بود سوءتفاهم هم پیش نیاد

lvlehrad
November 10th, 2011, 19:10
من نظری در مورد چیزی نمی دم ولی میدونم نحوه تبلیغات تو فیس بوک زیاد سخت نیست شما می تونید خیلی راحت به هر کاربر برید پیغام بدید ، شاید وقت گیری باشه ولی مستقیم می تونید با مشتریان خود تامل داشته باشید .
این نظر من بود سوءتفاهم هم پیش نیاد
این تاپیک در رابطه با لایک فیس بوک هست نه پیدا کردن مشتری ...
----
دوستانی که میخوان تبلیغ بدن لطفا ایمیل بزنن : lvlehrad[at]gmail.com

armin1376
November 24th, 2011, 09:25
سلام شما هنوز هم این کارو میکنید اگه هستید من فعلا 100 تا میخوام و اگه خوب بود چند هزار تایی هم بعدا میگیرم لطفا قیمت ها و حدود مدت زمان 100 تا لایک خوردن رو بگید

lvlehrad
November 24th, 2011, 22:10
http://www.webhostingtalk.ir/f41/35244/

تو تاپیک خودتون همون موقع جواب دادم ولی متاسفانه شما جواب سوالمو ندادید ....لطفا موضوع پیجتون رو بگید تا هزینه رو اعلام کنم

armin1376
November 25th, 2011, 02:04
پیج مربوط به یه سایت فیلم و سریال هستش

---------- Post added at 02:04 AM ---------- Previous post was at 01:45 AM ----------

لطفا قیمت ها و حدود مدت زمان 100 تا لایک خوردن رو بگید+نحوه ی پرداخت پول

armin1376
November 25th, 2011, 18:11
لطفا جواب بدید عجله دارم

MihanTech
November 25th, 2011, 18:43
برای وبسایت های برنامه نویسی جواب میده ؟ اگه بله حداکثر چقدر زمان میبره ؟

برای سایت های تفریحی و فیلم فکر میکنم بیشتر جواب بده ، درسته ؟

lvlehrad
November 26th, 2011, 00:55
لطفا جواب بدید عجله دارم
هزینه 100 لایک برای پیج شما میشه 10هزار تومن ...
فردا پولو بریزید حداکثر تا شب 100 لایکو میگیرید ...

در صورتی که خواستید پیغام شخصی بدید تا شماره حساب بدم خدمتتون

armin1376
November 26th, 2011, 19:32
پیغام شخصی ارسال شد

MihanTech
November 26th, 2011, 22:17
اگر ممکنه به سوال بنده هم پاسخ بدید

novinhost
November 26th, 2011, 23:10
قیمت رو کمی مناسب بتر حساب کنید ما چند سری سفارش بدیم سری اول حدود 20-30 تا می خواهیم . اگه حساب زرین پال دارید برام بفرستید .

lvlehrad
November 27th, 2011, 00:17
اگر ممکنه به سوال بنده هم پاسخ بدید
سلام
شرمنده یادم رفت پاسخ شمارو بدم ...
پیج های مثل برنامه نویسی و ... استقبال نمیشه ... حتی پیج فیلم و سریال هم خوب استقبال نمیشه ... ولی پیج های تفریحی خیلی خوب استقبال میشه ... مثلا یکی از دوستان بود سایت تفریحی داشت برای فن پیجش 3300 تا لایک به ما تبلیغ داد ما هم چند روزه این تبلیغات رو براشون انجام دادیم ... البته به خود پیج و فعال بودنش هم خیلی ربط داره ... چون نوع تبلیغ ما تبادل یا رباط نیست که طرف ندونه چیو لایک کرده ... ما پیج رو معرفی میکنیم به 150 هزار نفر ولی شاید فقط کمتر از 200 300 نفر لایک کنن و مجبوریم دوباره تو زمان های مختلف پیج رو شیر کنیم یا تو پیج های دیگمون شیر کنیم ...

@novinhost
20 30 تا دونه ؟یا هزار تا ؟برای پرداخت 2 3 هزار تومن زرین پال میخواید ؟

خیر زرین پال نداریم ... فقط یک حساب بانک سامان موجود هست ...

به کسایی که تعداد لایک بالا خواستند با اینکه هرچی تعداد لایک بیشتر باشه کار ما هم سخت تر میشه ولی خوب تخفیف خیلی خوبی دادیم ...

novinhost
November 27th, 2011, 00:32
سلام
شرمنده یادم رفت پاسخ شمارو بدم ...
پیج های مثل برنامه نویسی و ... استقبال نمیشه ... حتی پیج فیلم و سریال هم خوب استقبال نمیشه ... ولی پیج های تفریحی خیلی خوب استقبال میشه ... مثلا یکی از دوستان بود سایت تفریحی داشت برای فن پیجش 3300 تا لایک به ما تبلیغ داد ما هم چند روزه این تبلیغات رو براشون انجام دادیم ... البته به خود پیج و فعال بودنش هم خیلی ربط داره ... چون نوع تبلیغ ما تبادل یا رباط نیست که طرف ندونه چیو لایک کرده ... ما پیج رو معرفی میکنیم به 150 هزار نفر ولی شاید فقط کمتر از 200 300 نفر لایک کنن و مجبوریم دوباره تو زمان های مختلف پیج رو شیر کنیم یا تو پیج های دیگمون شیر کنیم ...

@novinhost
20 30 تا دونه ؟یا هزار تا ؟برای پرداخت 2 3 هزار تومن زرین پال میخواید ؟

خیر زرین پال نداریم ... فقط یک حساب بانک سامان موجود هست ...

به کسایی که تعداد لایک بالا خواستند با اینکه هرچی تعداد لایک بیشتر باشه کار ما هم سخت تر میشه ولی خوب تخفیف خیلی خوبی دادیم ...

:104: اشتباه تایپی بود ، پوزش ، 300 تا منظور هست ، اگه زرین پال بود برام بفرستید ، شماره حساب رو هم بفرستید .

behnamfirozi
November 27th, 2011, 18:28
دوست عزیز میخواستم بپیرسم که هر بار ما مطلبی رو توی پیجمون ارسال کنیم دیده میشه توسط کسایی که مارو لایک کردن یا هر وقت شیر کنیم؟؟

novinhost
November 27th, 2011, 19:00
دوست عزیز میخواستم بپیرسم که هر بار ما مطلبی رو توی پیجمون ارسال کنیم دیده میشه توسط کسایی که مارو لایک کردن یا هر وقت شیر کنیم؟؟

بله دیده می شه با لایک .

armin1376
December 5th, 2011, 20:07
دوست عزیز ما هنوزم 100 لایکمونو نگرفتیم :62:
پیغام شخصی هم ارسال شد جواب ندادید

armin1376
December 6th, 2011, 12:28
واقعا که...

lvlehrad
December 7th, 2011, 01:18
نیاز به خودزنی نبود اگر به پروفایلم میرفتید میدید که اصلا انلاین نشدم این چند روز که بخوام جواب شمارو بدم !ماه محرم بود و هزار تا گرفتاری... بنده هم به اینترنت دسترسی نداشتم ... در هر صورت امشب تبلیغات شما انجام میشه

armin1376
December 7th, 2011, 09:34
حق با شماست دوست عزيز ولي به منم يه كم حق بديد
به هر حال ممنون
راستي اگه بعدا تعداد بالا لايك بخوام (١٥٠٠تا) تخفيف ميدين

stchost
December 12th, 2011, 11:14
با سلام
بنده تمام صفحات این تاپیک را خواندم
می تونم بپرسم دلیل اینکه پیج های خود را اعلام نمی کنید چیه ؟

lvlehrad
December 12th, 2011, 12:10
سلام
بله سوال خوبی پرسیدید :) دلیلش این هست که فیس بوک خودش داره از تبلیغاتش کلی پول در میاره و اگر بفهمه پیجی بابت شیر کردن پیج های دیگه پول دریافت میکنه اون پیجو میبنده ...و دوستان انتن(ریپورتر) هم زیاد هستند !

ولی ما هرکدوم از مشتریامون لینک پیج خواستن بهشون دادیم ...اون چند نفری هم که تو تاپیک گیر داده بودن مشتری نبودن هدفشون چیز دیگه ای بود

stchost
December 12th, 2011, 12:24
سلام
بله سوال خوبی پرسیدید :) دلیلش این هست که فیس بوک خودش داره از تبلیغاتش کلی پول در میاره و اگر بفهمه پیجی بابت شیر کردن پیج های دیگه پول دریافت میکنه اون پیجو میبنده ...و دوستان انتن(ریپورتر) هم زیاد هستند !

ولی ما هرکدوم از مشتریامون لینک پیج خواستن بهشون دادیم ...اون چند نفری هم که تو تاپیک گیر داده بودن مشتری نبودن هدفشون چیز دیگه ای بود

ممنون از توضیحتون
بنده همین مد نظرم بود که در صورت اعمال تبلیغات لینک پیج های خودتان را به مشتری می دهید یا خیر که جواب را دریافت کردم.

maryam1
December 12th, 2011, 12:25
مشکل اصلی ما اینه که دوست داریم در مورد چیزی که نمیدونم نظر بدیم
ایشالا این مشکل تو فرهنگ ما حل بشه

lvlehrad
January 3rd, 2012, 20:24
دوستان عزیز روش تبلیغات عوض شده لطفا به متن تاپیک دقت کنید در ضمن :

برای مطلع شدن از هزینه تبلیغات و دیدن پیج ما از طریق پیغام خصوصی تماس بگیرید

armin1376
January 8th, 2012, 11:18
پیغام خصوصی ارسال شد دوست عزیز

lvlehrad
January 8th, 2012, 23:57
پیغام خصوصی ارسال شد دوست عزیز
جواب دادم ...

AriyaDownload
January 9th, 2012, 00:21
سلام داداش مهرداد
قیمت رو بگو
برای سایت دانلود نرم افزار می خوام :d
ممنون

lvlehrad
January 9th, 2012, 02:03
سلام داداش مهرداد
قیمت رو بگو
برای سایت دانلود نرم افزار می خوام :d
ممنون
قیمتو پ.خ کردم برات

Nima_AK
March 20th, 2012, 12:28
سلام من یه پیج دارم حدود هزار و خورده لایک خورده میخوام بیشتر لایک بخوره مثلا 50هزارتا کمتر بیشتر میشه راهنمایی کنید سپاس

iranian-portal
March 20th, 2012, 19:11
قیمتو پ.خ کردم برات

قیمت/شرایط/بازدهی حدودی/سایر اطلاعات
برای بنده پ.خ بفرمایید

overgod
May 2nd, 2012, 04:37
واسه منم پ خ کن ممنون

masardakani
May 5th, 2012, 13:26
لطفا هزینه / شرایط و جزئیات رو برای من هم پ خ کنین

SeDaBloG
May 5th, 2012, 13:30
آیا بازدهی خوبی داره این کار ؟

lvlehrad
May 5th, 2012, 14:04
اپدیت شد

Ali-TaySoN
June 17th, 2012, 07:32
سلام

قیمت ها رو برای من هم ارسال کنید ممنون 40 هزار لایگ چقدر می شود ؟

samansystems
June 17th, 2012, 09:34
قيمت ها از آخرين صحبت تغيير نکرده ؟