PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دروازه پرداخت برای رسیلر کلاب با فاکتور whmcs

vahab00
September 26th, 2011, 15:03
سلام دوستان . این سوالی که میپرسم حتما و مطمئنا سوال و درخواست خیلی از دوستان هستش.چطور میشه دروازه های پرداخت آنلاین رو به رسیلر کلاب وصل کرد ؟ یه جایی دیدم رسیلر کلاب رو به whmcs وصل کرده . طرف وقتی میاد مقدار شارژ پنل میزنه و اوکی میکنه اول whmcs براش یه فاکتور می سازه بعد که فاکتور رو پرداخت کرد اکانتش شارژ میشه . دوستان میشه لطفا اینو آموزش بدید ؟ خیلی ممنون میشم نه تنها من بلکه خیلی از کاربران دیگه. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم . یا حق

Milad-H
September 26th, 2011, 17:27
سلام دوستان . این سوالی که میپرسم حتما و مطمئنا سوال و درخواست خیلی از دوستان هستش.چطور میشه دروازه های پرداخت آنلاین رو به رسیلر کلاب وصل کرد ؟ یه جایی دیدم رسیلر کلاب رو به whmcs وصل کرده . طرف وقتی میاد مقدار شارژ پنل میزنه و اوکی میکنه اول whmcs براش یه فاکتور می سازه بعد که فاکتور رو پرداخت کرد اکانتش شارژ میشه . دوستان میشه لطفا اینو آموزش بدید ؟ خیلی ممنون میشم نه تنها من بلکه خیلی از کاربران دیگه. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم . یا حق
با سلام , واقعا امکان خیلی خوبی هستش
کسی از دوستان اطلاعی نداره؟

rn4j1m1
September 26th, 2011, 22:57
من برای زرین پال نوشتم درگاهش رو توی همین جا هم واسه دانلود گذاشته بودم (مثل سایت iranwhois.com)
واسه بانک ها هم موجود هست (رایگان نیست) (واسه اطلاع از شرایط و نمونه ها پ.خ بفرستید)

Maya
September 26th, 2011, 23:19
من برای زرین پال نوشتم درگاهش رو توی همین جا هم واسه دانلود گذاشته بودم (مثل سایت iranwhois.com)
واسه بانک ها هم موجود هست (رایگان نیست) (واسه اطلاع از شرایط و نمونه ها پ.خ بفرستید)
مشتری باید به صورت مستقیم از طریق Resellerclub شارژ کند یا وصل میشود به whmcs بعد از سفارش و پرداخت به صورت آنی پنل ریسلری شارژ میشود ؟

rn4j1m1
September 26th, 2011, 23:50
مشتری باید به صورت مستقیم از طریق Resellerclub شارژ کند یا وصل میشود به whmcs بعد از سفارش و پرداخت به صورت آنی پنل ریسلری شارژ میشود ؟
مستقیم و به صورت آنی

vahab00
September 27th, 2011, 12:09
با سلام
ممنون از rn4j1m1 عزیز
داداش من کارم با زرین پال هم راه می افته
میشه آدرس اون صفحه که گفتید برای زرین پال رایگان ساختید و قرار دادید رو بدید ؟
ممنون از لطفتون

arao
September 27th, 2011, 12:26
سلام دوستان
میشه ثبت دامین irnic رو همبزارید
منم
ارسال فیش رو میزارم فقط باید سیستمم رو بگردم پیدا کردم میزارمش
بعد اگه میشه بگید چطوری باید باسه whmcs مازول ساخت تامن ماژول بانک رو بنویسم و بزارم در همین تاپیک
برنامه نویسی تحت وب بلدم ولی باسه ماژول نمیدونم باید چه کار کنم
لطفا راهنمایی کنید مرسی

nima17701
September 27th, 2011, 15:40
با سلام
ممنون از rn4j1m1 عزیز
داداش من کارم با زرین پال هم راه می افته
میشه آدرس اون صفحه که گفتید برای زرین پال رایگان ساختید و قرار دادید رو بدید ؟
ممنون از لطفتون

پرداخت آنلاین زرین پال برای DirecI (دانلود) (http://www.webhostingtalk.ir/f42/13692)

arao
September 28th, 2011, 11:12
اقا نیما واقعا ممنون ولی اگر که میشه جواب من رو بدید

سلام دوستان
میشه ثبت دامین irnic رو همبزارید
منم
ارسال فیش رو میزارم فقط باید سیستمم رو بگردم پیدا کردم میزارمش
بعد اگه میشه بگید چطوری باید باسه whmcs مازول ساخت تامن ماژول بانک رو بنویسم و بزارم در همین تاپیک
برنامه نویسی تحت وب بلدم ولی باسه ماژول نمیدونم باید چه کار کنم
لطفا راهنمایی کنید مرسی

mer30:x

savalanhost
September 28th, 2011, 11:19
با سلام
کسی واسه شارژ آنلاین ساب رسیلر ها از طریق whmcs راهی پیدا نکرده ؟