PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل مهم با اکانت گوگل - خیلی فوری کمک کنید!!!

p30rayan
September 26th, 2011, 10:52
سلام. دوستان متاسفانه یکی از ایمیل هام با اینکه بعد جریان certificate گوگل واسه ایرانی ها بوقوع پیوست ، من رمزو بروز کردم و کد امنیتی که با تلفن گول بهم داد دادم و اکانتم مشکلی نداشت بعد از این جریان تا دیروز که خواستم وارد جیمیلم بشم، باز ازم خواست که شماره موبایلو بدم بش تا کد تاییدیه بده! جالب اینجاست هر جی به هر نحوه ای شماره موبالو میده خطای زیرو میده Mobile number is not in the correct format. مشکل چیه به نظرتون؟ این اکانتم حدود 4-5 ساله دارمش خیلی حیاطیه!

m.hoseynpur
September 26th, 2011, 11:14
سلام دوست گرامی از قسمت کشور ایران رو انتخاب میکنید دیگه؟شماره موبایل رو با فرمت صحبح وارد میکنید؟ +98... یا 09... میزنید؟

nasa_de
September 26th, 2011, 11:45
همان شماره موبایل رو وارد می کنید؟

sales data
September 26th, 2011, 11:50
کشور را ایران انتخاب کنید
شماره موبایل را با فرمت صحیح وارد کنید
در صورت مشکل با ساپورت گوگل ارتباط برقرار کنید کارتون به سرعت راه میندازند
موفق باشید

p30rayan
September 26th, 2011, 13:57
کشور رو انتخاب کردم منم ایرانو شماره هم به به هر شکلی که بگید وارد کردم چنتا شماره هم تست کردم همراه اول و ایرانسل نشد!

---------- Post added at 12:57 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

به ساپورت جیمیل ایمیلی دادم و مشکل رو گفتم واسشون ایبار که اومدم بازم ازم خواست موبایل رو ولی یه ایمیل ریکاروی هم خواست که دادم و وارد اکانتم شد و مشکل حل شد. مرسی دوستان

om!d-D
September 26th, 2011, 14:35
واسه بقیه دوستان ایران رو که فکر کنم دیگه نداره.اما خب ایران رو انتخاب میکنید ... بعدش شماره موبایل رو بدون 0 میزنی.: 9371234567