PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه انتقال دامنه از پنل دایرکتی به آنلاین نیک

hamed_b1364
September 26th, 2011, 09:38
باسلام خدمت همه دوستان و اساتید بزرگوار

دوستان بنده می خواهم دامنه های موجود در پنل دایرکتی خود را به پنل آنلاین نیک انتقال بدم خواهشمندم نحوه انجام این کار را به طور دقیق به من بگید.

باتشکر

Vahid
September 26th, 2011, 10:29
به نظر من هیچ وقت حتی بیخودی ترین دامین هاتون در OnlineNIC نگهداری نکنید
در ضمن شما یک Code هست در قسمت دامین وقتی میخواید ترنسفر کنید فقط این کد رو میدید و ترنسفر میشه
فکر کنم Domain Secret بود اسمش

poshtiban
September 26th, 2011, 11:12
باسلام خدمت همه دوستان و اساتید بزرگوار

دوستان بنده می خواهم دامنه های موجود در پنل دایرکتی خود را به پنل آنلاین نیک انتقال بدم خواهشمندم نحوه انجام این کار را به طور دقیق به من بگید.

باتشکر

همون طوری که وحید جان هم گفتند شما اول باید دامینتون رو Unlock کنید از داخل پنل بعد یک کدی وجود داره به اسم Domain Secret یا EPP کد که هر دامین یک کد مخصوص به خودش رو داره.
قبل از شروع کردن عملیات انتقال دامین شما باید Whois و مشخصات دامینتون رو آپدیت کنید و حتما ایمیلی که در Whois هست رو بهش دسترسی داشته باشید و ترجیحا Whois Protect رو Disable کنید.
یعد از این باید از رجیسترر جدید که برای شما Onlinenic هست درخواست ترانسفر دامین بزنید و این کار معمولا معادل ثبت ۱ دامین هزینه داره و البته ناگفته نمونه که دامین شما بعد از انتقال ۱ سال تمدید خواهد شد.
بعد از درخواست به ایمیلی که در Whois دامین وجود دارد ایمیلی ارسال می شه و شما باید روی یک لینک کلیک کنید و اون کد EPP یا Domain secret رو هم در همون صفحه وارد کنید و معمولا اگر مشکلی پیش نیاد دامین ظرف مدت 7 روز ترانسفر خواهد شد.
فقط ممکن هست در طول این مدت ایمیلی از Registrar قبلی دامین هم دریافت کنید که لازم هست اون رو هم تایید کنید. البته متن ایمیل رو بخونید قبل از کلیک کردن روی لینک چون بعضی هاشون احتیاج به تایید نداره و روی لینک که کلیک کنید ترانسفر کنسل می شه !

andy1074
October 16th, 2012, 12:38
من نمی دونم مگر از آنلاین نیک معتبر تر هم هست که دوستمون میگن آشغال دونی بهش؟و اینکه از راهنماییتون ممنون اما خیلی کارایی نداشتچون اینایی که میگید تو آنلاین نیک نیستمن کد epp رو دارم اما تو پنل آنلاین نیک خودم جایی رو پیدا نمی کنم که این epp رو وارد کنم

parsserver
October 16th, 2012, 15:38
به نظر من هیچ وقت حتی بیخودی ترین دامین هاتون در OnlineNIC نگهداری نکنید
در ضمن شما یک Code هست در قسمت دامین وقتی میخواید ترنسفر کنید فقط این کد رو میدید و ترنسفر میشه
فکر کنم Domain Secret بود اسمش
با سلام کاملا با نظر ذوستمون موافقم
حالا خواستین امتحان کنبد ولی شاید پشیمون شین
یا علی

ma3oud91
October 18th, 2012, 04:00
چند تا از دوستان از آنلاین نیک پنل داشتن بعد چند مدت دیگه سمت آنلاین نیک نرفتن مگیفتن به شدت با ایرانیا برخورد میکنند.به قول دوستمون شما بگیرید شاید پشیمون بشید