PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیشنهاد همکاری نیاز به شریک جهت راه اندازی دفتر هاستینگ

آریایی
September 25th, 2011, 23:49
با سلام خدمت تمامی دوستان من مایل به راه اندازی یا افتتاح یک شرکت میزبانی وب هستم و بودجه ای که در حال حاضر برای این کار درنظر گرفتم حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان است ولی میدونم برای این کار کم است به این علت نیاز به شریک دارم و قرار داد رسمی نیز بسته می شود.
شرایط همکاری
۱- ساکن تهران
۲-دارا بودن سن قانونی
۳- امکان کار در محیط عمومی
درصورتی که شخصی مایل به همکاری است خوش حال میشوم از طریق بیغام خصوصی به من اطلاع دهد تا با یکدیگر مکاتبه کنیم و انشالله که به توافق میرسیم در ضمن برای کارهای قانونی نیز وکیل قانونی وجود دارد که کارهای مربوط به قانون و مجوز و... را انجام می دهد.
اگر شخصی شرایط بالا را ندارد میتواند بیشنهاد همکاری دهد و مکاتبه میکنم اگر واقعا؛ توانایی مناسبی داشته باشد استقبال میکنم.

Maya
September 25th, 2011, 23:52
با 600-700 هزار تومان میخواهید هاستینگ به صورت شرکتی راه اندازی کنید ؟؟!!!
شما اگر یک نفر دیگه پیدا کنید که 1 میلیون برای کار داشته باشد که روی هم پول هایتان با هم به 2 میلیون برسد
شاید بتونید یک سرور خوب + شماره ثبت + خط ثابت داخل خونه برای کارتون بگیرید
به 2 میلیون شما نمیتونید پول رهن دفتر بدید چه برسه اجاره
برید قیمیت بگیرید یک جای معمولی بخواهید دفتر بگیرید کم کم 10 میلیون ماهی 900 به بالا !!

آریایی
September 25th, 2011, 23:55
بله متوجه هستم ولی دفتر نیز من دارم یعنی ارث رسیده و ۷۰۰ هزینه های دیگر است شما هزینه دفتر را حساب نکنید وشماره ثبت نیز میتوانم اوکی کنم برای کارهای دیگر من نیاز به شریک دارم از نظر تبلیغات و....

agarb98
September 25th, 2011, 23:57
کلا برای کار حرفه ای باید 15 میلیون داشته باشی اگر بخوای دفتر اجاره کنی
اگر هم دفتر داری میتونی با 2 میلیون یه هاستینگ بزنی

آریایی
September 26th, 2011, 00:03
دوستان زیاد سرمایه مدنظر نیست برای من تجربه و سابقه بیشتر در الویت است و سن قانونی چون میخواهیم قرار داد ببندیم باید از نظر قانونی دارای اعتبار باشد مطمعن باشید که شراکت الکی نیست و سرکاری هم نیست که بعد ۳ماه جمع کنیم و.... برای همین تجربه مد نظر است اگر هم کسی مایل به همکاری درصدی است نیز استقبال می شود

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

اگر شخصی نیز هاستینگ دارد و نیاز به شریک دارد نیز مایل به همکاری هستم و حاضر هستم سرمایه نیز بگذارم

Sir.DarKNesS
September 26th, 2011, 01:10
۱- ساکن تهران
۲-دارا بودن سن قانونی
۳- امکان کار در محیط عمومی
فقط همین 3 گزینه ؟ تحصیلات , مدرک , تجربه در کار هاستینگ , مشتری مداری , ووووووو اینا ملاک نیست براتون ؟

آریایی
September 26th, 2011, 01:13
چرا ولی اینا اول اوکی باشه برای موارد بعدی در مرحله بعدی تصمیم گیری می شود تا زمانی شخص در محیط عمومی نتواند فعالیت کند چه گونه میتواند با مشتری ارتباط برقرار کند؟