PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : LiteSpeed Anti-DDoS Appliance

aghdaee
September 25th, 2011, 19:43
سلام دوستان عزیز
می خواستم نظرتون رو در مورد این افزونه لایت اسپید بدونم
LiteSpeed Anti-DDoS Appliance (http://litespeedtech.com/litespeed-anti-ddos-appliance.html)
کسی تا حالا این تنظیمات رو روی وب سرورش اعمال کرده؟
لطفا اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره در اختیار من و بقیه دوستان قرار بده
این راهکار لایت اسپید رو کسی تایید میکنه؟
http://litespeedtech.com/litespeed-anti-ddos-*****-service.html
باتشکر

Woshka
September 25th, 2011, 21:38
آپاچی هم ار خوب کانفیگ شه آنتی دی داس میشه

aghdaee
September 25th, 2011, 21:40
آپاچی هم ار خوب کانفیگ شه آنتی دی داس میشه
خب اون که صد در صد و حرفی توش نیست
ولی میخواستم بدون از دوستان کسی این کار رو با لایت اسپید کرده و تا چند pps جواب گرفته
راه کار دوم لایت اسپید پر وکسی سرور هست میخواستم بدونم کسی تا حالا این کار رو کرده و چقدر ازش جواب گرفته :)

Arte
September 25th, 2011, 21:45
نگو DDos همون منظورشون Dos هست Ddos که سرورو آتیش میزنه بابای لایت اسپیدم نمیتونه جلوشو بگیره .
لایت اسپید در کل سرور رو ایده آل میکنه ولی هیچ وقت از لایت اسپید و استفاده ازش لذت نبردم آپاچی و Nginx خیلی منعطف تر و پایدارتر هستن .

HugeServer
September 25th, 2011, 22:00
A single device can handle up-to 10Gbps traffic.

جالبه!

---------- Post added at 09:00 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

نگو DDos همون منظورشون Dos هست Ddos که سرورو آتیش میزنه بابای لایت اسپیدم نمیتونه جلوشو بگیره .
لایت اسپید در کل سرور رو ایده آل میکنه ولی هیچ وقت از لایت اسپید و استفاده ازش لذت نبردم آپاچی و Nginx خیلی منعطف تر و پایدارتر هستن .

کاملا درست میفرمایید.
Litespeed از نظر انعطاف پذیری خیلی ضعیف تر از Apache و Nginx هست.

aghdaee
September 25th, 2011, 22:04
والا من نگفتم خودشون میگن :) ما خودمون زیر 30Gbps دی داس هستیم تا حالا چهار تا سرور هم از دست دادیم :)

جالبه!

---------- Post added at 09:00 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

کاملا درست میفرمایید.
Litespeed از نظر انعطاف پذیری خیلی ضعیف تر از Apache و Nginx هست.

برای من هم جالب بود برای همین سوال کردم

HugeServer
September 25th, 2011, 22:13
والا من نگفتم خودشون میگن :) ما خودمون زیر 30Gbps دی داس هستیم تا حالا چهار تا سرور هم از دست دادیم :)

برای من هم جالب بود برای همین سوال کردم

30Gbps میتونه کل شبکه دیتاسنتر رو مختل کنه و هزینه و ضرر های زیادی برای دیتاسنتر ایجاد کنه.

aghdaee
September 25th, 2011, 22:16
30Gbps میتونه کل شبکه دیتاسنتر رو مختل کنه و هزینه و ضرر های زیادی برای دیتاسنتر ایجاد کنه.
بله دیتاسنتر هم داره جوابمون میکنه :(
فعلا یک حرکتی زدیم دی داس کم شده :(
ولی خب موقتی هست دیتاسنتر ای پی های 30 تا از سرورهای ما رو نال روت کرده
نزدیک به 45 میلیون تومن هزینه جمع کردن این دی داس هستش نمی دونم چیکار کنم :(

Reza.exe
September 26th, 2011, 15:41
دوست عزیز مگه سایت های شما چقدر بازدید داره که یه نفر بیاد برای اختلال در سرویس سایت ها انقدر هزینه کنه !
30Gbps !
کسی که همچین دیداسی میزنه کم کم حاقل ماهیانه بالای 10 - 12 ملیون خرج می کنه !!!!!!:39:

aghdaee
September 26th, 2011, 21:45
دوست عزیز مگه سایت های شما چقدر بازدید داره که یه نفر بیاد برای اختلال در سرویس سایت ها انقدر هزینه کنه !
30Gbps !
کسی که همچین دیداسی میزنه کم کم حاقل ماهیانه بالای 10 - 12 ملیون خرج می کنه !!!!!!:39:
متاسفانه طرف میخواد اخاذی کنه :)
توی این دنیا آدم های د ز د و راه زن کم نیستن
همون طور که توی خیابون های شهر از تون زور گیری می کنن توی اینترنت هم می تونن :)

Reza.exe
September 26th, 2011, 21:54
سلام
چند نمونه بود که فردی سایت دیداس می زد ، درخواست پول می کرد !
مانند Attacker Team
من مشکل همه کسانی که Ddos می شدند و به من مراجعه کردند کاملا رفع کردم
ولی اگر حملات از نوع Dos و Network UDP Flood باشه با استفاده از انتی دیداس سخت افزاری تا حدودی مشکل بر طرف می شه ( بستگی به حرفه ای بودن یا نبودن طرف داره )
به هر حال 30Gbps حمله خیلی بزرگی هست که همونطوری که HugeServer گفت می تونه اختلال شدید در دیتاسنتر ایجاد کنه حتی موجب سوختن سوییچ ها ، هارد و... با توجه به نوع حمله بشه !
به هر حال یه نمونه از سایتی که زیر دیداس هست برام پ.خ کنید ، هر کمکی که از دستم بر بیاد براتون رایگان انجام می دم

aghdaee
September 26th, 2011, 21:59
سلام
مانند Attacker Team
ولی اگر حملات از نوع Dos و Network UDP Flood باشه با استفاده از انتی دیداس سخت افزاری تا حدودی مشکل بر طرف می شه ( بستگی به حرفه ای بودن یا نبودن طرف داره )
به هر حال 30Gbps حمله خیلی بزرگی هست که همونطوری که HugeServer گفت می تونه اختلال شدید در دیتاسنتر ایجاد کنه حتی موجب سوختن سوییچ ها ، هارد و... با توجه به نوع حمله بشه !
به هر حال یه نمونه از سایتی که زیر دیداس هست برام پ.خ کنید ، هر کمکی که از دستم بر بیاد براتون رایگان انجام می دم
از لطف شما خیلی متشکرم
ما دی داس پروتکشن سخت افزاری داریم ولی نمی تونه حمله رو جمع کنه حجم حمله بالاست
متاسفانه من به دلیل برخی از مسائل نمی تونم آدرس سایت ها رو خدمتتون بدم :(
ولی حمله این قدر شدید هستش که یک دفعه سویچ دیتاسنتر سوخت :(
دهنمون رو دیتاسنتر سرویس کرد

HugeServer
September 26th, 2011, 22:02
سلام
مانند Attacker Team

بدون شک میشه گفت...Botnet!
درباره protection سخت افزاری هم روی این حجم واقعا پر هزینه میشه برای ایشون.
به هر حال امیدوارم مشکل ایشون حل بشه.

موفق باشید.

Mehrvarzan
September 29th, 2011, 02:32
شما چرا همه راه ها رو تست نمیکنید؟
یکی یکی
شما استادید ولی در مورد لایت اسپید بگم همینقدر که محشره..
این ماه لایسنس لایت اسپید تموم شد و سه روز درگیر خرید بودم (کسی دلار نمیداد)
توی این سه روز به خاطر حملاتی که روی سرور بود خواب نداشتم..
ولی الان که دو روز هست نصب کردم و اکی کردم روی سرور هیچ مشکلی پیش نیومده لود سرور به طور عادی از 1 بالا نمیره و هر روز هم که بگ آپ میگیره در زمان بک آپ گیری بیشتر از 4 نمیره.

یا حق

aghdaee
September 29th, 2011, 20:44
یکی یکی
ولی الان که دو روز هست نصب کردم و اکی کردم روی سرور هیچ مشکلی پیش نیومده لود سرور به طور عادی از 1 بالا نمیره و هر روز هم که بگ آپ میگیره در زمان بک آپ گیری بیشتر از 4 نمیره.

یا حق
دوست عزیز راهی نبوده که من تست نکرده باشم!
شما اگر راهکار جدیدی دارید بگید استفبال میکنم

HugeServer
September 29th, 2011, 21:17
یکی یکی

یا حق

30Gbps حمله ای نیست که *فقط* به خود سرور آسیب بزنه....بیشتر برای router ها مشکل ایجاد میشه.

MagicVps.Com
September 29th, 2011, 21:20

شما مگه چه سایتی دارید که یه نفر این همه سرمایه گذاری و وقت گذاشته برای حمله به سایت شما؟
سایت من یک سایت عادی هستش و اصلا چیز خاصی نداره ولی سایت هایی که میزبانی میکنم اکثرا سایت های مذهبی و پر محتوایی هستن
متاسفانه این افراد رو دولت عربستان تغذیه میکنه و ما هر چند وقت یک بار این درگیری ها رو داریم
به صورت عادی (یعنی وقتی حمله ای روی سایت های ما نیست) حجم دیداس بالای 300 هزار pps هستش

قبلا گفته بودی که دلیلش مورد بالا هست الان شده دلیلش اخازی
ظاهرا بد رغم گیر دادن به سایتهای شما

aghdaee
September 30th, 2011, 10:40
قبلا گفته بودی که دلیلش مورد بالا هست الان شده دلیلش اخازی
ظاهرا بد رغم گیر دادن به سایتهای شما
دوست عزیز هیچ منافاتی نداره
این طرف داره از طرف عربستان حمایت میشه
هدف ظاهری اخاذی
هدف پشت پرده زمین زدن ما!
یعنی من این قدر ساده باشم به طرف باج بدم!
یک دوباره راست راست بیاد بزاره زیر دی داس بگه این دفعه باید بیشتر بدید!!

servertab
November 11th, 2011, 01:06
سلام

براتون 2تا راه حل خیلی عالی دارم !

یکی استفاده از یک دیتاسنتر پیشنهادی ما, که تمامی حملات UDP Flood رو به طور کامل برای شما دفع میکنه و افرادی که با حمله بیش از شما باهاش موجه بودند رو دفع کرده .

یکی استفاده از Cloud Network ها.

تمایل داشتید برای اطلاعات بیشتر میتونین با ما تماس بگیرید info@serverTab.com