PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست Iso ویندوز 2003

Mehdi_Enter
September 25th, 2011, 00:56
دوستان لطفا فایل Iso ویندوز 2003 را بزارید

من الان ویندوز را نصب کردم باید 64 روز دیگه چی کار کنم

کرک شده نصب کنم .. یا چی لطفا راهنمایی کنید

فایل را قرار دهید .. ممنون

Aria
September 25th, 2011, 01:04
سلام.

شما برای امتحان 24 ساعت به من VPS میدید، من هم از این اعتمال شما سو استفاده می کنم و یک backdoor روی سرور شما نصب می کنم و بعد از اینکه شما VPS من رو خاموش کردید، بدون اجازه شما یک VPS برای خودم روی سرور شما اضافه می کنم و به صورت رایگان ازش استفاده می کنم.

حالا شما دارید هزینه سرور رو میدید، من هم دارم از سرویس شما به صورت رایگان استفاده می کنم و لذت می برم.

اگر مورد بالا از نظر شما بدون اشکال هست، نصب ویندوز کرک شده هم کار کاملاً درست و منطقی ای خواهد بود.

با تشکر.

Mehdi_Enter
September 25th, 2011, 01:21
ممنون دوست عزیز

پس باید چیکار کنیم لطفا راهنمایی کامل کنید که کدام یک را نصب کنم

---------- Post added at 01:21 AM ---------- Previous post was at 01:08 AM ----------

کسی نبود :d

zcj
September 25th, 2011, 01:23
http://takdns.org/Windows-Server-2003-SP2.iso

سریال : hmqrf-km23j-mhxb4-d8rpv-3k4dy

Mehdi_Enter
September 25th, 2011, 01:30
http://takdns.org/Windows-Server-2003-SP2.iso

سریال : hmqrf-km23j-mhxb4-d8rpv-3k4dy

ممنون دوست عزیز .. دستت درد نکنه ...

بعد اینو نصب کنم دیگه نباید 64 روز دیگه توی فکر باشم ..:d

atilnic
September 25th, 2011, 01:32
سلام.

شما برای امتحان 24 ساعت به من VPS میدید، من هم از این اعتمال شما سو استفاده می کنم و یک backdoor روی سرور شما نصب می کنم و بعد از اینکه شما VPS من رو خاموش کردید، بدون اجازه شما یک VPS برای خودم روی سرور شما اضافه می کنم و به صورت رایگان ازش استفاده می کنم.

حالا شما دارید هزینه سرور رو میدید، من هم دارم از سرویس شما به صورت رایگان استفاده می کنم و لذت می برم.

اگر مورد بالا از نظر شما بدون اشکال هست، نصب ویندوز کرک شده هم کار کاملاً درست و منطقی ای خواهد بود.

با تشکر.
سلام

یعنی شما میگید من ویندوز بدم و بعد پاک کنم شما میتونی بدون احازه واسه خودت رو مجازی ساز ویندوز بزنی و وی پی اس داشته باشه؟
منم اونموقع نمیبینم؟ :دی

با تشکر

Aria
September 25th, 2011, 01:54
به موقعش دوست عزیز، فقط سعی کنید به کسی که از دیوار خونتون پرید داخل و زندگیتون رو جمع کرد ایراد نگیرید ... فرفی با اون ندارید، همکارید! ;)

موفق باشید!

arao
September 25th, 2011, 02:32
به موقعش دوست عزیز، فقط سعی کنید به کسی که از دیوار خونتون پرید داخل و زندگیتون رو جمع کرد ایراد نگیرید ... فرفی با اون ندارید، همکارید! ;)

موفق باشید!
یه همچین چیزی غیر ممکن است با سرور خاموش
میشه بیشتر توضیح بدید؟

Veria
September 25th, 2011, 03:23
به جای توضیح خواستن با دقت بخونید!
بسته شد.