PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با وارد شد به ssh

Dadeha.com
August 26th, 2009, 16:57
دوستان سلام
از ساعاتی پیش دیگه نمیتونم به ssh سرور اصلی و یکی از vps ها کانکت شم.
جالب اینجا این مشکل برای سرور اصلی و یکی از سرورهای مجازیست در حالی که به سایر vps هایی که در همین سرورهستند میتونم متصل بشم.
اروری که در وصل شدن به سرور اصلی میده: Network error: Connection refused
اروری که در وصل سدن به سرور مجازی میده: Server unexpectedly closed network connection

مجاززی ساز سرور هم openvz + HVM هستش

Roka
August 26th, 2009, 17:03
تو پنل hypervm وی پی اس رو ریبوت بده !!
اگه بالا نیومد
تو command center دستور "service sshd restart" رو هم بزن . احتمالاً درست میشه !!!

Dadeha.com
August 26th, 2009, 17:20
هر 2 تا رو انجام دادم. فرقی نکرد.
زی استارت که کردم ssd رو با موفقیت ری استارت شد ولی بازم ارور میده.
ip رو هم چک کردم که بن شده یا نه ولی ip هم بن نشده.

هیچ چیزی هم تو این مدت روش نصب نکردم

Roka
August 26th, 2009, 17:22
آی پی الان پینگ میده ؟

Dadeha.com
August 26th, 2009, 17:26
بله پینگ میده!
من میتونم HVm رو باز کنم و سایت هایی که رو vps مشکل دار هست هم باز میشه. فقط ssh با پوتی باز نمیشه. از طریق command center خود HVM و kloxo میتونم دستورات رو اجرا کنم ولی نمیتونم با پوتی کانکت بشم بهش

rayannet
August 26th, 2009, 17:28
پورت تغییر ندادید ؟

Dadeha.com
August 26th, 2009, 17:29
پورت سرور اصلی رو خیر ولی vps رو همون روز اول تغییر دادم و مشکلی هم نبود.
ولی اگر هم از اون باشه ، من پورت سرور رو تغییر ندادم

Roka
August 26th, 2009, 17:30
پورت تغییر ندادید ؟

احتمال زیاد همینطوره !

Roka
August 26th, 2009, 17:32
شما یه بار برو توی hypervm و تنظیمات ssh از قبیل پورت و root password رو update کن !!

Dadeha.com
August 26th, 2009, 17:37
درسته ، پورت سرور اصلی رو تغییر داده بودم. سرور اصلی درست شد.
ولی سرور مجازی:
اروری که در وصل سدن به سرور مجازی میده: Server unexpectedly closed network connection
پورت اون رو از توی Kloxo چک کردم و دارم درست وارد میکنم ولی همچنان مشکلش پا بر جاست.

Roka
August 26th, 2009, 17:43
درسته ، پورت سرور اصلی رو تغییر داده بودم. سرور اصلی درست شد.
ولی سرور مجازی:
پورت اون رو از توی kloxo چک کردم و دارم درست وارد میکنم ولی همچنان مشکلش پا بر جاست.

واسه این وی پی اس هم . همون کار ها رو انجام بده . درست میشه !!!
البته اول آی پی شو پینگ کن ببین پینگ میده یا نه !!!

Dadeha.com
August 26th, 2009, 17:48
پینگ میده
ولی همین کار رو هم کردم ولی باز جواب نداد و همون ارور رو میده

IFACO.Net
August 26th, 2009, 23:33
سلام

اگه ssh سرور اصلی وصل نمشه، دیگه کاری از دست شما نمیاد که بتونید انجام بدید ، چون آی پی تیبلز سرور ، سرویس ssh رو بسته و تنها راهش اینه که توسط KVM خودتون یا دیتاسنتر به سرور وصل بشید و دستور فلاش آی پی تیبلز رو بزنید تا مشکل رفع بشه . اگر از دیتاسنتر خواستید اینکار رو بکنه حتما باید پورت اس اس اچ و پسورد سرور رو هم برایشان ارسال کنید.

موفق باشید

Dadeha.com
August 27th, 2009, 15:47
ssh سرور اصلی درست شد. مشکلش همون تغییر پورت بود و یادم رفته بود که تو پوتی ، پورت جدید رو تعریف کنم و با قبلیش کانکت میشدم. ولی این سرور مجازی هم پورتش درسته و هم آی پی تیبلش فیلتر نکرده.
موندم چش شده.