PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حل و رفع مشکلات کاربران lordvps با صاحب ای دی

LordVPS
September 24th, 2011, 16:15
مشتریان و کاربرانی که سال گذشته از lordvps lordnic سرویس سالانه داشتنن
لطف کنن به ایمیل زیر ایمیل بزنید و حد اقل مشخصاتی که دارید (شماره کارت واریز کننده - مبلغ و تاریخ حدودی ) رو اعلام کنید
تا مشکلات بوجود امده پارسال را حل کنیم
email :lordvpsback@gmail.com

AfaghData
September 24th, 2011, 18:45
سرویس ماهانه چطور؟ فکر کنم یه چیزی حدود 8 تومان طلب کار بودم ! ( best2film ) ادمین بهترین ها در فیلم بودم:111:

LordVPS
September 24th, 2011, 18:56
ایمیل بزن اینم انجام میدم برات

AfaghData
September 24th, 2011, 19:04
ایمیل زدم ! ولی مبلغ واریزی بنده از طریق درگاه زرین پال شما بود(:|

Sajad
September 25th, 2011, 16:16
چی شد دوستان ؟ الان همه به نتیجه رسیدید یعنی ؟ مشکلاتتون حل شده ؟

MbjHosting
September 25th, 2011, 16:56
چی شد دوستان ؟ الان همه به نتیجه رسیدید یعنی ؟ مشکلاتتون حل شده ؟

والله سجاد جان ما ایمیل زدیم ایشون جواب دادن که شماره حساب بدید ما هم دادیم ! فعلا در انتظاریم !

AfaghData
September 25th, 2011, 19:33
بنده هم ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم!هنوز هم جوابی ندادن

LordVPS
September 25th, 2011, 19:50
ایمیل ها رو چک کنید.

MbjHosting
September 25th, 2011, 20:47
پیرو صحبت آقا سجاد مبنی بر اینکه جزییات واریز را عرض کنیم؛
ایشان هزینه را به حساب ما برگشت زدند.

باتشکر از ایشون

AfaghData
September 26th, 2011, 01:48
هزینه بنده هم برگشت زدن ، متشکر

Sajad
September 26th, 2011, 08:49
خوب مشکل ، دلخوری ، چیزی دیگه نیست ؟ کس دیگه ای موردی نداشته ؟

Sajad
September 26th, 2011, 16:24
به کاربرانی که توی تاپیک فروش مربوطه مشکلشون رو بیان کرده بودن پیغام خصوصی زده شد جهت بررسی.

Fracture
September 26th, 2011, 20:26
سلام ایمیل زده شد. من از vps یک ساله فقط 4 ماه استفاده کرده بودم که ... ممنونم

Sajad
September 27th, 2011, 15:01
سلام ایمیل زده شد. من از vps یک ساله فقط 4 ماه استفاده کرده بودم که ... ممنونم
نتیجه ؟

shirazlpi
September 29th, 2011, 01:19
بنده هم ایمیل زدم به ایشون و فقط مشخصات پرداخت رو گرفتن و دیگه جوابی ندادن !

سرور مربوط به یکی از دوستان بنده هست که اون زمان می خواست سرویس بگیره از ایشون و پرداختش رو من(از حساب خودم) براشون انجام دادم و اینکه در پنل کاربری من بوده !

در کل تا الان جوابی نبوده !
در ضمن استفاده دوست بنده از این سرور تنها محدود به 2 ماه شده است یا حتی کمتر !

Fracture
September 30th, 2011, 17:45
نتیجه ؟
4 روز پیش قرار بود مبلغی به حسابم برگشت داده بشه که هنوز انجام نشده.
ممنونم که وقت میذارید.

n340
October 2nd, 2011, 12:18
اقا ماهم برگشت داده شد

Fracture
October 5th, 2011, 20:27
4 روز پیش قرار بود مبلغی به حسابم برگشت داده بشه که هنوز انجام نشده.
ممنونم که وقت میذارید.
من هنوز منتظرم....

shirazlpi
October 5th, 2011, 20:34
بعد از 6 روز هنوز جوابی ندادن ایشون .

Fracture
October 23rd, 2011, 21:04
قضیه کلا منتفیه؟ :(

reza115
October 23rd, 2011, 22:00
ما هم هستیم !

2 تا سرور سالانه داشتم که 2 ماه هم بطور کامل کار نکردن . . .

land-rover
October 30th, 2011, 09:09
بنده هم دوتا سرور سالانه داشتم که یکیش 4 ماه و یکیش 1 ماه کار کرد.

Fracture
November 6th, 2011, 09:58
اینطور که نمیشه! این همه شاکی باشن از ایشون، ولی به راحتی در انجمن فعالیت بکنن!
نمایش مشخصات: LordVPS - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/12000/)

از مدیران میخوام پیگیری رو ادامه بدن تا همه به حقشون برسن.
مرسی

MagicVps.Com
November 6th, 2011, 10:41
نمایش مشخصات: LordVPS - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/12000/)

مرسی

این تاپکی اون موقع زدن که بیشتر بتونند سرور اختصاصی بفروشند( قضیه فروش سورهای اختتصاصی توسط همکار ایشون پایا سیتم ) و جلوی گندشون بگریند پول یکی دو نفرهم پس دادند که کسی زیاد شاکی نشه بعدکه همه شاکی شدن سر سرورهای اختصاصی تحیول داده نشده و یا تحیول شده و مشکل دار دیگه خبری از پول نشد
جالبتر تر اینکه بعد از اینهمه افتضاحی که به بار اوردن هنوز هم یوزرشون باز هست و این یوزر که مسبب اصلی بوده هنوز بن نشده

البته تصمیم با مدیرت هست که این یوزر باز باشه یا بن بشه برای همیشه

sina.mohebian
November 6th, 2011, 11:00
این و پایا سرور باید سایتشون ***** بشه علاوه بر این مشکلات من تموم این تاپیک هارو برای سایت ساماندهی ارسال کردم امیدوارم رسیدگی بشه

Fracture
November 6th, 2011, 15:40
این تاپکی اون موقع زدن که بیشتر بتونند سرور اختصاصی بفروشند( قضیه فروش سورهای اختتصاصی توسط همکار ایشون پایا سیتم ) و جلوی گندشون بگریند پول یکی دو نفرهم پس دادند که کسی زیاد شاکی نشه بعدکه همه شاکی شدن سر سرورهای اختصاصی تحیول داده نشده و یا تحیول شده و مشکل دار دیگه خبری از پول نشد
جالبتر تر اینکه بعد از اینهمه افتضاحی که به بار اوردن هنوز هم یوزرشون باز هست و این یوزر که مسبب اصلی بوده هنوز بن نشده

این دیگه خیلی عحیبه! یعنی به همین راحتی میشه کلاه برداری کرد؟!!! :-w

Aria
November 6th, 2011, 16:23

سلام.

اینجا انجمن وب هاستینگ ایران هست و مرجع قانونی برای رفع مشکلات کاربران نیست. کاربر همیشه می بایست دقت کنه که از چه شخصی خرید می کنه و در صورت بروز مشکل چه کاری باید انجام بده.

انتظار نداشته باشید که ما تک تک فروشنده ها رو برای کاربران verify کنیم و بعد هم که مشکل پیش اومد مسولیت قبول کنیم چون واقعاً این مورد امکان پذیر نیست.

با تشکر.

s.w.a.t
November 6th, 2011, 16:29

اون بالا تو کادر زردرنگ
۴- مسئولیت خرید و فروش های انجام شده در سایت به عهده طرفین میباشد و انجمن وب هاستینگ تالک هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد.
موفق باشید

Fracture
November 6th, 2011, 16:43
ممنونم از وقتی که میذارید، یعنی شما تلویحا می فرمائید که اگر من بیام به شکل آشکار از 10 نفر کلاه برداری کنم، واسه اکانتم در این انجمن مشکلی پیش نمیاد؟

s.w.a.t
November 6th, 2011, 17:50
ممنونم از وقتی که میذارید، یعنی شما تلویحا می فرمائید که اگر من بیام به شکل آشکار از 10 نفر کلاه برداری کنم، واسه اکانتم در این انجمن مشکلی پیش نمیاد؟
خیر تلویحا نمیگیم! اشخصای هم که از ایشون یا امثالهم خرید میکنند به دلیل این هست که به دنبال خصلت ایرانی بودن ، دنبال جنس مُفت هستند و به قول یه ضرب المثل ایرانی هم مُفت باشه کوفت باشه!
کسانی که با ایشون به مشکل خورده بودند میبایست با احتیاط بیشتر میرفتند برای خرید از ایشون با توجه به سابقه ایشون! ولی از حول اینکه که خیلی ارزون نسبت به جاهای دیگه سرویس میدادن افتادند در دیگ!
در مورد یوزر ایشون هم یوزر پایاسرور اخراج شده یوزر ایشون رو باز گزاشتیم تا سال دیگه بیاد ببینم چی برای گفتن داره ;)
البته مطمئن باشید پول حروم خوردن تا حالا به کسی وفا نکرده! و مطمئنا ایشون هم از این قاعده مستثنا نیستند.
موفق باشید

Fracture
November 6th, 2011, 18:26
خیر تلویحا نمیگیم! اشخصای هم که از ایشون یا امثالهم خرید میکنند به دلیل این هست که به دنبال خصلت ایرانی بودن ، دنبال جنس مُفت هستند و به قول یه ضرب المثل ایرانی هم مُفت باشه کوفت باشه!
کسانی که با ایشون به مشکل خورده بودند میبایست با احتیاط بیشتر میرفتند برای خرید از ایشون با توجه به سابقه ایشون! ولی از حول اینکه که خیلی ارزون نسبت به جاهای دیگه سرویس میدادن افتادند در دیگ!
در مورد یوزر ایشون هم یوزر پایاسرور اخراج شده یوزر ایشون رو باز گزاشتیم تا سال دیگه بیاد ببینم چی برای گفتن داره ;)
البته مطمئن باشید پول حروم خوردن تا حالا به کسی وفا نکرده! و مطمئنا ایشون هم از این قاعده مستثنا نیستند.
موفق باشید
ممنونم، پستتون بسیار آرامبخش بود :-*
در مورد این vps هم من واسه تست کارهام گرفته بودم، وگرنه هیجوقت اعتمادی به سرویس های ارزون نداشتم، چون قبلا سرور داشتم و کاملا در جریان هستم، متاسفانه فعلا وقت ندارم که خودم کار کنم.

باز هم تشکر میکنم که وقتتون رو به رایگان در اختیار این انجمن میذارید.

LordVPS
November 15th, 2011, 16:39
ما هم هستیم !

2 تا سرور سالانه داشتم که 2 ماه هم بطور کامل کار نکردن . . .
شما پارسال 10 ترا بایت پهنای باند استفاده کردی . و بدهکار هم بودی . ولی اگه فکر میکنی واقعا پولی حقته زمگ بزن تا با هم کنار بیایم

بنده هم دوتا سرور سالانه داشتم که یکیش 4 ماه و یکیش 1 ماه کار کرد.
شما ؟

مرسی
اقای ادیب نژاد . این تاپیک توسط مدیران زده نشده که بخواد توسط مدیران پیگیری بشه . پول شما هم اول آذر واریز میشه

ببخشید . شما سر پیازی ته پیازی ؟ سرویس داشتی از من ؟ مشکلی داری با من ؟ وکیل مدافع کل مردمی ؟ برو 3.000.000.000.000 رو پیگیری کن .

این و پایا سرور باید سایتشون ***** بشه علاوه بر این مشکلات من تموم این تاپیک هارو برای سایت ساماندهی ارسال کردم امیدوارم رسیدگی بشه ببخشید شما ؟؟؟

موفق باشید
(:| شما کلا حرف زیاد میزنی .
بهتر نیست به جای بن کردن مولتی بوزر ها بری پست مفید در بخش آموزشی بدی ؟ اینجا رو با بازارچه اشتباه گرفتن همه . انجمن هست 3 ماهه پست نداره . بخش فروش ثانیه به ثانیه داره پست میخوره . اونوقت اسمش شده انجمن تحصصی . بهتره اسمش بشه انجمن مبادلات هاست ...
شما و اریا هر مشکل با من دارید بهتره بگید حل کنیم و مغلته گویی هاتون رو تموم کنید .
شما کلا خیلی افراطی داری عمل میکنی .

در مورد یوزر هایی که ایمیل زدن اول آذر ماه توسیه میشن .
شما هم لطفا سکوت ;;)

s.w.a.t
November 15th, 2011, 16:52
(:| شما کلا حرف زیاد میزنی .
بهتر نیست به جای بن کردن مولتی بوزر ها بری پست مفید در بخش آموزشی بدی ؟ اینجا رو با بازارچه اشتباه گرفتن همه . انجمن هست 3 ماهه پست نداره . بخش فروش ثانیه به ثانیه داره پست میخوره . اونوقت اسمش شده انجمن تحصصی . بهتره اسمش بشه انجمن مبادلات هاست ...
شما و اریا هر مشکل با من دارید بهتره بگید حل کنیم و مغلته گویی هاتون رو تموم کنید .
شما کلا خیلی افراطی داری عمل میکنی .

در مورد یوزر هایی که ایمیل زدن اول آذر ماه توسیه میشن .
شما هم لطفا سکوت ;;)

والا تا شما و امثال شماها هستید آدم نمیتونه به فعالیت آموزشی برسه باید جلو کلاه برداری و د زدی شماها رو گرفت ;)
بعدش آریا رو نمیدونم! ولی بنده کاری ندارم!(البته قرار بود داشته باشم دوستان گفتند نمیخواد! وگرنه الان یه لنگه پا تو آگاهی با پرونده زیر بقل وایستاده بودی) :)
این یوزرتون هم به زودی بن میشه فقط بازگزاشتیم ببینم چی دیگه برای گفتن دارید که دیدیم بجز حرفهای پوسیده و قدیمی چیزی نیست!!! ;)
موفق باشید!
Closed