PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در رابطه با سرور مجازی

behnamibehnam
September 24th, 2011, 01:14
با سلام خدمت دوستان وسروران گرامی
من همیشه برای بالا اوردن سایت هام از هاست اشتراکی استفاده می کردم ولی از الان به بعد می خوام از وی پی اس استفاده کنم ولی اطلاعاتم در اینباره خیلی کمه! من می خوام یک وی پی اس + لایسنس دایرکت ادمین بگیرم و دایرکت ادمین هم کسی که می خوام ازش بگیرم نصب میکنه! حالا می خوام بدونم برای بالا اوردن سایتام دیگه به چه چیزی نیاز دارم ؟ تنظیمات خاصی را باید انجام بدم؟؟ با تشکر :53:

Maya
September 24th, 2011, 01:16
شما میتوانید سرور مجازی به صورت مدیریت شده خریداری کنید که تمامی کار ها را مدیر هاستینگ انجام دهد
و فکر میکنم بهترین گزینه برای شما باشد

m3hdi
September 24th, 2011, 01:18
با سلام خدمت دوستان وسروران گرامی
من همیشه برای بالا اوردن سایت هام از هاست اشتراکی استفاده می کردم ولی از الان به بعد می خوام از وی پی اس استفاده کنم ولی اطلاعاتم در اینباره خیلی کمه! من می خوام یک وی پی اس + لایسنس دایرکت ادمین بگیرم و دایرکت ادمین هم کسی که می خوام ازش بگیرم نصب میکنه! حالا می خوام بدونم برای بالا اوردن سایتام دیگه به چه چیزی نیاز دارم ؟ تنظیمات خاصی را باید انجام بدم؟؟ با تشکر :53:
با سلام
خیر برای بالا آوردن سایتتون این کارها کفایت میکنه. اما نکته ای رو در نظر بگیرید و اون هم رویارویی با مشکلات احتمالی هست.
تنظیمات ساخت دی ان اس رو انجام بدید
کانفیگ ها و تنظیمات سرور رو حتما قبل از خرید مطالعه کنید
سروری که روش سایت هست رو به عنوان تستر استفاده نکنید و سعی نکنید هر جاییش رو تست کنید

امیدورام موفق باشید

MbjHosting
September 24th, 2011, 02:05
سلام.
همانطورکه دوستان فرمودند برای بالا آوردن کافیست ولی برای امنیت و... بدید امنیت را کانفیگ و آپاچی یا لایت اسپید را بهینه کنند.

موفق باشید.

behnamibehnam
September 24th, 2011, 03:22
با سلام
خیر برای بالا آوردن سایتتون این کارها کفایت میکنه. اما نکته ای رو در نظر بگیرید و اون هم رویارویی با مشکلات احتمالی هست.
تنظیمات ساخت دی ان اس رو انجام بدید
کانفیگ ها و تنظیمات سرور رو حتما قبل از خرید مطالعه کنید
سروری که روش سایت هست رو به عنوان تستر استفاده نکنید و سعی نکنید هر جاییش رو تست کنید

امیدورام موفق باشید

با تشکر از شما چجوری باید این تنظیمات رو انجام بدم؟؟ کانفیگ و تنظیمات سرور رو از کجا مطالعه کنم؟ با تشکر فراوان

---------- Post added at 02:22 AM ---------- Previous post was at 02:21 AM ----------

سلام.
همانطورکه دوستان فرمودند برای بالا آوردن کافیست ولی برای امنیت و... بدید امنیت را کانفیگ و آپاچی یا لایت اسپید را بهینه کنند.

موفق باشید.
با تشکر از شما الان سرور با لایسنس دایرکت ادمین وب سرور داره؟؟ کار سختیه بهینه کردن وب سرور ؟ با تشکر فراوان

یه سوال دیگه من وقتی سرور رو گرفتم که توش دایرکت ادمین نصب شده کافیه با ای پی که به من دادن رو تو فایرفاکس بزنم و مثل هاست دامین بسازم و...؟؟

atilnic
September 24th, 2011, 11:16
سلام

شما یک سرور لینوکس بگیرید
و بعد لایسنس دایرکت ادمین تهیه کنید
و بعد لایسنس نصب کنید
و بعد هم دایرکت ادمین صنب کنید و کانفیگ کنید
و بعد میتونید با تنظیمات اولیه هاست خود را ایجاد و سایتتان را بالا بیارید
و دایرکت ادمین کار خاصی نداره و آموزش ها توی اینتنت هست

با تشکر

alborzhost
September 24th, 2011, 13:41
سلام
امید وارم حالتون خوب باشه.

شما میتونید از سرور مجازی استفاده کنید که قبلا کانفیگ شده و شما فقط باید روش هاست رو ایجاد کنید !
و ایجاد کردن هاست روی دایرکت ادمین کار سختی نیست فقط کافی هستش وارد پنل بشید و هاست خودتونو ایجاد کنید.

اگر سوالی بیشتری داشتید میتونید از طریق یاهو با من در ارتباط باشید
آی دی : amiretemad35