PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش تبلیغات در گوگل با کوپن

hidden-mafia
September 22nd, 2011, 23:02
سلام من 1 عدد کوپن 100 $ تبلیغات گوگل دارم چگونه میتونم تبلیغ کنم در گوگل ممنون میشم کمکم کنید

iMohsen
September 22nd, 2011, 23:05
شما باید یک اکانت اوردز تایید شده داشته باشید تا بتونید از کوپن در اون استفاده کنید .
اکانت تایید شده ادوردز اکانتی هست که توسط ip ایرانی ساخته نشده باشه و توسط یک کارت اعتباری بین المللی تایید شده باشه . هزینه فعالسازی با کارت اعتباری 5 دلار هست . که بعد از تایید به اعتبار حساب شما اضافه میشه .

hidden-mafia
September 22nd, 2011, 23:07
حالا که اکانت تایید شده ندارم چیکار کنم این کوپن تخفیف رو ؟ کسی ایا میخره !؟

iMohsen
September 22nd, 2011, 23:21
بله . شاید داخل انجمن های دیگه یا همین انجمن کسی بخره .
البته اکانت ادوردز هم میتونید بخرید . من قیمتش رو نمیدونم چه قدره ولی دیدم که میفروشن .

hidden-mafia
September 22nd, 2011, 23:27
من بعد از چند ماه شاید 2 ماه اومدم تو گوگل وبمستر میبینم یه کوپن تبلیغات تو گوگل رو داده ایا قابل استفاده هست ؟ یا محدودیت زمانی داره؟

m.hoseynpur
September 22nd, 2011, 23:53
من بعد از چند ماه شاید 2 ماه اومدم تو گوگل وبمستر میبینم یه کوپن تبلیغات تو گوگل رو داده ایا قابل استفاده هست ؟ یا محدودیت زمانی داره؟

تایم استفاده 1 ماهه دارند معمولا

iMohsen
September 23rd, 2011, 00:35
فکر کنم اینا که تو گوگل وبمستر داده دیگه تا حالا اعتبارشون تموم شده . من 3-4 تاشو گرفته بودم . تست کردم همه اکسپایر شده بودن .

hidden-mafia
September 23rd, 2011, 01:03
از کجا بفهمم استفاده شده یا خیر !؟