PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست امن ترین میزبان برای سایت فروش کارت شارژ

0037
September 21st, 2011, 15:54
سلام

من به تازگی یه سایت فروش کارت شارژو محصولات دیجیتالی رو راه اندازی کردم و برای انتخاب هاستینگ دچار شک شدم ، معیارهام برای انتخاب هاستینگ به ترتیب در زیر اومده :

1- امنیت

2- امنیت:">

3- پشتیبانی مناسب

4- هزینه ی متناسب

5-آپ تایم بالا و پشتیبانی از PHP و .... که اکثر هاستینگهایی که چند مورد بالا رو داشته باشن این موارد رو هم حتما دارن.

یکی از دوستان هاست دی ال و ایران هاست رو پیشنهاد داد و آیا میزبانی سایت روی VPS تاثیری در امنتیش داره ؟

اگر شرکت خارجی هم باشه مشکلی برای پرداخت و خریدش نیست به شرطی که شرایط بالا رو داشته باشه ، حالا هرکی هر راهنمایی به ذهنش میرسه بگه ما رو از گمراهی دربیاره ،:x

ممنون

s.w.a.t
September 21st, 2011, 16:09
باسلام
اگر میتونید مستقیم خرید کنید
Web Hosting Services | Network Solutions (http://www.networksolutions.com/web-hosting/index.jsp)
و
1&1 Hosting (http://order.1and1.co.uk/xml/order/Hosting;jsessionid=CC095F5E72EE3B743B57710BC6CB87E 1.TCpfix153a?ac=OM.UK.UK529K03386T2650a&ovm_kp=wh&ovm_wm=text&PID=1238355)
پیشنهاد میشه
در مورد سرویس دهندگان ایرانی هم
هاست دی ال پیشنهاد میشه!
موفق باشید

0037
September 21st, 2011, 16:12
باسلام
اگر میتونید مستقیم خرید کنید
Web Hosting Services | Network Solutions (http://www.networksolutions.com/web-hosting/index.jsp)
و
1&1 Hosting (http://order.1and1.co.uk/xml/order/Hosting;jsessionid=CC095F5E72EE3B743B57710BC6CB87E 1.TCpfix153a?ac=OM.UK.UK529K03386T2650a&ovm_kp=wh&ovm_wm=text&PID=1238355)
پیشنهاد میشه
در مورد سرویس دهندگان ایرانی هم
هاست دی ال پیشنهاد میشه!
موفق باشید

از چند نفر که پرسیدم یکی از مواردی که در مورد هاستینگهای خارجی مطرح میکردن مسئله ی پشتیبانی بود ولی بنده متوجه نشدم که چه مشکلی ممکنه پیش بیاد که با ایمیل و یا تلفن نشه حل کرد ، اون هم در مورد هاستهای خارجی با کیفیت بالا ،

ممنون از راهنماییتون

s.w.a.t
September 21st, 2011, 16:16
از چند نفر که پرسیدم یکی از مواردی که در مورد هاستینگهای خارجی مطرح میکردن مسئله ی پشتیبانی بود ولی بنده متوجه نشدم که چه مشکلی ممکنه پیش بیاد که با ایمیل و یا تلفن نشه حل کرد ، اون هم در مورد هاستهای خارجی با کیفیت بالا ،

ممنون از راهنماییتون

باسلام
قطعا این شرکتها در مسئله پشتیبانی خیلی بهتر از بقیه عمل میکنند.
مشکلی که از سمت سرور باشه خودشون حل میکنند.
مشکل از سمت شما باشه بهتون در حل کردنش کمک میکنند
موفق باشید

0037
September 21st, 2011, 16:38
باسلام
قطعا این شرکتها در مسئله پشتیبانی خیلی بهتر از بقیه عمل میکنند.
مشکلی که از سمت سرور باشه خودشون حل میکنند.
مشکل از سمت شما باشه بهتون در حل کردنش کمک میکنند
موفق باشید

متاسفانه متوجه شدم که نتورک سولوشن به ایران سرویس نمیده و اسم ایران توی لیست کشورهاش نبود ، آیا راهی برای خرید هست ؟

s.w.a.t
September 21st, 2011, 16:42
متاسفانه متوجه شدم که نتورک سولوشن به ایران سرویس نمیده و اسم ایران توی لیست کشورهاش نبود ، آیا راهی برای خرید هست ؟
از هویت غیرایرانی یا آدرس خارج از ایران استفاده کنید
موفق باشید

0037
September 21st, 2011, 16:45
از هویت غیرایرانی یا آدرس خارج از ایران استفاده کنید
موفق باشید

اگر از آدرس غیرواقعی خارج از ایران استفاده بشه مشکلی رو ایجاد نمیکنه ؟ اگر سایت رشد و توسعه پیدا کنه مکاتبهایی با اون آدرس انجام نمیشه و یا در صورت از دسترس خارج شدن سایت جوابییه ای به مکاتبات از اون آدرس درخواست نمیشه ؟

s.w.a.t
September 21st, 2011, 16:56
اگر از آدرس غیرواقعی خارج از ایران استفاده بشه مشکلی رو ایجاد نمیکنه ؟ اگر سایت رشد و توسعه پیدا کنه مکاتبهایی با اون آدرس انجام نمیشه و یا در صورت از دسترس خارج شدن سایت جوابییه ای به مکاتبات از اون آدرس درخواست نمیشه ؟

احتمال بروز مشکل وجود دارد
با تمام این تفاصیر شما بهتر است گزینه داخلی مثل هاست دی ال رو انتخاب کنید
موفق باشید

bepad
September 21st, 2011, 17:05
خدمات ميزباني شركت وانیز وب

شركت وانیز وب با هدف فروش سرويس هاي ميزباني لينوكس و با دارا بودن سرور هاي قدرتمند و مطمئن و سيستم جامع خدمات مشتريان
مفتخر است تا ميزبان امن و مطمئن سايت هاي ايرانيان گرامي شود.

انواع خدمات ميزباني وب توسط شركت وانیز وب
1- ميزباني لينوكس با تضمين اپ تايم
2- داراي كنترل پنل قدرتمند دايركت ادمين تنضمين عدم تحريم
3- كليه امكانات از قبيل بانك اطلاعاتي،زير دامنه و... كاملا نامحدود
4- پشتيباني و اموزش رايگان كار با خدمات و پنل ها توسط اپراتور هاي شركت

ميزيت هاي خريد از شركت وانیز وب:
1- ارائه فاكتور آني همراه امضا مديريت شركت براي مشتريان گرامي
2- گارانتي 7 روزه بازگشت پول شما در صورت عدم رضايت از خدمات
3- ارائه خدمات پشتياني منحصر به فرد در ساعت روز و ساعت پاياني شب به صورت 24 ساعته
4- داراي سرويس هاي قدرتمند و سرور هاي اختصاصي
و...

جهت مشاهده تعرفه هاي پكيج هاي لينوكس به ادرس زير مراجعه فرماييد:
ميزباني وب،ثبت دامنه،هاستينگ،طراحي سايت،نمايندگي هاست و دامنه،سرور اختصاصي،هاست وارز،ميزباني حرفه اي وب | شرکت وانیز وب (http://vanizweb.com/Linux.general.php)
جهت مشاهده پكيج هاي هاست وارز به ادرس زير مراجعه كنيد:
ميزباني وب،ثبت دامنه،هاستينگ،طراحي سايت،نمايندگي هاست و دامنه،سرور اختصاصي،هاست وارز،ميزباني حرفه اي وب | شرکت وانیز وب (http://vanizweb.com/Linux.wa.php)
جهت تماس با بخش پشتيباني وانیز وب به ادرس زير مراجعه فرماييد:
ميزباني وب،ثبت دامنه،هاستينگ،طراحي سايت،نمايندگي هاست و دامنه،سرور اختصاصي،هاست وارز،ميزباني حرفه اي وب | شرکت وانیز وب (http://vanizweb.com/support.php)
با تشكر

Mohammad_reza
September 21st, 2011, 17:08
درمورد سوال سرور مجازی تون : اگه سرور مجازی مدیریت شده بگیرید ، خیلی خوبه اما هزینه بالاتره ... در غیر اینصورت هاست کلود رو پیشنهاد می کنم که اپتایم 100% هست و در مقابل حملات دی داس مقاوم ...

0037
September 21st, 2011, 17:11
خدمات ميزباني شركت وانیز وب

شركت وانیز وب با هدف فروش سرويس هاي ميزباني لينوكس و با دارا بودن سرور هاي قدرتمند و مطمئن و سيستم جامع خدمات مشتريان
مفتخر است تا ميزبان امن و مطمئن سايت هاي ايرانيان گرامي شود.

انواع خدمات ميزباني وب توسط شركت وانیز وب
1- ميزباني لينوكس با تضمين اپ تايم
2- داراي كنترل پنل قدرتمند دايركت ادمين تنضمين عدم تحريم
3- كليه امكانات از قبيل بانك اطلاعاتي،زير دامنه و... كاملا نامحدود
4- پشتيباني و اموزش رايگان كار با خدمات و پنل ها توسط اپراتور هاي شركت

ميزيت هاي خريد از شركت وانیز وب:
1- ارائه فاكتور آني همراه امضا مديريت شركت براي مشتريان گرامي
2- گارانتي 7 روزه بازگشت پول شما در صورت عدم رضايت از خدمات
3- ارائه خدمات پشتياني منحصر به فرد در ساعت روز و ساعت پاياني شب به صورت 24 ساعته
4- داراي سرويس هاي قدرتمند و سرور هاي اختصاصي
و...

جهت مشاهده تعرفه هاي پكيج هاي لينوكس به ادرس زير مراجعه فرماييد:
ميزباني وب،ثبت دامنه،هاستينگ،طراحي سايت،نمايندگي هاست و دامنه،سرور اختصاصي،هاست وارز،ميزباني حرفه اي وب | شرکت وانیز وب (http://vanizweb.com/Linux.general.php)
جهت مشاهده پكيج هاي هاست وارز به ادرس زير مراجعه كنيد:
ميزباني وب،ثبت دامنه،هاستينگ،طراحي سايت،نمايندگي هاست و دامنه،سرور اختصاصي،هاست وارز،ميزباني حرفه اي وب | شرکت وانیز وب (http://vanizweb.com/Linux.wa.php)
جهت تماس با بخش پشتيباني وانیز وب به ادرس زير مراجعه فرماييد:
ميزباني وب،ثبت دامنه،هاستينگ،طراحي سايت،نمايندگي هاست و دامنه،سرور اختصاصي،هاست وارز،ميزباني حرفه اي وب | شرکت وانیز وب (http://vanizweb.com/support.php)
با تشكر

حتی الامکان نیاز به شرکتی شناخته شده دارم ، تشکر

هاست دی ال از این نظر که سایتهای وارز بسیار زیادی روش هست ایجاد مشکل نخواهد کرد ؟ از نظر امنیت عرض میکنم ، به طور مثال با هک شدن یک سایت روی این سرورهای که معمولا این سایتها از اسکریپتهای نال شده و دارای باگ فراوان استفاده میکنن سایت بنده هم هک بشه ؟

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:08 PM ----------

درمورد سوال سرور مجازی تون : اگه سرور مجازی مدیریت شده بگیرید ، خیلی خوبه اما هزینه بالاتره ... در غیر اینصورت هاست کلود رو پیشنهاد می کنم که اپتایم 100% هست و در مقابل حملات دی داس مقاوم ...

آیا سرویسهای شرکت نتورک سولوشنز بصورت ابری هست ؟

شرکتهای مورد نظرتون رو بفرمایید لطفاً

diges
September 21st, 2011, 17:24
می خوای خیالت راحت باشه فقط و فقط هاست دی ال !

من هاست دی ال بودم می خواستم برم ایران سرور خودم سایت اصلی ddos دادم خوابید فکرش بکن سایت به این بزرگی با 100 کانکشن خوابید چطوری می خواد سایت شما زیر 1000 کانکشن تحمل کنه !

فقط و فقط هاست دی ال !

0037
September 21st, 2011, 17:27
می خوای خیالت راحت باشه فقط و فقط هاست دی ال !

من هاست دی ال بودم می خواستم برم ایران سرور خودم سایت اصلی ddos دادم خوابید فکرش بکن سایت به این بزرگی با 100 کانکشن خوابید چطوری می خواد سایت شما زیر 1000 کانکشن تحمل کنه !

فقط و فقط هاست دی ال !

آیا با وجود سایتهای بزرگ وارز روی سرورهای هاست دی ال مشکلی از نظر امنیت برای سایت بنده که بیشتر تجاری هست و نیاز زیادی به استفاده از منابع سرور نداره و فقط امنیت کار مهم هست ایجاد نمیکنه ؟ امکان هک شدن سایت از طریق اون سایتها هست ؟ کلاً هاست دی ال تجربه ی هک شدن داره ؟

s.w.a.t
September 21st, 2011, 17:29
آیا با وجود سایتهای بزرگ وارز روی سرورهای هاست دی ال مشکلی از نظر امنیت برای سایت بنده که بیشتر تجاری هست و نیاز زیادی به استفاده از منابع سرور نداره و فقط امنیت کار مهم هست ایجاد نمیکنه ؟ امکان هک شدن سایت از طریق اون سایتها هست ؟ کلاً هاست دی ال تجربه ی هک شدن داره ؟

باسلام
در این رابطه بهتر میباشد با هاست دی ال مکاتبه کنید.
موفق باشید

diges
September 21st, 2011, 17:30

دوست عزیز امنیت هیچ موقع 100% نیست هاست دی ال رو امنیت هاست اشتراکی رو ایران حرف نداره !

البته اسکریپت هم مهم هست سایت های بزرگی رو هاست دی ال هست که امنیت اونها 100 برابر سایت شما مهم هست پیشنهاد من این بود باز خود شما .

Mohammad_reza
September 21st, 2011, 19:03
آیا سرویسهای شرکت نتورک سولوشنز بصورت ابری هست ؟ شرکتهای مورد نظرتون رو بفرمایید لطفاً ----------------------- به نظر من بهتره از همین داخل ایران خریداری کنید ، می تونید قرارداد هم ببندید ، برای سرویس های ابری من پارس دو و هاست ایران رو پیشنهاد می کنم. ParsDev.Ir - هاست لینوکس بر روی سرورهای ابری - کلود هاستینگ - تحویل آنی و آپ تایم 100 درصد - سایت رسمی شرکت نگاه روشن پارس (http://parsdev.ir/page-cloudlinux.html)

0037
September 21st, 2011, 19:06
آیا سرویسهای شرکت نتورک سولوشنز بصورت ابری هست ؟ شرکتهای مورد نظرتون رو بفرمایید لطفاً ----------------------- به نظر من بهتره از همین داخل ایران خریداری کنید ، می تونید قرارداد هم ببندید ، برای سرویس های ابری من پارس دو و هاست ایران رو پیشنهاد می کنم. ParsDev.Ir - هاست لینوکس بر روی سرورهای ابری - کلود هاستینگ - تحویل آنی و آپ تایم 100 درصد - سایت رسمی شرکت نگاه روشن پارس (http://parsdev.ir/page-cloudlinux.html)

با کدوم شرکت میتونم قرارداد ببندم ؟ امنیت رو طی قرارداد تضمین میکنند ؟

Talahost.Com
September 21st, 2011, 20:31
اگر می خواهید هاست اشتراکی برای این کار بگیرید، امن ترین هاست Localhost است.

0037
September 21st, 2011, 21:34
اگر می خواهید هاست اشتراکی برای این کار بگیرید، امن ترین هاست Localhost است.

اگر ممکنه آدرسش رو بدید ، دوستان نظری ندارن ؟

s.w.a.t
September 21st, 2011, 21:46
اگر ممکنه آدرسش رو بدید ، دوستان نظری ندارن ؟
منظور ایشون هاست بر روی کامپیوتر شخصی بود! یک تعنه بود به شما که اینقدر به امنیت توجه دارید
مظمئن باشید سایت هایی که توسط هاست دی ال میزبانی میشوند امنیتشون درحال حاضر از امنیت شما مهمتر میباشد و میبینید که بدون مشکل دارند کار میکنند.
@ طلاهاست : دوست عزیز Local هم امن تیست! در کل هیچ کجا امن نیست! به قول وحید تنها رمز پیروزی داشتن بکاپ میباشد!
موفق باشید

Talahost.Com
September 21st, 2011, 22:58
به قول وحید تنها رمز پیروزی داشتن بکاپ میباشد! وقتی کارت شارژها یا دیتابیس لو بره بک آپ به چه دردی می خوره؟ به نظر من به هیچ وجه روی هاست اشتراکی دیتاهای مهم رو نگهداری نکنید حتی روی امن ترین هاست. حتی یه وی پی اس 128 یا 256 هم بگیری بهتر از هاست اشتراکی با امنیت و سرعت بالاست

0037
September 21st, 2011, 23:01
منظور ایشون هاست بر روی کامپیوتر شخصی بود! یک تعنه بود به شما که اینقدر به امنیت توجه دارید
مظمئن باشید سایت هایی که توسط هاست دی ال میزبانی میشوند امنیتشون درحال حاضر از امنیت شما مهمتر میباشد و میبینید که بدون مشکل دارند کار میکنند.
@ طلاهاست : دوست عزیز Local هم امن تیست! در کل هیچ کجا امن نیست! به قول وحید تنها رمز پیروزی داشتن بکاپ میباشد!
موفق باشید

ممنون از پاسختون ، بنده هم میدونم که امنیت 100% نیست ولی تو هر زمینه ای که نگاه کنید بعضی ها واقعاً سر هستند ، بنده قصدم یافتن و استفاده از سرویس این گونه سرویس دهنده ها هستش ، با هاست دی ال که صحبت کردم اونها VPS و یا Dedicated Server رو مناسب تر میدونستند.

alborzhost
September 21st, 2011, 23:05
سلام

به نظر بنده شما برای سایتتون یک سرور مجازی کوچیک تهیه بکنید چون قرار نیست بیشتر از یک سایت روش باشه !
در ضمن طلاهاست عزیز اسکریپت های فروش شارژ اگه برنامه نویسش وارد باشه کد شارژ رو به کد تبدیل میکنه و کد رو در درون دیتابیس قرار میده تا وقتی هم هک شد هکر نتونه اطلاعات رو برگردونه !

هاست اشتراکی رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیدم , شما یک سرور مجازی تهیه کنید خواستید بنده سرویس مورد نظرتون رو میتونم در اختیارتون بگذارم
اینجا فقط امنیت سرور مهم نیست ! چون بیشتر حملات هک از ضعف برنامه نویسی ناشی میشن پس به امنیت کد نویسی هم باید اهمیت بدهید.

0037
September 21st, 2011, 23:13
سلام

به نظر بنده شما برای سایتتون یک سرور مجازی کوچیک تهیه بکنید چون قرار نیست بیشتر از یک سایت روش باشه !
در ضمن طلاهاست عزیز اسکریپت های فروش شارژ اگه برنامه نویسش وارد باشه کد شارژ رو به کد تبدیل میکنه و کد رو در درون دیتابیس قرار میده تا وقتی هم هک شد هکر نتونه اطلاعات رو برگردونه !

هاست اشتراکی رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیدم , شما یک سرور مجازی تهیه کنید خواستید بنده سرویس مورد نظرتون رو میتونم در اختیارتون بگذارم
اینجا فقط امنیت سرور مهم نیست ! چون بیشتر حملات هک از ضعف برنامه نویسی ناشی میشن پس به امنیت کد نویسی هم باید اهمیت بدهید.

تیم برنامه نویسی امنیت کدنویسی رو تضمین میکنه پس از اون نظر خیالم تا حدودی راحته ، برای تهیه vps باید از نو منیج شده بگیرم دیگه ؟ از کدوم شرکتها میتونم این سرویس رو با بهترین امنیت و پشتیبانی تهیه کنم ؟

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

وقتی کارت شارژها یا دیتابیس لو بره بک آپ به چه دردی می خوره؟ به نظر من به هیچ وجه روی هاست اشتراکی دیتاهای مهم رو نگهداری نکنید حتی روی امن ترین هاست. حتی یه وی پی اس 128 یا 256 هم بگیری بهتر از هاست اشتراکی با امنیت و سرعت بالاست

دقیقاً همینطوره ، وقتی که دیتابیس سایت لو بره هرچند که سیستم کدگذاری قوی باشه باز هم امکان شکسته شدنش هست.

alborzhost
September 21st, 2011, 23:21
سلام

امکانش هست ولی بسیار سخت خواهد بود !
چون نحوه کد شدن مثل روش های روتین کد گذاری نیست و با الگوریتم خاصی کد گذاری شده که فقط برنامه نویس ازش اطلاع داره

در صورت نیاز بنده میتونم سرویس مورد نظرتون رو در اختیارتون بگذارم با امنیت بالا