PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب دوباره سیستم عامل

mahkoom021
September 21st, 2011, 15:33
سلام
اساتید محترم یه سوال دارم که میخوام از یه قضیه مطمئن شم
من چند مدت پیش یه مشکل با نصب کلوکسو داشتم که دوستان نتونستن حلش کنن بعد یه تاپیک واس عوض کردن os زدم که اونم دوستان گفتن فقط مدیر سرور میتونه
گذشتو ما 1هفته پیش اومدیم به این اقا گفتیم که سیستم عامل عوض کنه گفت فردا تحویلت میدم و بعد 3روز اومده میگه سرویست امادس فقط نصب کلوکسو مونده که اینم دستور نصبش واسه اینکه یاد بگیری میدم خودت نصب کن
بعد مام گفتیم عجب ادم خوبی
البته این دستورو خودم قبلا پیدا کرده بودم بعد اومدم زدمو دیدم همون ارور قبلیو میده موقع نصب کلوکسو
یعنی همون مشکل اولیه که داشتم تو نصبش (یعنی بعد و قبل نصب os ارور یکی بود و فایل های توی وی پی اس هم همینطور)
اومدم با winscp وصل شدم دیدم همه فایل هایی که داشتم هنوز هستن
گفتم شاید یارو os رو عوض نکرده و خالی بسته که مارو خر کنه
حالا اومدم دیدم تو تاپیکش کلی معترض جمع شده
خواستم ببینم امکانش هست رو وی پی اس یجوری os عوض شه که هیچ فایلی پاک نشه و کلا هیچی عوض نشه یا نه ؟
یعنی میخوام ببینم این وسط مارو خر کرده ؟
ممنون

hannah
September 22nd, 2011, 14:15
تا جایی که من میدونم اطلاعات میپره مگر این که بک آپ داشته باشه و بالا آورده باشه ولی معمولا بگید که او اس عوض کنه اطلاعات میپره انگار تازه خریدی

mahkoom021
September 22nd, 2011, 16:33
گویا اینم یکی دیگه از کلاه برداریای این اقا بوده
باشه بزار شاد باشه که سر منو کلاه گذاشته و من نفهمیدم ما که ماهه بعد تمدید نمیکنیم هزینه رو هم که پس نمیده پس سرو صدا کردن بیخوده
بزار به موقعش تلافی همه کاراشو سرش در میارم

hannah
September 22nd, 2011, 17:41
انتقاد و یا پیشنهاد حتما باید توی تالار
انتقاد و پیشنهاد (http://www.webhostingtalk.ir/f129/)
بیان کنید