PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در پرداخت آنلاین بانک پاسارگاد ( خواهشا راهنمایی کنید )

web-master
September 20th, 2011, 23:51
با سلام ،

متاسفانه از دیروز ، پس از اینکه از طریق whmcs وارد دروازه پرداخت بانک پاسارگاد میشوم ، و پرداخت صورت میگیرد ، هنگام بازگشت به whmcs ، سیستم میگوید :

براي دسترسي به اين صفحه بايد وارد شويد.اين مشخصات ورود با نام کاربري و کلمه عبور کنترل پانل شما متفاوت است.

و باید یوزر و پس رو دوباره وارد کنم تا وارد سیستم بشم ، ولی بعد از این موضوع ، سفارش پرداخت نشده نشون داده میشه !

مشکل از کجاست به نظر شما ؟
نمیدونم چرا اینطوری شده ! تا دو روز پیش خوب بود !

m.hoseynpur
September 21st, 2011, 01:01
دوست گلم من پرداخت رو تست نکردم اما امروز برای تست یه صورتحساب ساخته بودم رفتم تو بانک بعد انصراف زدم وقتی برگشت گفت شما هنوز وارد نشده اید لوگین کنید دقیقا مثل مشکل شما یکم عجیبه

azaronline
September 21st, 2011, 01:07
من هم این مشکل رو امروز با بانک پاسارگاد پیدا کردم
هنگام برگشت از بانک پرداخت رو نا معتبر میده
مشکل از این لینک هست که پاسخ نمیده https://epayment.bankpasargad.com/CheckTransactionResult.aspx
و در نتیجه عملیات رو منفی میزنه اما وجه واریز میشه

web-master
September 21st, 2011, 01:24
دوست گلم من پرداخت رو تست نکردم اما امروز برای تست یه صورتحساب ساخته بودم رفتم تو بانک بعد انصراف زدم وقتی برگشت گفت شما هنوز وارد نشده اید لوگین کنید دقیقا مثل مشکل شما یکم عجیبه

فکر میکنم دقیقا مشکل من هم همینه !

azaronline
September 21st, 2011, 01:26
فکر میکنم باید فردا با بانک تماس بگیریم ببینیم تنظیمات جدید انجام دادن یا مشکل از خودشونه

m.hoseynpur
September 21st, 2011, 01:32
دوست عزیز من درگاه ملت و پارسیان دارم جفتش اینطوریه

web-master
September 21st, 2011, 01:36
قابل توجه دوستان:

مشکل از سمت بانک نیستش ، من الان توی یکی از سایت های هاستینگ که دروازه پاسارگاد داره ثبت نام کردم ، هیچ مشکلی وجود نداشت ، و انصراف رو که میزنم ، مثل بچه آدم برمیگرده به سایت و فاکتور رو نشون میده !

m.hoseynpur
September 21st, 2011, 01:38
مثل اینکه درست شده من الان تست کردم هم با پارسیان و هم با ملت هردو برگشت درست به صورتحساب.معلوم نبود چی بود

azaronline
September 21st, 2011, 01:44
قابل توجه دوستان:

مشکل از سمت بانک نیستش ، من الان توی یکی از سایت های هاستینگ که دروازه پاسارگاد داره ثبت نام کردم ، هیچ مشکلی وجود نداشت ، و انصراف رو که میزنم ، مثل بچه آدم برمیگرده به سایت و فاکتور رو نشون میده !

سیستم من whmcs نیست و مشکل هم هنگام انصراف از پرداخت نیست
وقتی مبلغ پرداخت میشه و ریفر میشه به سایت پیغام پرداخت به موفقیت انجام نگردید رو میده
دلیلش از نظر من جواب ندادن این لینک هست https://epayment.bankpasargad.com/CheckTransactionResult.aspx که ریزالت خالیه

web-master
September 21st, 2011, 01:51
مشکل azaronline با ما متفاوت هستش !

الان برمیگرده به صفحه فاکتور ، ولی حتی بعد از پرداخت وضعیت فاکتو رو پرداخت نشده نشون میده !

الان دیگه من کاملا گیج شدم ، نمیدونم اشکال از سمت بانکه ، از تنیمات سیستم هستش یا ....

azaronline
September 21st, 2011, 01:55
ولی حتی بعد از پرداخت وضعیت فاکتو رو پرداخت نشده نشون میده !

مشکل من هم دقیقا همینه

azaronline
September 21st, 2011, 12:43
من با بانک تماس گرفتم مشکل از طرف بانک هست
میگن با برخی از آی پی ها مشکل دلرن و آی پی سرور رو گرفت و میگن تا یک ساعت بعد حل میشه
اگر مشکل دارید تماس بگیرید باهاشون
شماره تلفن پرداخت الکترونیک پاسارگاد
02123502500

web-master
September 21st, 2011, 23:20
امروز که کلا بانک پاسارگاد تعطیلات بود !