PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور 500

aalvandian
September 20th, 2011, 22:18
سلام.من از شاتل هاست یه هاست گرفتم داشتم با هاست کار می کردم ارور 500 داد (
Internal Server Error The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@khafandl2.in and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
)
همه فایلارم حذف کردم درست نشد.اشکال از شاتل هاست هم نیست

AfaghData
September 20th, 2011, 22:46
دوست عزیز مشکل از سرور هست ! البته باید متذکر شم کیفیت هاست خوبی ندارن یه جست جو تو انتقاد ها و پیشنهاد ها بکنید ! متوجه میشید هاستینگ معتبر و خوبی به هیچ عنوان نیست

amircatalan
September 20th, 2011, 23:28
httaccess رو پاک کن و دوباره آپلود کن

toloo
October 5th, 2011, 03:37
سلام.

این مشکل اصلا ربطی به سرور ندارد

باید فایل
.htaccess پاک شود

در ضمن یوزر AfaghData متاسفانه مشکل شخصی با شاتل هاست دارد و
نکته خیلی جالب اینکه
در تمام مواردی سوالی در مورد شاتل هاست شده است فقط ایشون پاسخ بی کیفیتی هاست را دادن .
در صورتی که شاتل هاست نسبت به قیمت بهترین هاست را ارائه میدهد تمام مدارک و 1000 مشتری ما این را ثابت میکنن .
لطفا اگر دین درست و حسابی نداری دست کم ازاده باش و حرف نا حق نزن .
این پول هایی که از این راه بدست میارید خوردن ندارد
اگر می توانید اثبات کنید وبرید اپتایم ها و مشتریان ما را دستکاری کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اپتایم و مشخصات و تمام سرور ها و مشتریان ما دردسترس هستن و می تونید از اونها سوال کنید
نه از یک ادمی که در عمرش همین یک هاست را داشته !!!

با تشکر

shatelhost
October 5th, 2011, 04:03
با سلام.
بله
بعد از 4 سال فعالیت حرفه ای شاتل هاست فقط یوزر AfaghData (http://www.webhostingtalk.ir/member/14156/) از حضور نیافتن ما در انجمن استفاده کردن
و هر چی دلشون خواسته در مورد شاتل هاست گفتن .
من نمی دونم مدیران انجمن در این جور مواقع باید چه کار کنن !آیا اونها هم خوشحال میشن یا باید ...

موفق باشید
با تشکر

Mehrvarzan
October 5th, 2011, 13:36
دوست عزیز مشکل از سرور هست ! البته باید متذکر شم کیفیت هاست خوبی ندارن یه جست جو تو انتقاد ها و پیشنهاد ها بکنید ! متوجه میشید هاستینگ معتبر و خوبی به هیچ عنوان نیست

ایشون یه مشکل داره و سوال کرده شما هم بهتره به سوالشون جواب بدید و مشکلشون رو حل کنید چیکار دارید که از کجا هاست داره و از کی سرویس میگیره؟

این مشکل معمولا از دستکاری توی هاست هست..

1) احتمالا فایل .htaccess رو دستکاری کردید که بهتره پاکش کنید تا دوباره ساخته بشه.

2) فرانت پیج رو حذف کرده باشید که احتمال این خطا رو داره و باید دوباره نصب کنید.

یا حق

sazsaz
October 5th, 2011, 15:02
این خطا مستقیم داره می گه از آپاچی هست
این خطا چند علت داره که برای خودم بوجود آمد و همه راهها را که به نظر می آمد رفتم
1- فایل آپاچی را از روی هاست پاک کنید
2- توجه داشته باشید فایلی به نام php.ini نیز بیشتر اوقات می تواند باعث این خطا شود
3- اشکال در سرور و اختلالات آپاچی
4- تنظیم نبودن آپاچی با پی اچ پی
5- نسخه آپاچی با نسخه پی اچ پی نمی تونه ارتباط برقرار کنه
و خیلی راهای دیگه که خوشبختانه مشکل من حل شد
بدون شک مشکل شما هم همین باید باشد