PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل با dns

Nikihost
August 25th, 2009, 23:56
با عرض سلام خدمت همكاران و دوستان عزيز
ما اومدم Dns هاست هاي دايركت ادمين را گذاشتيم روي ns1.nikihost.info و ns2 اما و زماني كه سرور عوض كرديم اي پي dns‌ها هم عوض كرديم چند روزي لود داشت اما فعلا Server not found ميده
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

kianonline
August 26th, 2009, 01:42
با سلام و درود ،

شما آی پی دامنه اصلی سرور را تغییر داده اید ، و چند روزی سایت ها با سرور جدید بالا می آمد و یکدفعه با ارور مذکور روبرو می شوید ؟

- دامنه اصلی چی ؟ آن دامنه اصلی که ns1.nikihost.info است روی سرور جدید است و بالا می آید ؟

می توانید یکی از دامنه های زیر مجموعه را از طریق پیغام خصوصی ارسال کنید. + آی پی سرور جدیدتان ( البته در صورتی که مایل بودید )

پاینده باشید.

پاینده باشید.

Mohsen
August 26th, 2009, 02:08
اینجا رو یه نگاهی بکنید:‌http://intodns.com/nikihost.info
ظاهرا خیلی مشکل داره و از سطح سواد من خارجه!

Nikihost
August 26th, 2009, 02:27
كيان اطلاعات پ*خ شد
اين هم اضافه كنم زماني كه اي پي هاي جديد را ست كرديم حدودا 2 روز كار كرد و بعد رو به وضيعت فعلي روبرو شد

kianonline
August 26th, 2009, 03:08
درود ،

اطلاعات شما دریافت شد.

با توجه به موارد فوق ، به احتمال قوی مشکل از عدم تنظیم مناسب ns ها از سمت سرور ( تنظیم یا ساخت ns در سرور ) است.

1- شما آیا هر 5 ns که در whois مشخص است ، روی سرورتان ایجاد کرده اید ؟

2- مخصوصا: ns21 را ؟

به احتمال قوی ، مشکل از سمت دامنه نیست ، یکبار موارد DNS هایی که روی سرورتان ساخته اید و یا تنظیم نموده اید را چک کامل کنید.

در صورت مشکل اینجا مطرح نمایید. و یا PM دهید تا بررسی نماییم.

پاینده باشید.

Nikihost
August 26th, 2009, 10:49
درود ،

اطلاعات شما دریافت شد.

با توجه به موارد فوق ، به احتمال قوی مشکل از عدم تنظیم مناسب ns ها از سمت سرور ( تنظیم یا ساخت ns در سرور ) است.

1- شما آیا هر 5 ns که در whois مشخص است ، روی سرورتان ایجاد کرده اید ؟

2- مخصوصا: ns21 را ؟

به احتمال قوی ، مشکل از سمت دامنه نیست ، یکبار موارد DNS هایی که روی سرورتان ساخته اید و یا تنظیم نموده اید را چک کامل کنید.

در صورت مشکل اینجا مطرح نمایید. و یا PM دهید تا بررسی نماییم.

پاینده باشید.
من فكر نكنم مشكل از سرور باشد.چون يكي نماينده هامون سايت هاش لود ميشن
در جواب شما
1- ما فقط 2 ns ادد كرده ايم
2- ns1 و ns2 را كه من چك كردم هم در دايركت ادمين وجود داره و هم پنل دومين
ديشب اومدم ns1 و ns2 را به dns هاي خود دومين ست كردم كه فكر نكنم ربطي داشته باشد.قبلا پارك بود روي دومين اصليمون.و در حال حاضر تعداد سايت هايي كه با اين dns ست شده ان لود ميشوند

www.sunartgroup.ir (http://www.sunartgroup.ir)

kianonline
August 26th, 2009, 10:54
درود ،

فعلا در whois چیز دیگری می گوید.

اما شما ذکر کردید نمایندتون ns هایش ست شده است.

اگر مایل باشید ، فعلا از طریق pm با شما در ارتباط می شوم. تا ببینم ، مشکل از چیست.

پاینده باشید.

aoscentral
August 26th, 2009, 11:21
اطلاعات سرور به aoscentral@live.com ارسال کن ! درستش کنم مسلم جان