PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه اینترنتی

mahkoom021
September 20th, 2011, 04:55
سلام دوستان
یه چند مدت فکر این فروشگاه اینترنتی افتاده تو سرم میخواستم ببینم سیستمش اصلا چجوریه ؟
1. اگه بخوایم بزنیم باید چیکار کنیم ؟چیا لازم داره ؟
2. چقدر سود داره ؟
3. این جنسایی که میزارن تو سایت از کجا میخرن ؟تکی میخرن دیگه چون معلوم نیست که کی چی سفارش میده؟
4. الان چی فروشش خوبه ؟یه چی که هم جور کردنش راحت باشه هم فردا رومون بشه بگیم داریم چی میفروشیما(نه اکستندر ..... )
5. یه چیزی که خیلی مهمه اینه که سواد طراحی سایت هم میخواد ؟چون مثلا اسکریپت فروشگاه ساز هست سریع میاردش بالا چیزه خاصی تو اون هست که نیاز به سواد باشه ؟
مثلا این پنل پستی هست که بعد سفارش کالا میزنه استان و شهر و انتخاب کنید بعد هزینه پست رو بهتون میگه اینو باید خودمون بنویسیم یا از کسی بخریم یا بریم پست بهمون میده ....؟
لطف کرده واقعا هرکی کمکم کنه

Mehdi_Enter
September 20th, 2011, 05:13
فکر کنم کمک کنه این تایپک ها

http://www.webhostingtalk.ir/f58/6984/

http://www.webhostingtalk.ir/f41/17726/

nima17701
September 20th, 2011, 08:00
سلام دوست عزیز ،
قبل از شروع حتما روی محصولی که میخواهید بفروشید ، خوب فکر کنید چون باتوجه به ازدیاد فروشگاه های اینترنیت ریسکش خیلی بالاس .
یک محصولی رو برای عرضه انتخاب کنید که مطمئن باشید که طرفدار داره و به غیر از شما عده کمی این محصول رو ارائه میدن ، به طور مثال نیاین یه نرم افزار رو بدید 2000 تومان + پست 1500 بشه 3500 این جوری مشتری میگه خوب چه کاریه میرم از خدمات کامپیوتری میگیرم نصف این مبلغ در میاد ، چیزی رو ارائه بدید که مشتری موجاب باشه حتما از شما خرید کنه

در مرحله دوم ، شما به یک هاست + دامین و قرارداد با پست داشته باشید + یک اسکریپت فروشگاه ساز
هاست و دامین که هزینه زیادی نداره ، قرار داد با پست هم اگه محصول شما نیاز به ارسال به مشتری داشته باشه با شرکت هایی تو نت هستن که میتونید قرارداد ببندید حدودا 150.000 تومان هزینه داره ، اینجوری مشتری پولو به مامور پست میده ، از اسکریپت فروشگاه ساز هم که استفاده کنید نیاز به دانش و مدیریت خاصی نداره که اسکریپت هم ، هم نسخه رایگان فارسی میتونید پیدا کنید هم لایسنس دار که اونم بستگی به خودتون داره
امیدوارم موفق باشید

Mohammad_reza
September 20th, 2011, 13:35
nima17701 میشه چند تا از این شرکت های اینترنتی رو معرفی کنید ؟

m.hoseynpur
September 20th, 2011, 13:46
من فروشگاه اینترنتی دارم دوست خوبم سوالی دارید تو پیام خصوصی بپرسید درخدمتم

delta
September 20th, 2011, 13:59
سلام دوست عزیز ،
قبل از شروع حتما روی محصولی که میخواهید بفروشید ، خوب فکر کنید چون باتوجه به ازدیاد فروشگاه های اینترنیت ریسکش خیلی بالاس .
به طور مثال نیاین یه نرم افزار رو بدید 2000 تومان + پست 1500 بشه 3500 این جوری مشتری میگه خوب چه کاریه میرم از خدمات کامپیوتری میگیرم نصف این مبلغ در میاد ، چیزی رو ارائه بدید که مشتری موجاب باشه حتما از شما خرید کنه

شما چند سال فروشنده بودید برادر؟ این حرفها مال سایتهای خارجی هست نه ایرانی! چون منم مثل شما روزای اول فکر میکردم کلی ضرر میدادم.. الان دارم قیمت چند برابری میدم خدا بدهد برکت! :d
من 3 ساله فروشگاه دارم اینترنتی. روزهای اول که هیچ یک سال ارزون دادم مشتری کم میومد.تازه وقتی میخردیدند زنگ میزدند جد و. آبادمون رو فوحش میگرفتند.. بنابراین تصمیم گرفتم قیمتها رو کمی اضافه کنم. الان طرف مثل نقل و نبات میخره. مثال: یک ویندوز گذاشته بودم 2000 تومان 4 ماه خاک خورد!! قیمتش رو کردم 8000 تومان برای شوخی!! 6 تا مشتری در عرض یک روز براش آمد :113:
حرف آخر: ایرانی جماعت نه به جنس کار داره نه کیفیت نه هیچی دیگه.. قیمت بالا باشه میگه چه خبره میخرتش!!

behrooz_iri
September 20th, 2011, 14:56
حرف آخر: ایرانی جماعت نه به جنس کار داره نه کیفیت نه هیچی دیگه.. قیمت بالا باشه میگه چه خبره میخرتش!!

اینم از اون حرفا بود !!!!!

mahkoom021
September 20th, 2011, 16:56

فکنم قسمت اخر این جمله رو عوض کنی درست میشه
حرف آخر: ایرانی جماعت نه به جنس کار داره نه کیفیت نه هیچی دیگه.. قیمت پایین باشه میگه عالیه میخرتش

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

یک محصولی رو برای عرضه انتخاب کنید که مطمئن باشید که طرفدار داره و به غیر از شما عده کمی این محصول رو ارائه میدن ، به طور مثال نیاین یه نرم افزار رو بدید 2000 تومان + پست 1500 بشه 3500 این جوری مشتری میگه خوب چه کاریه میرم از خدمات کامپیوتری میگیرم نصف این مبلغ در میاد ، چیزی رو ارائه بدید که مشتری موجاب باشه حتما از شما خرید کنه

شما لطف میکنی چندتا چیزی که دیدی طرفدار داره بهم بگی ؟

در مرحله دوم ، شما به یک هاست + دامین و قرارداد با پست داشته باشید + یک اسکریپت فروشگاه ساز
هاست و دامین که هزینه زیادی نداره ، قرار داد با پست هم اگه محصول شما نیاز به ارسال به مشتری داشته باشه با شرکت هایی تو نت هستن که میتونید قرارداد ببندید حدودا 150.000 تومان هزینه داره ، اینجوری مشتری پولو به مامور پست میده ، از اسکریپت فروشگاه ساز هم که استفاده کنید نیاز به دانش و مدیریت خاصی نداره که اسکریپت هم ، هم نسخه رایگان فارسی میتونید پیدا کنید هم لایسنس دار که اونم بستگی به خودتون داره

همه ایناش راحته یا میشه یدونه از اینایی که کلا فروشگاه رو رایگان میسازن پیدا کرد
اخه الان من بیام با اینا قرارداد ببندم بعد فروشی نداشته باشم که ضرر کردم
ترجیح میدم یکم فروشم بالا بره و بعد از سود همین کار واسه همین کار استفاده کنم
الان اشنا دارم که خودش محصولات رو میبره پست تحویل میده و ماهی کلی هم داره در میاره تازه همه رو هم با خرید نقدی میفروشه (فقط کمک نمیکنه به ما که بفهمیم چجوری فروشگاه زده)

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

فکر کنم کمک کنه این تایپک ها

http://www.webhostingtalk.ir/f58/6984/

http://www.webhostingtalk.ir/f41/17726/

دستت درد نکنه تقریبا جواب گرفتم فقط یکی از سوالامو جواب داده نشده
اونم این پنل پستیه همین که هزینه پست تا مقصد رو میگه
من روی یه سایت که یه فروشگاه کاملا رایگان میده و فقط نیاز به خرید دامین داری زدم بعد توی پنل خرید پستیش خالی بود الان اونو چجوری پر کنم ؟

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 02:25 PM ----------

1. هیچ کدوم از سوالامم جواب نگرفتم مهم نیست فقط این پنل پستی واسم خیلی مهمه اینو بگید لطفا
چون الان یه فروشگاه اصلا زدم ولی این قسمتش خالیه چجوری؟ باید این به دیتابیس پست وصل باشه که هزینه محاسبه کنه ؟
تو اون اسکریپتای فروشگاه ساز به صورت اماده وجود داره ؟
2. اگه نخوام سیستم پرداخت پس از تحویل رو بزارم چقد مشتریم کم میشه ؟
3. معمولا چند درصد محصولات سفارش داده شده برگشت میخورن ؟و قاعدتا بابت 4000 که ادم نمیره ازشون شکایت کنه و پست هم هزینه رو از ما میگیره دیگه پس یعنی این وسط ما ضرر کردیم ؟

aghaee
September 21st, 2011, 23:05
برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی نیاز به موارد زیر دارید

- هاست و دامین
- در صورت نیاز به پرداخت آنلاین : قرارداد با بانک جهت دریافت مجوز پرداخت آنلاین
- در صورت نیاز به خرید پستی: قرار داد با شرکت های پستی مثل فرستنده، ایران مارکت سنتر، پارس پیک، پایگان و...
- در صورت اینکه کالای شما اختصاصی باشه: پس خودتون باید کالا رو تکی یا بصورت عمده خرید کنید! از کجا اونش مونده به خودتون!
- در صورت نیاز می تونید فروش درصدی داشته باشید! بدون هیچ گونه دردسر

به نظرم فروش اینترنتی دیگه روحیه چند سال پیش رو نداره! چون شورش در اومد و ملت اعتماد کافی برای خرید رو ندارن، بله یکی از دوستان تو این تاپیک راست میگه یه ویندوز 1000 تومنی رو میده 10000 و فکر می کنه فروش خوبی داشته! نه داداش من شما آدمها هستید که تجارت الکترونیکی ایران رو به این شکل در آوردین و کاری کردین که دیگه ملت اعتماد کافی برای خرید نداشته باشه

به نظرم دور فروشگاه اینترنتی رو خظر بکش: بنابه دلایل زیر!
- سیستم پستی و رسوندن بسته به دست مشتری اصولا 40% با شکست مواجه میشه! حال دلایل خودش رو داره! بیشترشم سرکاریه یا اینکه طرف بسته رو برگشت می زنه
- هزینه پست پیشتاز! 3800 تومان! حال شما میخوای یه جنس 2 هزار تومانی رو بفروشی؟ خوب مشتری حاسب می کنه می بینه تو شهر خودش اگه خرید کنه ارزونتر در میاد! پس بهتره کالاهای کاملا اختصاصی داشته باشید
- نیاز به پشتیبانی 24 ساعته!
- دوستمون دلتافاکس راست میگه خیلی مواقع پیش میاد مشتری ها زنگ میزنن ف... میدن! چرا؟.... بماند

به نظرم کلا فروش درصدی (بازاریابی آنلاین) بی دردسرترین، راه ترین، پرسودترین روش فروش اینترنتی و کسب و کار فروش آنلاین هست

mahkoom021
September 22nd, 2011, 03:16
به نظرم کلا فروش درصدی (بازاریابی آنلاین) بی دردسرترین، راه ترین، پرسودترین روش فروش اینترنتی و کسب و کار فروش آنلاین هست

اولا بابت وقتی که گذاشتی ممنونم ازت
دوما
اتفاقا من همش دنباله این روش بودم اولش
بعد که مشتری زیاد شد برم خودم فروشگاه بزنم
واسه این پیشنهادت جاییو پیشنهاد میدی ؟
مممنون میشم

aghaee
September 22nd, 2011, 09:34
اولا بابت وقتی که گذاشتی ممنونم ازت
دوما
اتفاقا من همش دنباله این روش بودم اولش
بعد که مشتری زیاد شد برم خودم فروشگاه بزنم
واسه این پیشنهادت جاییو پیشنهاد میدی ؟
مممنون میشم

می تونید از ملی مارکت، پای سل، یا شرکت اسیا پارس یا میهن استور برای فروش درصدی استفاده کنید
با فروش درصدی همه چیز دستتون میاد و می بینید که فروش اینترنتی در چه حدی هست، و....