PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی چند سایت خارجی برای افزایش رنکینگ+2سوال

owlia
September 19th, 2011, 10:02
سلام

در ایران سایتهای مختلفی برای افزایش رنک هست، که با بازدید می تونی امتیاز بگیری یا بازدید بخری
- لطفا یکی 2تا سایت مشابه خارجی معرفی کنین

سوالها:
- من به یکی از سایت هایی که تازه راه انداختم نزدیک به 55هزار بازدید فرستادم ولی فکر میکنم هنوز ایندکس نشده و در جستجو ها هم نمیاد!؟ (تقریبا سایتم 10روزه راه افتاده) چه مقدار برای ایندکس شدن لازمه!!!
- سایتهایی هستن که می گن با یه هزینه 200هزار تومن، 2روزه سایتتون رو در صفحه اول گوگل میکشیم بالا! آیا شدنیه؟! و در این 2روز چند تا بازدید به سایت می فرستن که رنک رو به این شدت بالا می برن؟!

Mehdi92
September 19th, 2011, 10:43
سلام، بنده اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم ولی اون 2 روزه ها رو هم باور نمیکنم مگه اینکه تبلیغات گوگل ادوردز باشه که خودش پولیه

owlia
September 19th, 2011, 11:18
ممنون میشم دوستانی که تجربه در این زمینه دارن راهنمایی کنن!

= یه چیز دیگه وقتی اسم سایتم رو از پی سی خودم توو گوگل سرچ میکنم، سایتم رو در نتایج نشون میدم ولی وقتی ip رو عوض میکنم و سرچ میکنم اینبار در نتایج نشون داده نمیشه!

0060
September 19th, 2011, 17:44
دوست عزیز اول از همه یکم صبر داشته باش

سایت رو توی موتورهای جستجو ثبت کن

روی سئو سایتت کار کن

تبلیغات بده به سایتهای پر بازدید

از سایتهای افزایش رنک هم به هیچ وجه استفاده نکن سایتت از طرف گوگل بلاک میشه و توی نتایج جستجو گوگل بالا نمیاد

owlia
September 19th, 2011, 18:22
سلام

- سایتهایی هستن که می گن با یه هزینه 200هزار تومن، 2روزه سایتتون رو در صفحه اول گوگل میکشیم بالا! آیا شدنیه؟! و در این 2روز چند تا بازدید به سایت می فرستن که رنک رو به این شدت بالا می برن؟!

- در مورد این سوال چی؟ آیا امکان پذیره؟

0060
September 20th, 2011, 13:11
2 روز 8-| جلل خالق پولتو دور نریز

200 تومن خرج سئو کردن سایتت بکن نتیجه بهتری میگیری البته نه 2 روزه

زمانش بستگی به

1. خرج کردن درست واسه سایت ( سئو . تبلیغات مفید )

2. زحمت خودت

3. در چه زمینه ای کار میکنه

4. چه رقبایی داری

5. زمان

انتظار نداشته باش اگه توی زمینه ای که کار میکنی سایتهایی با قدمت 5 سال هستن تو 2 شبه یا 2 ماهه توی نتیجه جستجوی گوگل بیفتی جلوشون

owlia
September 20th, 2011, 14:46
آره اسم سایتش هم : " ت ک ر ن ک " هست!
سایت خبریه!

delta
September 20th, 2011, 14:49
تجربه؟!! داداش از من به شما نصیحت. بیخیال سئو و ... شو.. کارت و هدفت رو انجام بده سئو خود میاد و میره! میره چون همین الان نزدیک یک ماهه معلوم نیست این الکسای مادر مرده چش شده که هر چی سایت ایرانی هست رو با اینکه بازدیدشون زیادتر هم شده زده رتبشون رو ترکونده و خراب کرده... همین wht رتبه الکساش 6 هزار دنیا بود الان کمتر از یک ماه شده 12 هزار دنیا! مرجه نیوک 5 هزار دنیا بود الان شده 15 هزار دنیا! سایت شخصی خود بنده رفته بود زیر 40 هزار یک ماه نشده آمده 57 هزار! آن هم بدون هیچ دلیلی.. انگار الکسا سایتهای ایرانی رو تحریم کرده باشه چون اوضاع تمام سایتهای ایرانی خرابه..

Fserver
September 20th, 2011, 15:02
ممنون میشم دوستانی که تجربه در این زمینه دارن راهنمایی کنن!

طبق گفته دوستان بهتره که خرج seo سایت کنی تا افزایش تقلبی بازدید..... :102:

= یه چیز دیگه وقتی اسم سایتم رو از پی سی خودم توو گوگل سرچ میکنم، سایتم رو در نتایج نشون میدم ولی وقتی ip رو عوض میکنم و سرچ میکنم اینبار در نتایج نشون داده نمیشه!

موتور جستجوی گوگل در اکثر کشور ها مانند ایران دیتابیس متفاوتی داره. مثلا اگر یک جستجو رو در ایران انجام بدی قطعا با همان جستجو در آلمان فرق میکنه... نزدیک ممکنه باشه اما 100% تفاوت داره. جز برخی از کشور ها که تو لیست اصلی دیتابیس گوگل نیستند....

SEOmoz
September 21st, 2011, 15:32
تمامی سایت های افزایش بازدید الکسا میارن و گوگل بلاک میشید در صورت تکرار هر چی ایندکس دارید میپره پس بیخیال بشید بازدید واقعی بهتره
در مورد اون سایت ها هم بیشتر از اسکریپ یا نرم افزار استفاده میکنن شاید یک ماه اول جواب بده اما بعدش بدتر میشه بهتر نمیشه نمونش هم یک سایت معروف سئوکار بود که اسم نمیارم اما انجام دادو در عرض یک ماه تمامی سایت ها در گوگل بلاک شد و همه موندن چون تقلب کرده بود هیچ راه تقلبی به مدت طولانی جواب نمیده و بالاخره موتورهای جست و جو میفهمن مخصوصا گوگل که خیلی دقیق هست
سئو یک پروسه ی زمان بر هست و نباید اصلا روی یک ماه 2 ماه حساب کرد باید براش وقت گذاشت و حوصله داشت